Dodaj do ulubionych

Top Model Finał

01.12.10, 21:37
Ogląda ktoś? Ja zasiadłam. I Węglarczyk prowadzi, na spółę z Dżoaną ;)
Ciekawe jak Polkomtel tym razem sobie poradzi z smsami. ;p
Obserwuj wątek
    • barozra Re: Top Model Finał 01.12.10, 23:10
      Paulina? To jakas porazka.... buzia ladna, ale "personality" zadne! Prosta dziewczyna,chodzi jak kolek, zero oglady, jej wymowa "modelkom" zamiast "modelką".... i tego podobnego typu bledy jezykowe.... dziwic sie ze angielskiego nie zna jak po polsku prawidlowo nie potrafi sie wyslowic? Ola zdecydowanie powinna wygrac. Jakies machinacje jak zwykle.
      • sadosia75 Re: Top Model Finał 01.12.10, 23:17
        To jakaś poważna pomyłka. Jakim cudem wygrała Pawlyna, która albo płacze bo ma za sobą cięzki związek, albo płacze bo jest szarą myszką, albo pochodzi z małej miejscowości i chciała coś osiągnąc.

Może ta wygrana w ramach litości? Jesteś małą biedną, szarą myszką, którą zostawił facet? no to masz w nagrodę kontrakt :) i ciesz się w końcu święta idą to znaj dobre serce ludzi?

Serio nie rozumiem kto i dlaczego na nią głosował
      • sally1307 Re: Top Model Finał 01.12.10, 23:20
        Paulina? Żadna z niej Top Model, to Ola ma klasę i to coś w oczach, co przyciąga, No, cóż, prosty lud głosował, i znowu, jak w przypadku tej małej z Mam Talent górą wzięła litość...że bidula taka, z małej miejscowości to niech ma :)))
        porażka...
    • tyrra Re: Top Model Finał 01.12.10, 23:28
      To jest ciekawe, że jakiś troll pisze jakąś bzdurę a wiele osób mu wierzy.

Skoro niektórzy z was łykają info typu "Ola wygrała a program był już wcześniej nagrany", które podaje w internecie troll (nie podając żadnego źródła swojej informacji) to nie dziwi mnie, że marketingowcy i politycy tak potrafią wami manipulować.
    • chilia Re: Top Model Finał 01.12.10, 23:40
      > Ogląda ktoś? Ja zasiadłam. I Węglarczyk prowadzi, na spółę z Dżoaną ;)

Węglarczyk, to poryw normalności w tym, całym... "finale".
      Joanna - fantastyczna i ma wielki dystans do siebie. Podkreślała swój amerykański akcent znacznie bardziej niż we wcześniejszych programach. Super!!! Bo, nawet, jak by mówiła językiem Jana z Czarnolasu, to tak, czy inaczej "polska żółć" by ją zalała.

Jury, czyli p. Tyszka i p. Woliński 'skacowani na maxa', a nawet miałam podejrzenia, że nadal są pod wpływem...czegoś...
      Anja Rubik i Joel Wilkenfeld jedyni profesjonaliści, ale to światowcy. U nas Michał Piróg i Magda Mielcarz nadrabiali miną, ale widać było, ze nie są w "swoim sosie"...

Reżyseria pierwszego finału TOP MODEL w Polsce, to całkowita porażka.

Ja chcę YOU CAN DANCE!!!

• ankas4 a mnie zastanawia czemu takie słabe te dziewczyny 02.12.10, 00:15
        Ogladałam i zastanawiam sie czemu oni podczas eliminacji takie słabe dziewczyny wybrali, nie chce mi sie wierzyć,ze nie było wysokich,super szczupłych dziewczyn, i wiem wiem ,ze nie chodzi o propagowanie anoreksji,ale przeciez takie sa wymogi modelingu, ogladalam dzis te nasze 'gwiazdeczki' ,porazka:Weronika brzydka jak noc, nalana twarz, ta co dostała nagrode za usmiech-sympatyczna itd...ale naprawde daleko daleko jej do nazywania sie nawet modelka, itd,,,itp...w sumie tylko ta co odpadła jako czwarta od konca nadawała sie na Top model, reszta to jakies dziewczynki z remizy,zebrane w jedno miejsce, wymalowane, odpicowane i tyle...
        • chilia Re: Top Model Finał 02.12.10, 12:47
          princessofbabylon napisała:

> Węglarczyk chyba mówił, że niedługo będą eliminacje do YCD.

Oj, to super. Podziwiam te wszystkie dzieciaki, które tyle pracy wkładają w taniec. O wiele bardziej niż, te wszystkie dziewczyny, co nawet kupę zjedzą, aby być '"modelkom".
          Tylko, jak wiarygodne źródło Pudelek ;P podawało, to Top Model ma większa oglądalność niż YCD i będzie nowa edycja TM zamiast YCD :[.
          • spinka0001 Re: Top Model Finał 02.12.10, 17:20
            chilia napisała:

> princessofbabylon napisała:
            >
            > > Węglarczyk chyba mówił, że niedługo będą eliminacje do YCD.
            >
            > Oj, to super. Podziwiam te wszystkie dzieciaki, które tyle pracy wkładają w tan
            > iec. O wiele bardziej niż, te wszystkie dziewczyny, co nawet kupę zjedzą, aby b
            > yć '"modelkom".
            > Tylko, jak wiarygodne źródło Pudelek ;P podawało, to Top Model ma większa ogląd
            > alność niż YCD i będzie nowa edycja TM zamiast YCD :[.

na oficjalnym profilu YCD na facebook'u i na www.plejada.pl pojawiły się już terminy castingów do VI edycji.
            • chilia Re: Top Model Finał [OT] 05.12.10, 13:06
              spinka0001 napisała:
              > na oficjalnym profilu YCD na facebook'u i na www.plejada.pl pojawiły się już
              > terminy castingów do VI edycji.

Dzięki.
              Dzisiaj w DDTVN "Kinia" potwierdziła terminy castingów .
              Cieszę się z 6 edycji YCD i mam nadzieję, że w kolejnej edycji YCD, niejaka Horodyńska nie będzie już ubierała "Kini" na Bardzo Starą Babę.
              p.s. Po rozwodzie Kinga Rusin była super silną babką z klasą, dała radę życiu, a także Szymonowi i Kubie. Ale, nie wiem, co się porobiło, że zaczęła ulegać wpływom. Słabe to wszystko, łącznie z tą "całą" książką.
    • kubissimo Re: Top Model Finał 02.12.10, 00:12
      i znowu wygrala swojskosc, zeby nie powiedziec przasnosc. Taka ladna, normalna dziewczynka, z ktora kazdy moze sie identyfikowac bo jest szara myszka, bo nie zna angielskiego, bo nigdy nie leciala samolotem.
      Do reklamy pasty zebow jak znalazl, ale zeby zaraz top model? hmmm
    • 5june farmerka manipulantka wygrała 02.12.10, 02:23
      Jestem rozczarowana, liczyłam, że Ola wygra a tu taki zong. Ściema, płytkość i chamstwo wygrało. Paulina od początku prowadziła taktyke "na litość", ten sam tekst za każdym razem i z każdym odcinkiem przewidywalna. Poza tym miała tendencje do szkalowania koleżanek w swoich opiniach. Do celu po trupach? Może nie tak oscentacyjnie, ale na pewno taką drogą szła. Kłamstwem i wyrafinowaniem...szkoda ze nikt tego nie zauważył, a jury przymykało oczy. No tak, ale kto powiedział, że ci co wysyłali smsy byli obiektywni. Głupie społeczeństwo mamy.
      • anka_cyganka35 Re: farmerka manipulantka wygrała 02.12.10, 08:31
        jury słodko pierdzące. nie podobała mi się reakcja Anji jak Joanna powiedziała, że jej tu konkurencja rośnie mogłaby miec trochę więcej dystansu do siebie. a propo to Anja kiedy opuściła kraj bo jej polszczyzna to jest jakaś masakra....
      • judyta227 Re: farmerka manipulantka wygrała 02.12.10, 09:01
        wam to sie wiecznie cos nie podoba, ta zla ta niedobra. dziewczyna byla tam iles miesiecy ciezko pracowala przelamywala bariery i ludzie to docenili
        ola jest swietna i oodam reke ze tez zrobi kariere a ze paulina mowila o biedzie no coz szczera dziewczyna, w domu sie nie przelewa i tyle

co innego ta szczeniara w mam talent, ktory wywyla 3x piesni "umarlych"

PAULINA przeszla wielka drogę i zasluzyla- narod wybral
    • laracroft82 Re: Top Model Finał 02.12.10, 10:20
      Rowniez skwituje jednym slowem - dramat! poczawszy od całego show - jakies takie niedopracowane wszystko..wyboru nie komentuje :/ skoro tvn postanowil robic ten program, powinien chociaz pokazac troche profesjonalizmu..zdecydowanie to nie widzowie powinni decydowac, gdyz to nie konkurs na miss czy brania na litosc a na top model..ten Dyrektor Next przeciez dał do zrozumienia, ze Polina nie ma tam czego szukac- kontrakt ma, ale raczej marne szanse ze beda ja wybierac do pokazów ( jak to skwitowal Kate Moss jest jedna na miliony i tak jest wyzsza od Papierskiej )no ale coz kasa z smsow wazniejsza...i rowniez widzialam ze jakos nie byli specjalnie zadowoleni po ogloszeniu wynikow..
      • credaq Re: Top Model Finał 02.12.10, 10:44
        Strasznie nudny finał. To słodko pierdzące jury, zero jakiegoś profesjonalnego komentarza. Wygrała dziewczyna najładniejsza, ale tez najmniej nadajaca sie na wybieg i jestem pewna ze kariery nie zrobi. Jest po prostu za słaba pod każdym względem. Brak jej naturalności, pewności siebie, to wczorajsze "rozgadanie" to było wyuczone kilka formułek które cały czas powtarzała, przy każdym pytaniu, do tego chód ma nieciekawy, rzeczywiście nadaje się do kilku reklamówek i to wszystko.
        Jeśli chodzi o Olę i Anię to jednak po namyślę stwierdzam ze Ania jest ładniejsza. Ola ma nieciekawy nos i to "coś" koło nosa moim zdaniem ją dyskwalfikują. Ania tez najlepiej prezentuje sie na wybiegu i w Mediolanie nie odstawała od innych modelek.
        No ale cóż lud wybrał
    • afortunada Kasia Smolińska! :-) 02.12.10, 11:35
      kurczę, strasznie jestem rozczarowana wygraną Pauliny... może ona i ładna, ale co to za modelka, jak języka obcego nie zna, w swoim ledwo co się umie wysłowić i do tego ciągle beczy?

bardzo kibicowałam Kasi Smolińskiej, ona jako jedyna nadawała się na top model - była obyta, umiała się zachować na bankiecie (pamiętacie ten odcinek? tak lekko i naturalnie rozmawiała z "szychami", wiedziała kto jest kim w tym modelingowym świecie), potrafiła się porozumieć po angielsku... no i śliczna była moim zdaniem :-)

a "Polyna"? niechże wraca do szkoły i się angielskiego pouczy.
      zastanawia mnie, jak ona maturę zdała, bo niby miała te 19 lat? a przecież nawet na podstawowym angielskim TRZEBA coś zrozumieć, coś napisać...
      • anka_cyganka35 Re: Kasia Smolińska! :-) 02.12.10, 11:41
        Kasia Smolinska ma głowę szersza niz ramiona przez co wygląda koszmarnie. na wybieg największe szanse ma Ania i pewnie spokojnie da sobie radę. nie raz juz tak było, że Ci z 2,3 miesjca robili większe kariery niż finalisci
        • monia515 Re: Kasia Smolińska! :-) 02.12.10, 11:51
          "a "Polyna"? niechże wraca do szkoły i się angielskiego pouczy.
          zastanawia mnie, jak ona maturę zdała, bo niby miała te 19 lat? a przecież nawet na podstawowym angielskim TRZEBA coś zrozumieć, coś napisać... "

Nie każdy zdaje angielski na maturze. Mogła zdawać rosyjski, niemiecki, francuski...
              • arden Re: 02.12.10, 12:43
                Paulina w jednym z odcinków mówiła, że na maturze z angielskiego jakoś ją przepchnęli.

Ostatnio Tyszka się wypowiadał (chyba w tym koszmarze kuchenno-salonowym, nie kojarzę, film był na Plejadzie), że jedna z dziewczyn na pewno będzie "dobrze pracować za granicą" dzięki niemu, ale na razie nie chce nic mówić. I jak, wczoraj coś o tym wspomniał? Zastanawiam się, o kogo mu chodziło. Olę? Kasię?
                • afortunada Re: 02.12.10, 16:41
                  > Paulina w jednym z odcinków mówiła, że na maturze z angielskiego jakoś ją przep
                  > chnęli.

ciekawa jestem, jak to ją przepchnęli - przecież maturę z języka (jak i z wszystkiego innego) sprawdza komisja egzaminacyjna, a nie znajomi nauczyciele z Wólki czy, arkusze są zakodowane.
                  pisemny musiała jakoś zdać!
                  możliwe też, że ściemniała na castingu.
                  bo z drugiej strony, gdyby np. nie zdawała angielskiego, tylko jakiś inny język, to mogła była na castingu powiedzieć "noł inglisz, dojcz szprechen" czy cuś.
                  • arden Re: 02.12.10, 17:09
                    No nie wiem, jak to wyglądało, może się nauczyła na pamięć, bez rozumienia i potem jej to wyleciało z głowy ;) A przy pisemnej może jej nauczyciele podpowiedzieli, koledzy podrzucili ściągę itp.
                  • sangrita Re: 09.12.10, 10:43
                    > ciekawa jestem, jak to ją przepchnęli - przecież maturę z języka (jak i z wszys
                    > tkiego innego) sprawdza komisja egzaminacyjna, a nie znajomi nauczyciele z Wólk
                    > i czy, arkusze są zakodowane.
                    > pisemny musiała jakoś zdać!

No zdała, zdała. Żeby zdać trzeba mieć 30% punktów. Przy pytaniach zamkniętych nie jest to szczególne osiągniecie - część z nich to zadania prawda - fałsz...

Zadania otwarte są jeszcze lepsze. Trzeba napisać dajmy na to list. Coś w stylu "Napisz maila do koleżanki, w którym poinformujesz ją o imprezie. Napisz:
                    - gdzie odbywa się impreza
                    - z jakiej okazji
                    - kiedy
                    - co trzeba przynieść".

Maturzysta pisze:
                    "Hi Kasia. Ania birthday party tomorrow at Ania house. Bring vodka" i dostaje 4 punkty na pięć możliwych (gdzie? Ania house. Okazja? Ania birthday. Kiedy? tomorrow. Przynieść? Vodka. Piątego punktu za poprawność nie przyznano).

To nawet nie jest dziwne, że Paulina jakoś maturę zdała :) Naprawdę bardzo, bardzo ciężko nie zdać.
    • princessofbabylon Re: Top Model Finał 12.12.10, 14:45
      Ja nie wiedziałam, że Węglarczyk nie jest już szefem działu zagranicznego GW. Ponoć gazetce nie podobały się występy pana Bartosza w TVN.

www.wirtualnemedia.pl/artykul/bartosz-weglarczyk-stracil-stanowisko-szefa-dzialu-zagranicznego-gw#
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka