Gość: msz IP: *.hell.poland.org / 10.0.6.* 08.05.02, 15:31 Tak podkreśa że jest taki młody a przecież on też kogoś nominował swją drogą takiej dużej różnicy wieku nie ma Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
milusia_ Re: chemik 08.05.02, 16:28 Gość portalu: msz napisał(a): > Tak podkreśa że jest taki młody a przecież on też kogoś nominował swją drogą > takiej dużej różnicy wieku nie ma Heheh :-))) Ma 25 lat. Ćwierć wieku. Gdzie on nosi te pampersy, bo nie widać....? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Black Re: chemik IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 08.05.02, 20:34 Poza tym skoro uwaza ze istnieja takie podzialy, dlaczego jedne nominacje wczesniej glosowal na Pabla? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Metaxa Re: chemik IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.02, 23:51 Przecież on nie nominował z powodu różnicy wieku, tylko z "zemsty" za to, że ktos z niebieskich nominował go tydzień temu.. a że z dedukcji nie jest najlepszy, to rozdał głosy po równo dwóm niebieskim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: chemik IP: *.hell.poland.org / 10.0.6.* 09.05.02, 12:05 A taki się wybiela,chyba kupię mu pampersy i smoszek będzie rzeczywiście młody Odpowiedz Link Zgłoś