aeris 18.06.06, 12:39 kompletnie OBRZYDLIWA reklama. co za kretyn mogl wymyslic cos tak beznadziejnie GLUPIEGO?!!!!!!! celowo nie pisze na forum reklamy, bo o takim szajsie to trzeba na ogolnym. a moze komus sie podoba????? ;/ precz z mentosem Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
galja Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 18.06.06, 13:29 Nie widziałam jej, opisz! Odpowiedz Link Zgłoś
mysza165 Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 18.06.06, 16:21 Lepiej tego nie opisywac ... ani nie widzieć . Obrzydliwa jest ta relkama i odrzucająca! Fuuuuuuuujjjjj Odpowiedz Link Zgłoś
baabeczka Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 18.06.06, 19:24 Wstretna i nieapetyczna. Prowokuje wymioty, a nie chec zakupu:-( Odpowiedz Link Zgłoś
mariola.plotkara Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 18.06.06, 19:23 zgadzam sie cos wstrętnego blehhhh Odpowiedz Link Zgłoś
mozetakmozenie Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 19.06.06, 09:12 W skrócie: facetowi wydłużają się sutki i robi z nimi dziwne rzeczy, a wszyscy są tym zachwyceni. Coś strasznego. Odpowiedz Link Zgłoś
mizzi1 Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 19.06.06, 09:53 a te sutki wygladają jak czułki ślimaka:> Odpowiedz Link Zgłoś
yvonne Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 19.06.06, 09:58 a myślałam, że tylko ja jestem na tą reklamę uczulona. Jest obrzydliwa, wstrętna i niesmaczna. Wiem, że pewnie właśnie takie reakcje były zamierzone i spece od reklamy zacieraja ręce, ale gdzie tu estetyka i gust!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mozetakmozenie Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 19.06.06, 10:35 Nie wiem co oni zamierzali, a czego nie, ale jedno jest pewne ja robię sobie przerwe od Mentosów przynajmniej na jakiś czas. a bleeee Odpowiedz Link Zgłoś
kris.m Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 19.06.06, 10:57 Jest to najbardziej obrzydliwa i najgorsza obecnie reklama!!! FUJ!! Kiedyś Mentos miał fajne reklamy (np. te z owcami) ale teraz - beznadzieja. Już wolę oglądać w kółko reklamy typu "pogoniło mnie" :) Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 19.06.06, 12:09 Rzygać się chce, gdy się ją ogląda... Odpowiedz Link Zgłoś
pepsic Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 19.06.06, 12:26 wstrętna reklama - fuj, a celu nie osiągnęła - dłuuuugo nie kupię mentosa. Odpowiedz Link Zgłoś
wioskowy_glupek Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 19.06.06, 12:51 Niech sir tym KRRiTV zajmie... kapturka to sciągneli ale takie obrzydlistwo to już nie... Odpowiedz Link Zgłoś
noc_kairu Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 19.06.06, 21:36 obrzydlistwo. W ten sposób reklamować produkt spożywczy? FUJ.Ale musi byc popaprany ,ten co to wymyślił. Odpowiedz Link Zgłoś
cze67 Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 20.06.06, 09:46 Widziałem wczoraj, zgadzam się z poprzednikami - ochyda. Odpowiedz Link Zgłoś
nielubieoszolomow Re: precz z PRECZem 19.06.06, 23:14 aeris napisała: > kompletnie OBRZYDLIWA reklama. co za kretyn mogl wymyslic cos tak > beznadziejnie GLUPIEGO?!!!!!!! nie wazne kto , wazne co dzieki temu uzyskal... a wywolal lekki ferment, a taki ferment z punktu widzenia kreowania wizerunku marki jest bardzo korzystny :) <brawo> co z tego, ze 10 "preczowcow" nie kupi - kupia inni :) skoro sie o czyms mowi, to jest trendy... a Ty w pewien sposob stajesz sie trendsetterem <hahaha> baabeczka napisała: > Wstretna i nieapetyczna. Prowokuje wymioty, a nie chec zakupu:-( no ale jak zwymiotujesz, to musisz czyms odswiezyc sobie oddech, a do tego gumy nadaja sie idealnie... a jest szansa, ze bedac w totalnym amoku stracisz kontrole nad cialem i zmyslami i przez pomylke wezmiesz wlasnie reklamowana gume! yvonne napisała: > a myślałam, że tylko ja jestem na tą reklamę uczulona. Jest obrzydliwa, > wstrętna i niesmaczna. Wiem, że pewnie właśnie takie reakcje były zamierzone i > spece od reklamy zacieraja ręce, ale gdzie tu estetyka i gust!!! Maryle Rodowicz tez pokazuja w TV. Gdzie tu estetyka i gust? mozetakmozenie napisał: > Nie wiem co oni zamierzali, a czego nie, ale jedno jest pewne ja robię sobie pr > zerwe od Mentosów przynajmniej na jakiś czas. a bleeee Masz racje. Have a break. Have a KitKat. Odpowiedz Link Zgłoś
kubekadm Re: precz z PRECZem 20.06.06, 16:47 w pelni sie z przemowca zgadzam. reklama zwraca uwage i tylko o to chodzi :) Odpowiedz Link Zgłoś
cze67 Re: precz z PRECZem 21.06.06, 10:15 Taaa, o reklamie któregoś z piw (nie pomnę) tej z sikającymi na śnieg facetami, też się dużo mówiło i był ferment. I, zdaje się, po tej reklamie (i drugiej - z ruskimi wojakami) to piwo już się nie podniosło. Uważam, że wcale nie jest tak, że najważniejsze jest, że się mówi o danej reklamie, tylko, czy w wyniku jej oglądania ludzie rzucą się kupować reklamowany produkt. Jeżeli chodzi o opisywany tutaj przypadek mam poważne wątpliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
asdfhjkl Re: precz z PRECZem 21.06.06, 15:07 fakt, zgadza sie, reklama zwraca uwage. niestety nie tylko dobre reklamy zwracaja, ale takze taki metosowy bzdet. brrrr. Odpowiedz Link Zgłoś
feminasapiens Re: PRECZ Z mentosem!!!!!!!!!!!!!!!! 21.06.06, 11:02 We mnie również widok tych extremalnych sutków wywołuje odruch wymiotny, ale zwróćcie uwagę na tego gościa. Jego poczucie pewności, luz - zagrał to świetnie. I muzyka jest ciekawa - powtarzająca się niedokończona sekwencja dźwięków. Dla mnie aktor z tej reklamy powinien dostać reklamowego oskara za tę rolę! Odpowiedz Link Zgłoś