andrz_ej 29.04.07, 23:01 Czy podzielicie moje zdanie,że najgłupszą jak dotąd reklamą tv.którą widziałem w ostatnich 16 latach to ostatnio do znudzenia pokazywana reklama ze słynnym już "ziu!!" reklamującą szybki internet....? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paul_ina Re: Ziu! 29.04.07, 23:05 ...chyba wyparłeś ze świadomości Zygmunta Chajzera i jego Vizir. Skarpetki prane razem z jodyną i Vanishem. Owoce Jogobelli. ??????? Odpowiedz Link Zgłoś
dorjana1 Re: Ziu! 29.04.07, 23:13 Kilka lat temu mialam''przyjemność'' byc cześcią świata reklamy-budzącej sie w Polsce.Gigantyczne szanse na naszym rynku,chlonne umysly i teraz co ? Zero klasy,filmiki glupie i pokazujące glupotę chyba...Polaka. Obejrzalam kilka filmów ostatnio i nie moglam uwierzyć -widzieliscie film tpsy o debilnym malżeństwie zdziwionym na wiodok telefonicznej wtyczki w ścianie? Albo to ZIUU lub zjadanie przedmiotów codziennego użytku.Jejku jesteśmy Europejczykami czemu nam podają towar jak zegarek czlowiekowi w buszu ??? Odpowiedz Link Zgłoś
methinks Re: Ziu! 30.04.07, 02:28 Po pierwsze to jest reklama Ery, a nie TPSA (skad przyszlo Ci do glowy, ze TPSA zacheca do usuwania gniazdek telefonicznych, pojac nie moge). Po drugie, mam o niej calkowicie przeciwne zdanie: uwazam, ze jest naprawde swietna - banalna w pomysle i nieprzekombinowana, trafiajaca klasycznym lewym prostym w sedno, ponadto dowcipna, bardzo dobrze zmontowana i wyrezyserowana. Jak na polskie warunki - cacuszko. Odpowiedz Link Zgłoś
zitta Re: Ziu! 30.04.07, 12:18 No to ciekawe od kiedy Era nazywa się Orange. A Orange - jak wszyscy wiemy - to Tepsa. Odpowiedz Link Zgłoś
methinks Re: Ziu! 30.04.07, 12:49 Orange jak nic: youtube.com/watch?v=ELZPiuUVw5s Odpowiedz Link Zgłoś
zitta Re: Ziu! 30.04.07, 14:37 hehe nie o tę reklamę chodzi kolego/koleżanko ;) Gdzie w reklamie Ery masz "ZIU!" ? Radzę poogdlądać trochę TV zanim się wypowiesz na forum. Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
methinks Re: Ziu! 30.04.07, 14:42 "Obejrzalam kilka filmów ostatnio i nie moglam uwierzyć -widzieliscie film tpsy o debilnym malżeństwie zdziwionym na wiodok telefonicznej wtyczki w ścianie? Albo to ZIUU lub zjadanie przedmiotów codziennego użytku." W tej wypowiedzi wyraznie wskazane jest rozroznienie miedzy reklama z ziuu, a reklama z gniazdkiem. Radze poczytac ze zrozumieniem, zanim zaczniesz rozdawac malo madre rady. Odpowiedz Link Zgłoś
zitta Re: Ziu! 30.04.07, 14:55 ... ale wątek jest zdaje się o "Ziu"? co potwierdzałby NAWET tytuł Twojego mądrego posta o gniazdku. Re: "Ziu" znaczy, że piszesz o "Ziu" ;-) Łączę wyrazy szacunku i obiecuję nauczyć się (z mozołem) czytać ze zrozumieniem. Odpowiedz Link Zgłoś
jayamez Re: Ziu! 30.04.07, 00:19 Haha jakies pol godziny temu powiedzialem do mojej zony wylaczajac tv na reklamie Ziu! ze 'to najglupsza i najbardziej wkurzajaca reklama jaka do tej pory widzialem' :))) Odpowiedz Link Zgłoś
wiotka_trzpiotka Re: Ziu! 30.04.07, 09:33 stanowczo widziałam całe stada znacznie bardziej wkurzających reklam Odpowiedz Link Zgłoś
barti84 Re: Ziu! 30.04.07, 10:55 gadające truskawaki mnie rozbijają... albo reklama persila stylizowany a'la oscar... zreszta reklamy play tez sa do bani... Odpowiedz Link Zgłoś
pikus42 Re: Ziu! 30.04.07, 14:19 Zgadzam się, zbiera mi się na pawia jak słyszę to ziuuu a nie zawsze zdążę przełączyć Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: Ziu! 30.04.07, 14:38 ożesz ty...ale mi przypomnieliscie... a juz myślałem że dobrze bedzie życ w zapomnieniu NAJ NAJ NAJ głupsza reklama ostatnimi czasy! i choć pomysł (?) można było wykorzystać, to tutaj po prostu wyszło im na poziomie podstawówki Agencja powinna oddać kasę! żenada!!! Odpowiedz Link Zgłoś
the_dzidka Re: Ziu! 30.04.07, 16:34 Bardzo podoba mi się ta reklama (jako jedna z nielicznych). Generalnie dostaję wysypki, jak słyszę, że ciągle mi każą coś odkrywać, albo "teraz jeszcze więcej...", albo idiotyczne wrzaski naśladujące komentatorów sportowych, albo piskliwe śmiechy "szczęśliwych" dzieci, albo.. albo... albo... Jestem umęczona debilizmem reklam, i chociaż najlepsza, jaką ostatnio widziałam to Mumio w arabskim (?) hotelu, to "Ziuu!!" na mojej liście plasuje się bardzo wysoko. Właśnie przez to jedno słówko "ziu!" :-) Odpowiedz Link Zgłoś
beniamilka Re: Ziu! 30.04.07, 22:13 Zgadzam się w zupełności z Andrzejem za małym wyjątkiem. Ja w całym moim życiu jeszcze nie widziałam tak głupiej reklamy, ale to tak głupiej, że po prostu odraża mnie samo jej oglądanie. Głupota reklamy te ziu irytują mnie za każdym razem, jak reklama leci,zawsze zaczynam gorączkowo szukać pilota,żeby to "to" przełączyć. Co za beznadzieja!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jwoj Re: Ziu! 01.05.07, 01:42 reklama nie jest najgłupsza.Są o wiele gorsze a prawie wszystkie z bachorami są gorsze.Ten który wymyślił tą reklamę wypalił się zawodowo,takie badziewie to potrafi każdy zrobić.Po pierwsze to jest plagiat reklamy Heinekena czy innego piwa.Chodzi o sytuacje w których normalni ludzie nienormalnie się zachowują,przynajmniej ja miałem takie pierwsze skojarzenie.Sam odgłos pędu/prędkości internetu nie jest głupi,brakło pomysłu w jakich sytuacjach taki odgłos mógłby zostać wyartykułowany.Pokazano scenki w których ludzie nie robią nic oprócz "ziuu" Pewnie miało to na celu zakwalifikowanie reklamy do gatunku z tych co nie wiadomo o co chodzi ale na końcu widz byłby rozbawiony że to o to chodziło. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Ziu! 02.05.07, 02:25 podzielam,to wymyślili jacyś jurni młodzieńcy bez mózgu,"menedzerowie" mówiący "ziuuu", telefon dla teleidiotow. Nawet nie wiem co oni reklamują. Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: Ziu! 02.05.07, 10:20 the dzidka, powiedz mi , co ci sie w niej podoba? dla mnie ta reklama to nieudana podróbka słynnej "Gettoppaa"(z dżejmsa brałna) motyw z przejeżdżajacym autem... z głupszych , "podoba mi sie" też reklama banku gdzie pani ze sprężynką w ręku wyjaśnia jak bardzo bedzie nam się opłacało mieć forsę w jej banku tylko... na cholerę mi sprężynka? :-D) Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Ziu! 02.05.07, 10:29 podróbka ???,to trzeba mieć aspiracje,aby coś takiego porównywać do jakichś innych reklam i to jeszcze "znanych " poza tym,że wszyscy są w garniturkach, kostiumach na tle szkła,aluminium i stali,w ruchu,dynamiczni i szczerzą zęby na zbliżeniach. Dno. Odpowiedz Link Zgłoś