Dodaj do ulubionych

PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!!

18.06.06, 12:39
kompletnie OBRZYDLIWA reklama. co za kretyn mogl wymyslic cos tak
beznadziejnie GLUPIEGO?!!!!!!!
celowo nie pisze na forum reklamy, bo o takim szajsie to trzeba na ogolnym.
a moze komus sie podoba?????

;/


precz z mentosem
Obserwuj wątek
    • galja Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 18.06.06, 13:29
      Nie widziałam jej, opisz!
      • mysza165 Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 18.06.06, 16:21
        Lepiej tego nie opisywac ... ani nie widzieć . Obrzydliwa jest ta relkama i
        odrzucająca! Fuuuuuuuujjjjj
        • baabeczka Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 18.06.06, 19:24
          Wstretna i nieapetyczna. Prowokuje wymioty, a nie chec zakupu:-(
    • mariola.plotkara Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 18.06.06, 19:23
      zgadzam sie cos wstrętnego blehhhh
    • mozetakmozenie Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 19.06.06, 09:12
      W skrócie: facetowi wydłużają się sutki i robi z nimi dziwne rzeczy, a wszyscy są tym zachwyceni. Coś strasznego.
      • mizzi1 Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 19.06.06, 09:53
        a te sutki wygladają jak czułki ślimaka:>
        • yvonne Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 19.06.06, 09:58
          a myślałam, że tylko ja jestem na tą reklamę uczulona. Jest obrzydliwa,
          wstrętna i niesmaczna. Wiem, że pewnie właśnie takie reakcje były zamierzone i
          spece od reklamy zacieraja ręce, ale gdzie tu estetyka i gust!!!
    • mozetakmozenie Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 19.06.06, 10:35
      Nie wiem co oni zamierzali, a czego nie, ale jedno jest pewne ja robię sobie przerwe od Mentosów przynajmniej na jakiś czas. a bleeee
      • kris.m Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 19.06.06, 10:57
        Jest to najbardziej obrzydliwa i najgorsza obecnie reklama!!! FUJ!! Kiedyś Mentos miał fajne reklamy (np. te z owcami) ale teraz - beznadzieja.
        Już wolę oglądać w kółko reklamy typu "pogoniło mnie" :)
    • yavorius Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 19.06.06, 12:09
      Rzygać się chce, gdy się ją ogląda...
    • pepsic Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 19.06.06, 12:26
      wstrętna reklama - fuj, a celu nie osiągnęła - dłuuuugo nie kupię mentosa.
      • wioskowy_glupek Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 19.06.06, 12:51
        Niech sir tym KRRiTV zajmie... kapturka to sciągneli ale takie obrzydlistwo to już nie...
        • noc_kairu Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 19.06.06, 21:36
          obrzydlistwo. W ten sposób reklamować produkt spożywczy? FUJ.Ale musi byc
          popaprany ,ten co to wymyślił.
          • cze67 Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 20.06.06, 09:46
            Widziałem wczoraj, zgadzam się z poprzednikami - ochyda.
    • nielubieoszolomow Re: precz z PRECZem 19.06.06, 23:14
      aeris napisała:

      > kompletnie OBRZYDLIWA reklama. co za kretyn mogl wymyslic cos tak
      > beznadziejnie GLUPIEGO?!!!!!!!

      nie wazne kto , wazne co dzieki temu uzyskal... a wywolal lekki ferment, a taki
      ferment z punktu widzenia kreowania wizerunku marki jest bardzo korzystny :)
      <brawo> co z tego, ze 10 "preczowcow" nie kupi - kupia inni :) skoro sie o czyms
      mowi, to jest trendy... a Ty w pewien sposob stajesz sie trendsetterem <hahaha>


      baabeczka napisała:

      > Wstretna i nieapetyczna. Prowokuje wymioty, a nie chec zakupu:-(

      no ale jak zwymiotujesz, to musisz czyms odswiezyc sobie oddech, a do tego gumy
      nadaja sie idealnie... a jest szansa, ze bedac w totalnym amoku stracisz
      kontrole nad cialem i zmyslami i przez pomylke wezmiesz wlasnie reklamowana gume!


      yvonne napisała:

      > a myślałam, że tylko ja jestem na tą reklamę uczulona. Jest obrzydliwa,
      > wstrętna i niesmaczna. Wiem, że pewnie właśnie takie reakcje były zamierzone i
      > spece od reklamy zacieraja ręce, ale gdzie tu estetyka i gust!!!

      Maryle Rodowicz tez pokazuja w TV. Gdzie tu estetyka i gust?


      mozetakmozenie napisał:

      > Nie wiem co oni zamierzali, a czego nie, ale jedno jest pewne ja robię sobie pr
      > zerwe od Mentosów przynajmniej na jakiś czas. a bleeee

      Masz racje. Have a break. Have a KitKat.


      • kubekadm Re: precz z PRECZem 20.06.06, 16:47
        w pelni sie z przemowca zgadzam. reklama zwraca uwage i tylko o to chodzi :)
        • cze67 Re: precz z PRECZem 21.06.06, 10:15
          Taaa, o reklamie któregoś z piw (nie pomnę) tej z sikającymi na śnieg facetami,
          też się dużo mówiło i był ferment. I, zdaje się, po tej reklamie (i drugiej - z
          ruskimi wojakami) to piwo już się nie podniosło.
          Uważam, że wcale nie jest tak, że najważniejsze jest, że się mówi o danej
          reklamie, tylko, czy w wyniku jej oglądania ludzie rzucą się kupować
          reklamowany produkt. Jeżeli chodzi o opisywany tutaj przypadek mam poważne
          wątpliwości.
        • asdfhjkl Re: precz z PRECZem 21.06.06, 15:07
          fakt, zgadza sie, reklama zwraca uwage. niestety nie tylko dobre reklamy
          zwracaja, ale takze taki metosowy bzdet. brrrr.
    • feminasapiens Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 21.06.06, 11:02
      We mnie również widok tych extremalnych sutków wywołuje odruch wymiotny, ale
      zwróćcie uwagę na tego gościa. Jego poczucie pewności, luz - zagrał to
      świetnie. I muzyka jest ciekawa - powtarzająca się niedokończona sekwencja
      dźwięków.

      Dla mnie aktor z tej reklamy powinien dostać reklamowego oskara za tę rolę!
    • marta76 <rzyg,rzyg> 21.06.06, 15:19

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka