vinni_fiutaccio 04.03.04, 10:11 2,99 PLN 400 gram - niby produkt zrobiony dla Biedronki, więc ryzyko było, ale POLECAM!!!!! Rewelacyjne!!! Z zimnym piwem koniecznie!!! Ktoś próbował i ma podobne odczucia smakowe??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vinni_fiutaccio Re: ORZESZKI TEXAS Z BIEDRONKI 04.03.04, 10:12 FUCK! Przepraszam, pomyliło mi się forum ;-)))) ale i tak spróbujcie! Odpowiedz Link Zgłoś
lahliq Re: ORZESZKI TEXAS Z BIEDRONKI 04.03.04, 12:19 Ty juz więcej tych orzeszków może nie jedz... ;))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Butch_Coolidge Re: ORZESZKI TEXAS Z BIEDRONKI IP: 80.55.171.* 04.03.04, 12:24 I sprawdź czy nie świecisz w ciemnościach!!!;-P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Buzia Re: ORZESZKI TEXAS Z BIEDRONKI IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 04.03.04, 12:13 A na ktorym forum promowane są promocje? :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
es_el Re: ORZESZKI TEXAS Z BIEDRONKI 04.03.04, 14:30 dobra vini, ale jakie to orzeszki texas? orzeszki orzeszki, orzeszki z biedronki (strasznie male musza byc), orzeszki solone fistaszki, laskowe, wloskie czy afrodyzjakowe pistacje? nie wiem jakie to texas :(((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trooper Re: ORZESZKI TEXAS Z BIEDRONKI IP: *.revers.nsm.pl 04.03.04, 14:38 Smaku dodaje zapewne świadomość okazyjnego zakupu :))) Ja tam wolę zjeść mniej, ale nie z zakichanej Biedronki! Np. ARO w puszce 150 g za 2.50 (solone i prażone, standard znaczy). PS> 150 g orzeszków solonych to ......... 1'000 kcal!(jeden tysiąc kilokalorii) Odpowiedz Link Zgłoś
vinni_fiutaccio Re: ORZESZKI TEXAS Z BIEDRONKI 04.03.04, 14:43 wiem, że Biedrona to w 90% szajs (browar VIP np), ale jeżeli chodzi o te orzeszki to naprawdę są dobre! dobre są też te TESKOWE, ale ustępują jednak Biedronkowym! polecam każdemu amatorowi podgryzania przy piffq!!! solone są es_el - archaidowe! dzisiaj kupuję kolejną paczkę ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś