Dodaj do ulubionych

Chłopiec z żelaza znaleziony

IP: *.crowley.pl 22.08.03, 15:03
To jest żałosne...
Obserwuj wątek
    • Gość: Tia Re: Chłopiec z żelaza znaleziony IP: 139.4.79.* 22.08.03, 15:08
      To taka reanimacja trupa? (nie chodzi mi o film tylko o rezysera)
      • Gość: metal, który nie istniał Dziecko które metalem było ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.03, 16:13
        147 odcinek polskiej telenoweli w reżyseri Wajdy....
    • mis_iek chłopiec z Koloni, człowiekiem z gumy 22.08.03, 15:14
      no i pan Wajda nie ma jeszcze pomysłu na swoj film sie okazuje a
      hałasu jakby coś już ważnego dla polskiej kultury i sztuki się
      wydażyło......... zamiast oglądać film wystarczy poczytać te
      artykuły.... o tym pefnie film bedzie!!! " człowiek z gumy"???
    • Gość: WoRaS Ty jesteś żałosny, baranie IP: *.ceti.pl 22.08.03, 15:17
    • Gość: Robert Strąk Uważaj Andrzej, żeby za blisko magnesu nie podchodził IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 22.08.03, 15:35
      bo się wam przyczepi i trzeba będzie dublera szukać.
    • Gość: ktos Re: Chłopiec z żelaza znaleziony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.03, 15:41
      jestem zazenowany czytajac powyzsze wypowiedzi na temat Wajdy i jego filmow. Te uwagi sa calkowicie ponizej minimalnego
      poziomu kultury, ktory powinien reprezentowac normalny czlowiek - zakladam wiec, ze pochodza od jakichs zdebilalych
      dreso-szyjowcow z mozgiem przezartym denaturatem, klejem albo jakims tam innym kwasem.

      Mozna nie lubic Wajdy, mozna nie lubic jego filmow, mozna byc za mlodym albo za glupim (albo i jedno i drugie) aby zrozumiem
      "Czlowieka z ..." czy inne firmy, glupote mozna usprawiedliwic - chamstwa nigdy.

      Reasumujac - dresy won do wychodka, gdzie wasze miejsce, leb przykryc deklem i ani mru mru bo smrod sie od was rozchodzi az
      przykro...
      • Gość: nemo Re: Chłopiec z żelaza znaleziony IP: 80.48.144.* 22.08.03, 15:44
        amen!!!
      • Gość: cn e tam, przynajmniej nikt nie bluzga na nikogo IP: 204.101.88.* 22.08.03, 16:37
        tylko sobie zartuja z wajdy, ja jestem zezenowany twoja
        wypowiedzia. zamiast czytac glupawe posty idz obejrzyj jeszcze
        raz jakis film wajdy, ktory bez watpienia wielkim rezyserem jest.
        a dlaczego? bo on panie jak ten mickiewicz co wielkim poeta byl.
        i tak nam dopomoz bog. o przepraszam... Bog.

        Gość portalu: ktos napisał(a):
        > jestem zazenowany czytajac powyzsze wypowiedzi na temat Wajdy
        i jego filmow. Te
        > uwagi sa calkowicie ponizej minimalnego
        > poziomu kultury, ktory powinien reprezentowac normalny
        czlowiek - zakladam wiec
        > , ze pochodza od jakichs zdebilalych
        > dreso-szyjowcow z mozgiem przezartym denaturatem, klejem albo
        jakims tam innym
        > kwasem.
        >
        > Mozna nie lubic Wajdy, mozna nie lubic jego filmow, mozna byc
        za mlodym albo za
        > glupim (albo i jedno i drugie) aby zrozumiem
        > "Czlowieka z ..." czy inne firmy, glupote mozna
        usprawiedliwic - chamstwa nigdy
        > .
        >
        > Reasumujac - dresy won do wychodka, gdzie wasze miejsce, leb
        przykryc deklem i
        > ani mru mru bo smrod sie od was rozchodzi az
        > przykro...
        • Gość: radek WAJDA WSPANIALYM REZYSEREM??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.03, 17:43
          Gość portalu: cn napisał(a):

          > tylko sobie zartuja z wajdy, ja jestem zezenowany twoja
          > wypowiedzia. zamiast czytac glupawe posty idz obejrzyj
          jeszcze
          > raz jakis film wajdy, ktory bez watpienia wielkim rezyserem
          jest.
          > a dlaczego? bo on panie jak ten mickiewicz co wielkim poeta
          byl.
          > i tak nam dopomoz bog. o przepraszam... Bog.
          >



          ani mickiewicz nie byl "wieszczem" ani wajda wwspanialym
          rezyserem nie jest
          zapoznaj sie dokladnie z historia pana poety to bedziesz wiedzial
          tylko nie z historia z podrecznikow szkolnych, bo im tresci
          jeszcze nikt nie zmienial od 30 lat - z tych samych zrodel
          powstaja co kiedys - tylko teraz sa wydawane przez fundacje
          ktore promuja sie przy okazji

          a jesli chcesz okazac szacunek nastepnym razem jak sie pomylisz
          to po prostu wymaz male "b" i wstaw duze i nie rob scen zalu
          bo mnie to akurat nie rusza ale malo to szczerre przeprosiny i
          szczerze owiac nie lubie jak ktos tak prowokuje

          papa
          • Gość: cn Re: WAJDA WSPANIALYM REZYSEREM??? IP: *.canadalife.com 22.08.03, 18:12
            widze ze kolega moj sarkazm potraktowal powaznie. nie bylo to bynajmniej
            zamierzone. byl to komentarz do 'ktos'a' kilka linijek wyzej, ktory jest
            zarzenowany ze ludzie sobie robia jaja z rezysera, ktory byl, jest i bedzie
            wielkim rezyserem i nie wolno sie z niego nasmiewac. b/B bylo tez specjalnie
            lub backspace nie dziala w mojej maszynie do pisania

            Gość portalu: radek napisał(a):

            > Gość portalu: cn napisał(a):
            >
            > > tylko sobie zartuja z wajdy, ja jestem zezenowany twoja
            > > wypowiedzia. zamiast czytac glupawe posty idz obejrzyj
            > jeszcze
            > > raz jakis film wajdy, ktory bez watpienia wielkim rezyserem
            > jest.
            > > a dlaczego? bo on panie jak ten mickiewicz co wielkim poeta
            > byl.
            > > i tak nam dopomoz bog. o przepraszam... Bog.
            > >
            >
            >
            >
            > ani mickiewicz nie byl "wieszczem" ani wajda wwspanialym
            > rezyserem nie jest
            > zapoznaj sie dokladnie z historia pana poety to bedziesz wiedzial
            > tylko nie z historia z podrecznikow szkolnych, bo im tresci
            > jeszcze nikt nie zmienial od 30 lat - z tych samych zrodel
            > powstaja co kiedys - tylko teraz sa wydawane przez fundacje
            > ktore promuja sie przy okazji
            >
            > a jesli chcesz okazac szacunek nastepnym razem jak sie pomylisz
            > to po prostu wymaz male "b" i wstaw duze i nie rob scen zalu
            > bo mnie to akurat nie rusza ale malo to szczerre przeprosiny i
            > szczerze owiac nie lubie jak ktos tak prowokuje
            >
            > papa
      • Gość: radek Re: Chłopiec z żelaza znaleziony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.03, 17:35
        Gość portalu: ktos napisał(a):

        > jestem zazenowany czytajac powyzsze wypowiedzi na temat Wajdy
        i jego filmow. Te
        > uwagi sa calkowicie ponizej minimalnego
        > poziomu kultury, ktory powinien reprezentowac normalny
        czlowiek - zakladam wiec
        > , ze pochodza od jakichs zdebilalych
        > dreso-szyjowcow z mozgiem przezartym denaturatem, klejem albo
        jakims tam innym
        > kwasem.
        >
        > Mozna nie lubic Wajdy, mozna nie lubic jego filmow, mozna byc
        za mlodym albo za
        > glupim (albo i jedno i drugie) aby zrozumiem
        > "Czlowieka z ..." czy inne firmy, glupote mozna
        usprawiedliwic - chamstwa nigdy
        > .
        >
        > Reasumujac - dresy won do wychodka, gdzie wasze miejsce, leb
        przykryc deklem i
        > ani mru mru bo smrod sie od was rozchodzi az
        > przykro...



        skoro tak smierdzi to po co zabierasz sie za gowno???

        teraz posluchaj madrala
        jedyna rzecz ktora jest na mnie w tej chwili z jakiejs sportowej
        firmy to koszulka adidasa kupiona jeszcze w pewexie - wiec za
        dresiarza raczej mnie nie bierz- no chyba ze sie uprzesz

        a jesli chodzi o pana Wajde - nie zrobil w swoim zyciu nic za co
        nalezalyby mu sie nagrody ktore dostal

        sa ludzie filmu - ktorzy dokonali wiekszych wyczynow
        Wajda jest co najwyzej czlowiekiem aparatu kontroli

        nie wiem czy slyszales o tym ze mister Andrzej Wajda opiniowal
        filmy w ministerswie kultury (czy jak to sie tam nazywalo) w
        latach glebokiego PRLu ??
        jednym z zaopiniowanych przez niego filmow byl REJS - ktory jest
        naprawde arcydzielem jesli chodzi o greteske- o wykorzystanie
        najprostsrzych elementow do osiagniecia sztuki
        wszystko byloby w porzadku gdyby opinia pana Wajdy nie brzmiala
        "FILM >>REJS<< NIE POSIADA WALOROW ARTYSTYCZNYCH"

        zapewne oburzzasz sie na politykow ktorzy kiedys siedzieli w
        aparacie wladzy - teraz zajmuja wysokie stanowiska i sie
        p"przemianowali"
        Wajda niczym sie od nich nie rozni - jest dokladnie takim samym
        kolesiem ktory wykorzystuje swoje nazwisko ktore z kolei
        wypromowano z wielkim wysilkiem

        dla mnie jest kolejnym tandeciarzem mimo nagrod ktore ktos mu
        tam przyznal

        i nie uwazam ze to co pisze jest krzywdzace

        (a jesli chodzi o dopelnienie historii REJSU - wszystko bylo
        nakrecone w jednym egzemplarzu kiedy poszlo do cenzury - i tacy
        kolesie kierowani slowami pana Wajdy wycieli i spalili czesc
        filmu - i to sa materialy nie do odzyskania -nigdy)
        • Gość: cn Re: Chłopiec z żelaza znaleziony IP: *.canadalife.com 22.08.03, 18:21
          no ok, wajda zaopiniowal 'zle' rejs. zawsze podejrzewalem ze cos z nim jest nie
          tak, teraz mam potwierdzenie. haha niskie walory artystyczne, pewnie z dlatego
          ze z szabelkami nie biegali i nie mieli rozterek moralnych lub cegiel nie
          nosili itd.
          ale to nie jest powod zeby wszystkie jego filym byly kiepskie lub dobre.
          ale to tez nie powod zeby byc wyzywanym od dresiarzy i tutaj jestem naprawde
          zly ze jakies 'prawiczki' beda mowic czy wajde mozna krytykowac czy nie.
          dzieki wajdzie tez powstalo duzo dobrych filmow np. 'przesluchanie' itd.
          tez nie powod do oceniania wajdy jako tworcy.
    • Gość: AJW Re: Chłopiec z żelaza znaleziony IP: 24.171.120.* 22.08.03, 15:42
      "Zalosne", to sa te wasze wszystkie "komentarze". Czemu te
      tabuny nienawidzacych wszystko i wszystkich polskich
      nieudacznikow musza wsadzac swoje glupie 3 grosze na
      internet???.Chca zaistniec gdziekolwiek, nie mogac zaistniec w
      swoim nedznym zyciu?...polskie owczarki nizinne...
      Andrzej Wajda: wspanialy rezyser, wspanialy czlowiek.
      • Gość: Tia Re: Chłopiec z żelaza znaleziony IP: 139.4.79.* 22.08.03, 15:52
        Tylko troszke zadufany, oj troszeczke. Tu nie chodzi o krytyke tego co zrobil
        ale co robi teraz. Pamietasz jakis jego ostatni dobry film? Ja nie kwestionuje
        jego starych osiagniec. Nie podoba mi sie ta "akcja" zwiazana z filmem ktory ma
        dopiero powstac. Uwazam to za tani chwyt reklamowy i nic wiecej, wzbudzanie
        sztucznego zainteresowania, odgrzewanie starego kotleta. Przykro mi, taka jest
        moja opinia. Natomiast niski jest wasz poziom kultury jezeli komentujac moja
        wypowiedz obrazacie mnie. Pan Wajda, moim zdaniem jest trupem jako rezyser i
        nic ciekawego ostatnio nie pokazal i prawdopodobnie nie pokaze.

        • Gość: AJW Re: Chłopiec z żelaza znaleziony IP: 24.171.120.* 22.08.03, 16:26
          Nie nazywaj nikogo trupem, TIA (a takze myj rece przed wyjsciem
          z ubikacji..)
          • Gość: Tia Re: Chłopiec z żelaza znaleziony IP: 139.4.79.* 22.08.03, 16:27
            Jakas inna dobra rada Wuju?
            • Gość: cn Re: Chłopiec z żelaza znaleziony IP: 204.101.88.* 22.08.03, 16:42
              po pierwsze nie osmielaj sie podnosic reki na wieszcza (niejaki
              Andrzej W) co dzierzyl ciezar ratowania ojczyzny. i czy chcesz
              czy nie bedzie nadal dzierzyl. a tak swoja droga to mickiewicz
              byl dopiero oslem. nie myslisz.

              Gość portalu: Tia napisał(a):

              > Jakas inna dobra rada Wuju?
            • Gość: AJW Re: Chłopiec z żelaza znaleziony IP: *.wholenet.net 22.08.03, 17:56
              Gość portalu: Tia napisał(a):

              > Jakas inna dobra rada Wuju?
              Nie, to wszystko, Tia
              • Gość: Tia Re: Chłopiec z żelaza znaleziony IP: 139.4.79.* 22.08.03, 17:57
                Dzieki
        • Gość: Bigos ekspercik IP: *.igd.fhg.de 22.08.03, 16:27
          Gość portalu: Tia napisał(a):

          > Tylko troszke zadufany, oj troszeczke. Tu nie chodzi o krytyke
          tego co zrobil
          > ale co robi teraz. Pamietasz jakis jego ostatni dobry film? Ja
          nie kwestionuje
          >
          > jego starych osiagniec. Nie podoba mi sie ta "akcja" zwiazana z
          filmem ktory ma
          >
          > dopiero powstac. Uwazam to za tani chwyt reklamowy i nic
          wiecej, wzbudzanie
          > sztucznego zainteresowania, odgrzewanie starego kotleta.
          Przykro mi, taka jest
          > moja opinia. Natomiast niski jest wasz poziom kultury jezeli
          komentujac moja
          > wypowiedz obrazacie mnie. Pan Wajda, moim zdaniem jest trupem
          jako rezyser i
          > nic ciekawego ostatnio nie pokazal i prawdopodobnie nie pokaze.

          No i dlatego, ze taki kiepski, to Oscara dostal. :-)
          Ot, Tia, to prawdziwy ekspert. :-))))
          Powiedzmy: ekspercik :-)))))))))))))))))
          Notabene: "Zemsta" Wajdy jest moim skromnym zdaniem cudowna.
          • Gość: cn Re: ekspercik IP: 204.101.88.* 22.08.03, 16:45
            oskara dostal po znajomosci (koledzy spielberg i kaminski
            zalatwili). zwroc uwage ze za zaden film mu dac nie chcieli.
            pan tadeusz zastal wysmiany rok pozniej. po za tym przeciez
            oskary nie sa rozdawane za wartosci artystyczne. pamietasz rok w
            ktorym o oskary walczyli clint eastwood i prosiak?
        • Gość: RADEK Re: Chłopiec z żelaza znaleziony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.03, 17:45
          Gość portalu: Tia napisał(a):

          > Tylko troszke zadufany, oj troszeczke. Tu nie chodzi o krytyke
          tego co zrobil
          > ale co robi teraz. Pamietasz jakis jego ostatni dobry film? Ja
          nie kwestionuje
          >
          > jego starych osiagniec. Nie podoba mi sie ta "akcja" zwiazana
          z filmem ktory ma
          >
          > dopiero powstac. Uwazam to za tani chwyt reklamowy i nic
          wiecej, wzbudzanie
          > sztucznego zainteresowania, odgrzewanie starego kotleta.
          Przykro mi, taka jest
          > moja opinia. Natomiast niski jest wasz poziom kultury jezeli
          komentujac moja
          > wypowiedz obrazacie mnie. Pan Wajda, moim zdaniem jest trupem
          jako rezyser i
          > nic ciekawego ostatnio nie pokazal i prawdopodobnie nie pokaze.
          >

          BRAWO
          ZGADZAM SIE W 100%
          • Gość: Tia Re: Chłopiec z żelaza znaleziony IP: 139.4.79.* 22.08.03, 17:48
            Dziekuje, nareszcie sie ktos zgadza. Poprawcie mnie jesli sie myle ale czy
            kiedy Pan W dziekowal za Oscara nie powiedzial ze niezmiernie sie cieszy ze
            upadl komunizm? A byl ogromnym beneficjentem tego systemu. Glupia takgryzc reke
            ktora cie karmi.
            • Gość: cn Re: Chłopiec z żelaza znaleziony IP: *.canadalife.com 22.08.03, 18:07
              no nie przesadzaj, to ze w polsce pracowal nie znaczy ze byl beneficjatem.
              i nigdy tez komuny nie popieral. ja tez za komuny pracowalem i gryzlem ta
              reke. a wajda o wiele bardziej i chwala mu za to. ja po prostu nie przepadam
              za filmami wajdy i tyle. a to co on robi od czasu upadku komuny (pan tadeusz
              to szczyt) to zakrawa na zart.

              Gość portalu: Tia napisał(a):

              > Dziekuje, nareszcie sie ktos zgadza. Poprawcie mnie jesli sie myle ale czy
              > kiedy Pan W dziekowal za Oscara nie powiedzial ze niezmiernie sie cieszy ze
              > upadl komunizm? A byl ogromnym beneficjentem tego systemu. Glupia takgryzc
              reke
              >
              > ktora cie karmi.
      • Gość: roo Re: Chłopiec z żelaza znaleziony IP: *.33.221.203.acc13-dryb-mel.comindico.com.au 22.08.03, 16:54
        To go przetopic na cos pozytecznego i bedzie spokoj.
    • Gość: roo Re: Chłopiec z żelaza znaleziony IP: *.33.221.203.acc13-dryb-mel.comindico.com.au 22.08.03, 17:11
      JAK JA SIE CIESZE, CO ZA SZCZESCIE MA PAN TADEUSZ,..PRZEPRASZAM
      PAN ANDRZEJ.ZNOWU POWSTANIE WSPANIALY FILM Z PANIA
      JANDA.'CZLOWIEK Z OSKAREM ZA CALOKSZTALT' BEDZIE NASTEPNA
      PRODUKCJA.
    • Gość: Janwie Re: Chłopiec z żelaza znaleziony IP: 195.245.213.* 22.08.03, 17:14
      Jak was czytam to mi poprostu przykro nie wiem ile macie lat, ja 30 i
      zastanawiam się czy wy nie jesteście już trupy zawodowe, którym pozostało tylko
      krytykowanie innych
      Niech Wajda robi tyle filmów ile chce jego problem nie wasz i nie wasza kasa.
      Jeszczo jedno do tych osłów co obrażali Wajdę spójrzcie w lustro i powiedzcie
      sobie jestem nikim i juz takim pozostanę, niech chodzi mi ze nie wolno Wajdy
      krytykować ale poziom krytyki jest poprostu trupi.
      • Gość: cn Re: Chłopiec z żelaza znaleziony IP: *.canadalife.com 22.08.03, 17:25
        daj sobie spokoj i bez przesady, bo jak mam podchodzic powaznie
        do artykulu pt. 'Chłopiec z żelaza znaleziony' i moze
        jeszcze to traktowac jako wiadomosc kulturalna? przeczytaj
        jeszcze raz. przeciaz to jest najglupszy komentarz do
        tworczosci wajdy jaki widzialem nie tylko tu ale w calym zyciu.!
        i strona kulturalna tej witryny zaczyna sie od przegladu
        terminatora 3, pleeeeeeeease. zrelaksuj sie. jeszcze dlugie
        zycie przed toba.

        Gość portalu: Janwie napisał(a):

        > Jak was czytam to mi poprostu przykro nie wiem ile macie lat,
        ja 30 i
        > zastanawiam się czy wy nie jesteście już trupy zawodowe,
        którym pozostało tylko
        >
        > krytykowanie innych
        > Niech Wajda robi tyle filmów ile chce jego problem nie wasz i
        nie wasza kasa.
        > Jeszczo jedno do tych osłów co obrażali Wajdę spójrzcie w
        lustro i powiedzcie
        > sobie jestem nikim i juz takim pozostanę, niech chodzi mi ze
        nie wolno Wajdy
        > krytykować ale poziom krytyki jest poprostu trupi.
        >
      • Gość: radek Re: Chłopiec z żelaza znaleziony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.03, 17:50
        Gość portalu: Janwie napisał(a):

        > Jak was czytam to mi poprostu przykro nie wiem ile macie lat,
        ja 30 i
        > zastanawiam się czy wy nie jesteście już trupy zawodowe,
        którym pozostało tylko
        >
        > krytykowanie innych
        > Niech Wajda robi tyle filmów ile chce jego problem nie wasz i
        nie wasza kasa.
        > Jeszczo jedno do tych osłów co obrażali Wajdę spójrzcie w
        lustro i powiedzcie
        > sobie jestem nikim i juz takim pozostanę, niech chodzi mi ze
        nie wolno Wajdy
        > krytykować ale poziom krytyki jest poprostu trupi.
        >



        nie uwazam zeby poziom mojej krytyki byl trupi - bo opieram ja
        na prostuch faktach ktorych nie jestes w stanie podwazyc a o
        ktorych moze nawet nie wiesz i slepo wierzysz we wspanialosci
        jakie podaje cie Wyborcza, jedna i druga telewizja

        a mam 24 lata - i interesuje sie tematem filmow - zwlaszcza
        kontroli nad filmami w latach komuny
        stad moje uwagi do pana wajdy (chyba sluszne skoro az tak glupim
        czlowiekiem sie wtedy okazal)
    • Gość: Zuzia Chłopiec z żelaza znaleziony IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 22.08.03, 21:29
      A kiedy nakręci się film - po latach - z braćmi Kaczyńskimi ?
    • Gość: xxx Kiczowata historia IP: 62.233.183.* 22.08.03, 23:12
      Cala ta historia z dzieckiem jest kiczowata. Cos mi sie przypomina, ze przy
      Panu Tadeuszu tez robili jakies zamieszanie.
      No, Pan T i Zemsta mu nie wyszly, ale Wajda jest dobrym obserwatorem. Trzeba
      zaczekac. NIech sobie kreci, jak lubi.

      Ale Ziemie obiecana ogladacie?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka