Gość: lola
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.07.03, 08:56
Kto wczoraj ogladał? Jakie wrazenia? Ja sie po zbóju usmiałam, Janda jak
zwykle super, ale np. Segda jako uwodzicielka mi nie podchodzi, tak samo jak
Maria Seweryn, rozumiem ze córka, ale wg mnie powinni obsadzic kogos innego.
Nie zmienia to faktu ze widowisko było swietne.