Dodaj do ulubionych

michał adamczyk- sorry

26.01.06, 13:42
jak doniosło centrum prasowe tvp
na nowego prowadzącego telexpress szykuje się
Michał Adamczyk. Jak dla mnie to żenada.
nie popisał się w wiadomościach- podczas wyborów
w wirtualnym studiu skakał jak małpa na drucie.
tylko dlaczego takie bufonowate beztalencie tak się błąka po
antenach? Czy nie lepiej wziąć kogoś nowego?
A nie kolesia, który niegdzie nie może dłużej zagrzać miejsca?
i do tego jest beznadziejny?
Obserwuj wątek
    • markus.kembi Re: michał adamczyk- sorry 26.01.06, 14:38
      No i bardzo dobrze - do teleexpresu będzie jak znalazł.
    • veeto1 Re: michał adamczyk- sorry 26.01.06, 19:50
      Może to krewniak Kogoś Ważnego.
    • michal_82 Re: michał adamczyk- sorry 27.01.06, 00:04
      Nawet mi pasuje do Teleexpressu. Na razie nie mówię nie. Zobaczymy jak mu
      pójdzie.
    • setorika Re: michał adamczyk- sorry 27.01.06, 00:44
      Ja go w sumie lubiłam, do czasu jak nawet z opadów deszczu zaczął robić
      katastrofalną sensację...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka