Dodaj do ulubionych

Schmidt ****

03.03.06, 13:04
a w papierowej wersji GT czytam: Schmidt- musical USA. e
ejże. a libretto napisała Zofia Pierdziszewska z Białej Podlaskiej?
Obserwuj wątek
    • czteryzeiro Re: Schmidt **** 08.03.06, 18:32
      super film,chyba nawet go nie było na TVN a jest całkiem młody

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka