valeria
27.03.02, 14:27
A mnie powaliły teksty wyemitowane wczoraj przez tvn!
Otóż w kółeczku siedzą mieszkańcy, w tym koło siebie - Magda i Kenny. Magda z
lekka zeźlona - już rano atakowała Hydraulika, który obiecał że jej nogi z
tyłka powyrywa, jak go jeszcze raz kopnie. Ogólnie familijna atmosfera, gadu,
gadu. Zeszło na tematy kobiet i urody. Zdaje się że Ken powiedział coś, co
niekoniecznie spasowała Magdzie. A ona na to: "Tobie w ogóle podobają się
dziewczyny. Tylko jak Cię na początku odrzuciłam i teraz się mścisz" (?????????)
Na to ruda Kaśka - "A to mnie chyba wtedy nie było" (????) Potem Magda dodała
coś w stylu, że startował do niej "na czworaka".????
Czyżbym coś przegapiła? O co chodzi?