Dodaj do ulubionych

Zazdrość Jandy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.03, 08:56
Kto wczoraj ogladał? Jakie wrazenia? Ja sie po zbóju usmiałam, Janda jak
zwykle super, ale np. Segda jako uwodzicielka mi nie podchodzi, tak samo jak
Maria Seweryn, rozumiem ze córka, ale wg mnie powinni obsadzic kogos innego.
Nie zmienia to faktu ze widowisko było swietne.
Obserwuj wątek
    • oka5 Re: Zazdrość Jandy 22.07.03, 10:01
      Bardzo mi sie kiedyś ta sztuka podobała, więc z przyjemnością obejrzałam jej
      wczorajszą powtórkę. Dla mnie D. Segda była rewelacyjna. A już w scenie
      błagalnej pod drzwiami młodszej rywalki przeszła sama siebie. No ale knot też
      sie trafił. Scena na tarasie, zima, padające płatki śniegu, a w oddali
      widać... zielone drzewa ;-).
    • Gość: moboj Re: Zazdrość Jandy IP: 62.233.250.* 22.07.03, 10:19
      obejrzałam tę sztukę chyba 3 raz - Krystyna Janda jak zawsze świetna - to moja
      ulubiona aktorka:) Dorota Segda też grała świetnie - ta scena pod drzwiami
      rywalki - studentki była rewelacyjna. nawet Seweryn niczego sobie.
    • Gość: kubu Re: Zazdrość Jandy IP: *.chello.pl 22.07.03, 11:15
      uwielbiam ten spektakl
      zawsze go oglądam jak leci w tv, chociaz mam go na video :)
      Segda jest GENIALNA
      dzieki takim rolom wychodzi z szablonu krakowskiej aktorki i bardzo dobrze :)

      a spektakl naprawde dobry
      zabawny, ale z kilkoma madrymi obserwacjami
    • negra28 Re: Zazdrość Jandy 22.07.03, 12:01
      Uczta duchowo-estetyczna! Maestra Janda - genialna, jak zawsze, jakze mogłoby
      być inaczej, Dorota Segda - wspaniała, fantastyczna!
      Uważam, że w kazdym szanujacym się domu "Z" powinna zajmować chlubną górną
      półkę w domowej video/dvd-tece.
      Pozdrawiam,
      Negra
      • Gość: Riki Re: Zazdrość Jandy IP: *.acn.pl 22.07.03, 12:08
        No, ale Marysia Seweryn to kiepski wabik na facetów, nawet 55-cio letnich ;(
        Mogli dać tę rolę jakiejś prawdziwej laseczce
        • moboj Re: Zazdrość Jandy 22.07.03, 12:17
          a mi Marysia Seweryn bardzo do tej roli pasuje:) no a poza tym uroda to nie
          jest najważniejsza rzecz u aktorki.
        • szmizjerka Re: Zazdrość Jandy 22.07.03, 12:28
          Gość portalu: Riki napisał(a):

          > No, ale Marysia Seweryn to kiepski wabik na facetów, nawet 55-cio letnich ;(
          > Mogli dać tę rolę jakiejś prawdziwej laseczce
          No własnie o to chodziło - laseczka to takie oczywiste... Gdyby wystąpiła jakaś
          Barbie - byłoby tandetnie i bez smaku.
          • Gość: Riki Re: Zazdrość Jandy IP: *.acn.pl 22.07.03, 14:33
            szmizjerka napisała:

            > No własnie o to chodziło - laseczka to takie oczywiste... Gdyby wystąpiła
            >jakaś Barbie - byłoby tandetnie i bez smaku.

            Nie wiem czy tandetnie, za to życiowo. Kolejność: super 50-tka, ekstra 35-latka
            i młody pasztet wydaje mi się chybiona.
    • Gość: lola Re: Zazdrość Jandy IP: korbank:* / 10.0.0.* 22.07.03, 12:46
      Po opiniach widze ze tylko ja do Segdy nie mam przekonania, ale nic na to nie
      poradze, nic do tej aktorki nie mam, ale to moze jakas podswiadomosc
    • Gość: butterfly4 Re: Zazdrość Jandy IP: *.awf.wroc.pl 22.07.03, 14:15
      Świetne, świetne, świetne. Segda genialna, absolutne mistrzostwo świata, Janda
      i Seweryn - może być. Dawno sie tak nie ubawiłam.
      • Gość: annika Re: Zazdrość Jandy IP: *.dial.pl 22.07.03, 14:25
        Super sztuka, bardzo mi się podobała. Janda i Segda rewelacja (choć za tą drugą
        nie przepadam, to tu była extra), niestety, jedyny mankament to Seweryn, ale
        można ją było przeboleć.
        • Gość: kejt@gazeta.pl Re: Zazdrość Jandy -prosba IP: *.chello.pl 22.07.03, 18:24
          Moi Drodzy!
          czekalam na powtorke 19 miesiecy! i jak w koncu powtorzyli to przegapilam....
          bardzo bardzo zaluje!
          i mam wielka prosbe - moze ktos ma nagrane i moglby mi to przegrac lub pozyczyc
          do przegrania?
          mieszkam w warszawie

          bylabym bardzo wdzieczna!

          pozdrawiam
          kasia
    • czarna33 Re: Zazdrość Jandy 22.07.03, 18:53
      A ja obejrzalam tylko koncowke.Licze na to ze bedzie powtorka w TV
      Polonia.Widzialam zapowiedzi i bardzo zaluje.
    • mijka Re: Zazdrość Jandy 22.07.03, 21:29
      Uwielbiam Segdę... Mam nadzieję, że jeszcze nie raz pokaże się z tej innej
      strony... Janda O.K... Nie pasowała mi tu jedynie Maria Seweryn... Nie umiem
      tego dobrze nazwać, bo nie jestem żadnym krytykiem teatralnym, filmowym, ale
      taka jakaś "chropowata" mi się wydała..
      • Gość: Fly Re: Zazdrość Jandy IP: 156.24.231.* 23.07.03, 13:26
        Maryska Janda ma poprostu fatalna dykcje...
        bylo to slyszalne kiedy czytala fragmenty listow... brr....
        • Gość: Fly korekta! IP: 156.24.231.* 23.07.03, 13:27
          o Maryske Seweryn chodzi rzecz jasna...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka