Dodaj do ulubionych

Magda i Kenny -Boy

27.03.02, 14:27
A mnie powaliły teksty wyemitowane wczoraj przez tvn!
Otóż w kółeczku siedzą mieszkańcy, w tym koło siebie - Magda i Kenny. Magda z
lekka zeźlona - już rano atakowała Hydraulika, który obiecał że jej nogi z
tyłka powyrywa, jak go jeszcze raz kopnie. Ogólnie familijna atmosfera, gadu,
gadu. Zeszło na tematy kobiet i urody. Zdaje się że Ken powiedział coś, co
niekoniecznie spasowała Magdzie. A ona na to: "Tobie w ogóle podobają się
dziewczyny. Tylko jak Cię na początku odrzuciłam i teraz się mścisz" (?????????)
Na to ruda Kaśka - "A to mnie chyba wtedy nie było" (????) Potem Magda dodała
coś w stylu, że startował do niej "na czworaka".????
Czyżbym coś przegapiła? O co chodzi?
Obserwuj wątek
    • Gość: maga Re: Magda i Kenny -Boy IP: *.lodz-wschod.sdi.tpnet.pl 27.03.02, 14:36
      czesć valeria:)
      dzięki przy okazji za zwrócenie uwagi na artykuł w Przeglądzie;
      Magda cały czas ma na mysli seks w wannie, z którego tak bohatersko zrezygnowała, a przecież mogła się
      dołączyć i późniejsze rozmowy z Keniem, analizujące jej postawę; a "na czworakach" dlatego, że on startował
      do niej z tak niskiego poziomu i tak zabiegał jak piesek, ale ona była nieugięta:))
      • valeria Re: Magda i Kenny -Boy 27.03.02, 14:47
        Tylko tyle?!
        Przedcież wanna była - hmm- "niewinna". Ot siedzieli sobie najpierw większą
        grupą, potem w trójkę. Nie zauważyłam, że by Ken interesował się nią
        szczególnie. To chyba nie miała szans "na odrzucenie" go?
        Albo może jej się to przyśniło???
        W domu WB panuje seksualna atmosfera - zwłaszcza wśród Czerwonych - wywołana
        ekscesami Fryty i Kena, podtrzymana przez Młodą i jej miłosne dylematy, o
        których wszem i wobec opowiada. Do tego jeszcze stałe rozmowy o podrywach,
        poderwanych i rzuconych kobietach itp.
        • Gość: maga Re: Magda i Kenny -Boy IP: *.lodz-wschod.sdi.tpnet.pl 27.03.02, 15:03
          no własnie, to racze o atmosferę chodzi, a Magda też ma dosć wybujałą fantazję i jest przeswiadczona o swojej
          atrakcyjnosci, więc siłą rzeczy Ken musiał do niej startować, a ona taka piekna i wspaniała po prostu go nie
          zechciała;
          • Gość: gonitwa Re: Magda i Kenny -Boy IP: *.chello.pl 27.03.02, 16:24
            No nie, muszę stanąć w obronie Madzi, chociaż do moich ulubienic to ona nie
            należy. :)))
            Otóż Kenio już pierwszej nocy ją bajerował i przekonywał o tym, że powinna
            zdecydować się na seks z nim - to tak w dużym skrócie, ale sens był właśnie
            taki. :)
            Madzia się opierała - na początku dlatego, że nie miała tyle odwagi co Frytka,
            a wkrótce lepiej poznała zalety :))) Kenia i w ogóle jej się odechciało.

            A wczoraj Ken wkurzył Madziora tekstem: "Nienawidzę twoich stóp!" -
            wypowiedzianym ni z gruszki, ni z pietruszki, nie wiadomo po co i dlaczego, ale
            za to z taką pogardą, że... wrrr!
            pozdrawiam :)
            • valeria Re: Magda i Kenny -Boy 27.03.02, 16:40
              Dzięki za info!
              Może jeszcze masz jakieś ciekawostki??
              Pozdrawiam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka