cent-urion 28.01.06, 21:26 Ktos otworzyl na TVP puszke Pandory z napisem grozny dla zdrowia kich.Mandaryna moze byc spokojna- sa nastepcy, nie potrafia spiewac a i tak na scene sie pchaja. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jolaole Re: Puszka Pandory na TVPI 29.01.06, 15:08 Si Si zenua!Za nasze abonamenty, dobrze ze nie place! Odpowiedz Link Zgłoś