IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 10.10.02, 20:09
Pora rozpocząć typowanie Agenta nr 003.

Mój typ po pierwszym wydaniu - Teresa. Na tamie specjalnie poszła jako
pierwsza, aby odrzucić od siebie podejrzenia i pozwolić pozostałej typować
Agenta spośród siebie. Za to w drugim zadaniu wzięła do rąk komórkę i po
odebraniu telefonu ze wskazówkami zwyczajnie je zignorowała, twierdząc, że
już jest we właściwej rozlewni wina, choć nawet nie poczekała na powiedzenie,
która to rozlewnia.

Jeszcze nie wiem, kto wygra, ale chciałbym, aby jak najdłużej pozostały Beta,
Aneta i Grażyna, bo naprawdę jest na co popatrzeć
:-)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka