Dodaj do ulubionych

Makijaż czyni cuda...

IP: 10.40.130.* 23.10.01, 16:18
Jak wczoraj zobaczyłem Agnieszkę zaraz po przebudzeniu bez makijażu to mało nie
spadłem z sofy!!!
TVN powinno raczej pokazywać ją umalowaną, bo wygląda wtedy "nieco" lepiej.
Oczywiście nikt nie jest doskonały, ale ...
Obserwuj wątek
    • Gość: blondie Re: Makijaż czyni cuda... IP: *.toya.net.pl 23.10.01, 18:33
      A niektorzy maja jej za zle mocny makijaz :))
    • Gość: miki Re: Makijaż czyni cuda... IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 23.10.01, 23:19
      Agnieszka zarobi fortunę na reklamach kosmetyków... dla pudli.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka