IP: *.hell.poland.org / 10.0.6.* 08.05.02, 15:31
Tak podkreśa że jest taki młody a przecież on też kogoś nominował swją drogą
takiej dużej różnicy wieku nie ma
Obserwuj wątek
    • milusia_ Re: chemik 08.05.02, 16:28
      Gość portalu: msz napisał(a):

      > Tak podkreśa że jest taki młody a przecież on też kogoś nominował swją drogą
      > takiej dużej różnicy wieku nie ma


      Heheh :-))) Ma 25 lat. Ćwierć wieku.
      Gdzie on nosi te pampersy, bo nie widać....?
      • Gość: Black Re: chemik IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 08.05.02, 20:34
        Poza tym skoro uwaza ze istnieja takie podzialy, dlaczego jedne nominacje
        wczesniej glosowal na Pabla?
    • Gość: Metaxa Re: chemik IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.02, 23:51
      Przecież on nie nominował z powodu różnicy wieku, tylko z "zemsty" za to, że
      ktos z niebieskich nominował go tydzień temu.. a że z dedukcji nie jest
      najlepszy, to rozdał głosy po równo dwóm niebieskim
    • Gość: ala Re: chemik IP: *.hell.poland.org / 10.0.6.* 09.05.02, 12:05
      A taki się wybiela,chyba kupię mu pampersy i smoszek będzie rzeczywiście młody

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka