Gość: Johnson
IP: 10.40.130.*
23.10.01, 16:18
Jak wczoraj zobaczyłem Agnieszkę zaraz po przebudzeniu bez makijażu to mało nie
spadłem z sofy!!!
TVN powinno raczej pokazywać ją umalowaną, bo wygląda wtedy "nieco" lepiej.
Oczywiście nikt nie jest doskonały, ale ...