Dodaj do ulubionych

ORZESZKI TEXAS Z BIEDRONKI

04.03.04, 10:11
2,99 PLN 400 gram - niby produkt zrobiony dla Biedronki, więc ryzyko było,
ale POLECAM!!!!!
Rewelacyjne!!!
Z zimnym piwem koniecznie!!!
Ktoś próbował i ma podobne odczucia smakowe???
Obserwuj wątek
    • vinni_fiutaccio Re: ORZESZKI TEXAS Z BIEDRONKI 04.03.04, 10:12
      FUCK!
      Przepraszam, pomyliło mi się forum ;-))))
      ale i tak spróbujcie!
      • lahliq Re: ORZESZKI TEXAS Z BIEDRONKI 04.03.04, 12:19
        Ty juz więcej tych orzeszków może nie jedz... ;)))))
        • Gość: Butch_Coolidge Re: ORZESZKI TEXAS Z BIEDRONKI IP: 80.55.171.* 04.03.04, 12:24
          I sprawdź czy nie świecisz w ciemnościach!!!;-P
    • Gość: Buzia Re: ORZESZKI TEXAS Z BIEDRONKI IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 04.03.04, 12:13
      A na ktorym forum promowane są promocje? :))))
    • es_el Re: ORZESZKI TEXAS Z BIEDRONKI 04.03.04, 14:30
      dobra vini, ale jakie to orzeszki texas? orzeszki orzeszki, orzeszki z
      biedronki (strasznie male musza byc), orzeszki solone fistaszki, laskowe,
      wloskie czy afrodyzjakowe pistacje?
      nie wiem jakie to texas :((((
    • Gość: trooper Re: ORZESZKI TEXAS Z BIEDRONKI IP: *.revers.nsm.pl 04.03.04, 14:38
      Smaku dodaje zapewne świadomość okazyjnego zakupu :)))

      Ja tam wolę zjeść mniej, ale nie z zakichanej Biedronki!
      Np. ARO w puszce 150 g za 2.50 (solone i prażone, standard znaczy).

      PS> 150 g orzeszków solonych to ......... 1'000 kcal!(jeden tysiąc kilokalorii)
      • vinni_fiutaccio Re: ORZESZKI TEXAS Z BIEDRONKI 04.03.04, 14:43
        wiem, że Biedrona to w 90% szajs (browar VIP np), ale jeżeli chodzi o te
        orzeszki to naprawdę są dobre! dobre są też te TESKOWE, ale ustępują jednak
        Biedronkowym! polecam każdemu amatorowi podgryzania przy piffq!!!
        solone są es_el - archaidowe! dzisiaj kupuję kolejną paczkę ;-)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka