Dodaj do ulubionych

Nowy "Tomb Rider" zakazany w Chinach

IP: *.devs.ac-net.pl 31.08.03, 15:07
Pewnie. Tam jest jeszcze większy chaos ;)
Tomb Rider jako film jest skazany na upadek. W Ameryce uznano to
za kicz. W piątkowej Telewizyjnej B. Węglarczyk coś o tym
napisał...
Obserwuj wątek
    • Gość: Kuba, Wroclaw Re: Nowy "Tomb Rider" IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.08.03, 15:12
      Jakby takie stwoarzyszenia mogly istniec i wiedzieli by o nich,
      to nie byly by tajne ROTFL !!!

      A poza tym niech nie wciskaja kitu, ze tam nie ma chaosu :-)
    • Gość: Pit Bull Dobre... IP: .51.246.* / 10.1.6.* 31.08.03, 15:21
      ...jak tak dalej pójdzie, to nie długo Chiny zamiast się
      rozwijać, zaczną się cofać w rozwoju. Trzeba umieć rozrózniać
      rzeczywistość do filmu.
    • Gość: TRaiderek Nie piszę się RIDER, tylko RAIDER ! IP: *.acn.waw.pl 31.08.03, 15:31
      • Gość: WWW Re: Nie piszę się RIDER, tylko RAIDER ! IP: *.devs.ac-net.pl 01.09.03, 12:32
        Sorki, mała literówka. Niech będzie Tomb Raider.
    • Gość: *<:o) Skąd my to znamy??? IP: *.acn.pl 31.08.03, 15:59
      Odp.: Stara leninowska zasada mówi, że jak się zamknie oczy, to
      problem przestaje istnieć. A jak się napisze, że problem
      istnieje, to ni stąd ni zowąd problem się pojawia...
      PS. Pozdrawiam Leszka Millera i jego Towarzystwo.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka