Gość: WorldWideWeb IP: *.devs.ac-net.pl 31.08.03, 15:07 Pewnie. Tam jest jeszcze większy chaos ;) Tomb Rider jako film jest skazany na upadek. W Ameryce uznano to za kicz. W piątkowej Telewizyjnej B. Węglarczyk coś o tym napisał... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kuba, Wroclaw Re: Nowy "Tomb Rider" IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.08.03, 15:12 Jakby takie stwoarzyszenia mogly istniec i wiedzieli by o nich, to nie byly by tajne ROTFL !!! A poza tym niech nie wciskaja kitu, ze tam nie ma chaosu :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit Bull Dobre... IP: .51.246.* / 10.1.6.* 31.08.03, 15:21 ...jak tak dalej pójdzie, to nie długo Chiny zamiast się rozwijać, zaczną się cofać w rozwoju. Trzeba umieć rozrózniać rzeczywistość do filmu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TRaiderek Nie piszę się RIDER, tylko RAIDER ! IP: *.acn.waw.pl 31.08.03, 15:31 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WWW Re: Nie piszę się RIDER, tylko RAIDER ! IP: *.devs.ac-net.pl 01.09.03, 12:32 Sorki, mała literówka. Niech będzie Tomb Raider. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: *<:o) Skąd my to znamy??? IP: *.acn.pl 31.08.03, 15:59 Odp.: Stara leninowska zasada mówi, że jak się zamknie oczy, to problem przestaje istnieć. A jak się napisze, że problem istnieje, to ni stąd ni zowąd problem się pojawia... PS. Pozdrawiam Leszka Millera i jego Towarzystwo. Odpowiedz Link Zgłoś