Gość: ?
IP: *.aster.pl / *.aster.pl
01.03.05, 18:50
Czy ktoś widział paznokcie Beaty Grabarczyk w Wydarzeniach. Nie byłam się w
stanie skupić na tym co mówi. Widać było tylko te paznokcie. Jakiś koszmarny
manicure. Kto jej to zrobił? Włosi? Oni chyba jednak nie są tak ostentacyjni.