Dodaj do ulubionych

przekręt?!

IP: 213.25.112.* 05.06.01, 14:37
Jeżeli uważacie, że TVN zrobił przekręt to mylicie się. Gdyby to chcieli
osiągnąć to prościej byłoby pokazać od razu wyniki na korzyść Klaudiusza i nie
byłoby tej gatki i wzajemnego oskarżania się. Przecież oni wiedzieli co będzie
po ogłoszeniu tej wiadomości.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka