sierra_less
27.01.07, 00:41
"Mamo, wyłącz to!" - mój synek do mnie.
Kołysząca się kamera, niby nowoczesne, młodzieżowe filmowanie -
czyli prawie (?) 20 - o letnia sztuczka, która ma ukryć nudę i męczy niemożliwie.
"Dzwońcie, nagrody czekają!"
"Kupiłam sobie w tym roku skuter śnieżny" - w studio elokwentne i bystre
nastolatki w koszulkach ze znaczkiem firmowym "pumy" zachęcają do dzwonienia.
Rozumiem, że program ten "wychowuje" przyszłych oglądaczy seriali i durnych
teleturniejów...
Dlaczego musi to być takie okropne...?