Dodaj do ulubionych

Trzecia planeto od Słońca!!!

IP: *.resetnet.pl 28.05.04, 01:16
WRÓĆ!!!
Obserwuj wątek
    • stephen_s Popieram!!! (nt) 28.05.04, 01:33
    • Gość: lilek Re: Trzecia planeto od Słońca!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.04, 08:19
      UWIELBIAM ten serial! Odcinek, w którym profesor wślizguje się w super wąskie
      skórzane spodnie by zaimponować studentce - przyprawił mnie prawie o
      niewydolność z serca :) tak dobrze się bawiłam...
      Pozwolę sobie dorzucić kolejnego faworyta - Różowe lata 70-te, ech...
      Niech wracają na ekran!
      • Gość: Aabradab Re: Trzecia planeto od Słońca!!! IP: *.inetia.pl 28.05.04, 08:27
        tak tylko ccałe serie, a Polshit daje je w wakacje żeby zapchać jakąś dziurę
        programową (np. o 22.30!!!!) i po wakacjach koniec. WRRR
    • lahliq Re: Trzecia planeto od Słońca!!! 28.05.04, 08:39
      Mam nagrane jakieś 16h tego serialu, to jest mój NUMERO UNO!!! :)
      Często sobie włączam kasetę w dowolnym momencie i zawsze jednakowo się bawię.
      Moją faworytką jest oczywiście Sally. :)
      "Sikasz mi na buty i mówisz, że to pralka przecieka???" - odcinek o odkryciu
      publicznej pralni. ;)
      No i rewelacyjna wiecznie napalona pani Dubcek, razem z córką. ;)
      Mam kumpla, który podobny jest do Dona, również jeździ na motocyklu i też jest
      przedstawiecielem prawa (ale trochę inaczej niż Don). ;)
      O Dicku, Harrym, Tonym czy Albright już nie wspominam bo na samą myśl padam ze
      śmiechu. ;D
    • lahliq Pytania 28.05.04, 08:48
      Czy dobrze pamiętam, że w ostatnim odcinku odlecieli?
      Czy pierwszy odcinek, gdy zlądowali w czerwonym samochodzie był puszczany w
      Polsce?
    • lahliq Re: Trzecia planeto od Słońca!!! 02.06.04, 11:19
      up
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka