Dodaj do ulubionych

5-10-15 nieustający brak pomysłu

27.01.07, 00:41
"Mamo, wyłącz to!" - mój synek do mnie.

Kołysząca się kamera, niby nowoczesne, młodzieżowe filmowanie -
czyli prawie (?) 20 - o letnia sztuczka, która ma ukryć nudę i męczy niemożliwie.
"Dzwońcie, nagrody czekają!"
"Kupiłam sobie w tym roku skuter śnieżny" - w studio elokwentne i bystre
nastolatki w koszulkach ze znaczkiem firmowym "pumy" zachęcają do dzwonienia.
Rozumiem, że program ten "wychowuje" przyszłych oglądaczy seriali i durnych
teleturniejów...
Dlaczego musi to być takie okropne...?
Obserwuj wątek
    • inkwizytornia Re: 5-10-15 nieustający brak pomysłu 28.01.07, 08:18
      Kiedyś zobaczyłem narysowane na murze 3 sterczące penisy: mały, średni i duży.
      Pod nimi był podpis 5-10-15 i niech to posłuży za recenzję tego "ambitnego"
      programu.
    • pajupaju Re: 5-10-15 nieustający brak pomysłu 29.01.07, 16:01
      To był fajowy program 20 lat temu - Wojciech Mann w roli głosu, czarodziejska
      lampa, która uczyła poprawnej polszczyzny, kącik czytelniczy, minilista
      przebojów, kącik "wierszokleci czy poeci", o wiele więcej ambitniejszych
      pozycji. No i był wyraźny podział na 5-, 10- i 15-latków. No i wiele "gwiazd"
      tam zaczynało. A teraz nie wiadomo do jakiej grupy wiekowej program jest
      adresowany. I rzeczywiście jest chałowaty.
      • marcus81 Re: 5-10-15 nieustający brak pomysłu 29.01.07, 21:31
        Jeszcze nie zapominajmy o nauce angielskiego z piosenek. Te lekcje były
        prowadzone przez jakiegoś anglika.
        To był kultowy program mojego dzieciństwa.
        Niedawno obejrzałem po bardzo długiej przerwie jakiś odcinek 5-10-15. Jedyne co
        mogę powiedzieć to ŻENADA!!! Program jest niby na żywo, a tak naprawdę to tylko
        część konkursowa nie była wcześniej nagrana. mam wrażenie, że program jest
        robiony tylko i wyłącznie dla prowadzących.
        swoją drogą to chętnie bym zobaczył jak wyglądają i czym się zajmują ludzie
        którzy kiedyś ten program tworzyli.
        • wrocek71 Re: 5-10-15 nieustający brak pomysłu 29.01.07, 22:43
          no, np. jednym z dzieci występujacych w 5-10-15 w owym czasie, była niejaka
          Sandra Walter, córka Mariusza, której kariera medialna jakba coś nie wyszła
    • barbie4 Re: 5-10-15 nieustający brak pomysłu 29.01.07, 23:02
      chylewska była- obecna prezenterka TVP,
      i była tez ta dziewczyna co jest teraz w VIVA Polska , prowadziła program o
      Beatelsach, nie wiem jak ma na imie. taka tam sepleniaca.
      • veritas1 Re: 5-10-15 nieustający brak pomysłu 29.01.07, 23:16
        Małgorzata Halber się nazywa ta od Beatlesów. Był jeszcze Marcin Tyszka (dziś
        fotograf gwiazd) i Karolina Poznakowska, córka Ryszarda z Trubadurów.
        • bazyliszek4 Re: 5-10-15 nieustający brak pomysłu 29.01.07, 23:30
          chyba tez Kraśko...
          • polili1 Re: 5-10-15 nieustający brak pomysłu 30.01.07, 00:00
            Chylewska nigdy nie była w 5-10-15, zaczynała w Bydgoskiej telewizji, a zaraz potem był rower błażeja.
            Ja pamiętam głównie śp.Marcina Kołodyńskiego.
            Ale moim idolem był Tadeusz Broś w roli pana Teleranka. A pamiętacie Dropsa? Jakoś szybko zdjęli ten
            program, pamiętam że cierpiałam:)
            • barbie4 Re: 5-10-15 nieustający brak pomysłu 30.01.07, 10:25
              chylewska była w 5-10-15, ;-)

              a ta Karolina to nie była córka Waglewskiego , tego z Voo Voo,
              bo kiedys był odcinek o jej sławnym tacie.
              • veritas1 Karolina 30.01.07, 16:15
                barbie4 napisała:

                > a ta Karolina to nie była córka Waglewskiego , tego z Voo Voo,
                > bo kiedys był odcinek o jej sławnym tacie.

                Nie wiem czy myślimy o tej samej, ale Karolina Poznakowska, która śpiewała w
                5-10-15 o balonówce z coca colą jest córką Ryszarda Poznakowskiego z Trubadurów.

                A w teleydsku wystąpił z nią chłopak, który grał w serialu "Janka" (z Agnieszką
                Krukówną w roli głównej), ale nie pamiętam jego nazwiska.
                • hmmm Re: Karolina 30.01.07, 18:31
                  > A w teleydsku wystąpił z nią chłopak, który grał w serialu "Janka" (z Agnieszką
                  > Krukówną w roli głównej), ale nie pamiętam jego nazwiska.

                  Julka grał Tadzio Horvath, się dziewczęta podkochiwały, bo to romantyczny serial
                  był :-)
              • intervention Re: 5-10-15 nieustający brak pomysłu 31.01.07, 13:18
                Chylewskiej nie było w 5-10-15. Zaczynała karierę w telewizji w moim rodzinnym
                miescie.
                • ewma Re: 5-10-15 nieustający brak pomysłu 31.01.07, 13:46
                  intervention napisał:

                  > Chylewskiej nie było w 5-10-15. Zaczynała karierę w telewizji w moim
                  rodzinnym
                  > miescie.

                  Ale napewno była w Rowerze Błażeja....
                  • intervention Re: 5-10-15 nieustający brak pomysłu 31.01.07, 15:51
                    ewma napisała:
                    > Ale napewno była w Rowerze Błażeja....

                    To się zgadza :)
        • pajupaju Re: 5-10-15 nieustający brak pomysłu 30.01.07, 14:54
          Był jeszcze Rafał - syn Alicji Resich-Modlińskiej.
    • agafiaa Re: 5-10-15 nieustający brak pomysłu 30.01.07, 18:42
      Był Omnibus i Szortpress, który prowadziła córka Jarugi-Nowackiej, Barbara...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka