Dodaj do ulubionych

3sat rulez

04.05.08, 05:59
Fantastyczny kanał! Od 5 godzin gapię się w telewizor i oglądam
Jimiego, na przemian z Dylanem, Stonesami i Steppenwolf. Zamiast
ku.rwa pracować. I przypomina mi się kierycha tira, który dobrych
parę lat temu podwiózł mnie z Drezna do Paryża. Jürgen, stary, siwy
brodacz-pióras-rokendrolowiec z Monachium. Przez całą drogę
słuchaliśmy właśnie Jimiego, Dylana itd. W międzyczasie dowiedziałem
się, że grupa kolonijna, w której były jego dzieci, właśnie
ewakuowała się z Brytanii - z powodu nieprzychylnego nastawienia
tubylców. - Dlaczego mi to robią, sram na faszystów, gdybym mógł
podróżować w czasie, to odgryzłbym Hitlerowi głowę, pienił się
Jürgen. A wieczorem wypiliśmy na pohybel narodom. I tak trzymać. I
trzymajcie się siostry i bracia w rokendrolu - z München, Wrocławia,
Warszawy, Paryża i skądkolwiek jesteście. Keep rocking!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka