tiresias 03.03.06, 13:04 a w papierowej wersji GT czytam: Schmidt- musical USA. e ejże. a libretto napisała Zofia Pierdziszewska z Białej Podlaskiej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czteryzeiro Re: Schmidt **** 08.03.06, 18:32 super film,chyba nawet go nie było na TVN a jest całkiem młody Odpowiedz Link Zgłoś