Dodaj do ulubionych

paznokcie B.Grabarczyk

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 01.03.05, 18:50
Czy ktoś widział paznokcie Beaty Grabarczyk w Wydarzeniach. Nie byłam się w
stanie skupić na tym co mówi. Widać było tylko te paznokcie. Jakiś koszmarny
manicure. Kto jej to zrobił? Włosi? Oni chyba jednak nie są tak ostentacyjni.
Obserwuj wątek
    • michal_82 Re: paznokcie B.Grabarczyk 01.03.05, 20:35
      Paznokciom się nie przyglądałem. Jednak inną rzecz zauważyłem u tej pani. Na
      prawie każde pytanie prowadzącego udziela odpowiedzi poprzedzając ją
      słówkiem "No". Ale to nie tylko ona. Obecnie jest taka głupia tendencja w TV.
      • Gość: no Pablo Kimono Re: paznokcie B.Grabarczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.05, 23:05
        No, ja z tym no mam tak samo.
    • Gość: aksiak Re: paznokcie B.Grabarczyk IP: *.aster.pl / *.aster.pl 01.03.05, 21:35
      moja uwage tez przyciagnely paznokcie i dlatego nie wiem o czym
      mowila.
      • Gość: Ciekawy? Re: paznokcie B.Grabarczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.05, 14:53
        Jakie te paznokcie????????
    • Gość: kij Re: paznokcie B.Grabarczyk IP: *.infocoig.pl / *.crowley.pl 02.03.05, 17:05
      Dajcie linka do tych paznokci.
      • michal_82 Re: paznokcie B.Grabarczyk 02.03.05, 18:25
        Pewnie będzie można zobaczyć za chwilę w pierwszym temacie Wydarzeń.
    • Gość: dziennikarka Re: paznokcie B.Grabarczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.05, 19:59
      lepiej mieć zadbane paznokcie niz obgryzione paznokcie i pokazywać je na wizji

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka