princessofbabylon
25.05.08, 20:03
ogląda ktoś?
co najbardziej zapamiętasz z tego dnia? no to że dostałem Quada, i
to będzie moja pamiątka.. :|
bez komentarza
(...) na pewno sobie kupię rolki czy cuś tam, chciałabym aparat,
quadzika dostanę
dziecko przed komunią zostawia u fryzjera 100,-, sukienka prawie
500,-, solarium (!!!).
luuudzie
te dzieciaki czekaja na ten dzień jak na jakąś pierwszą okazję w
życiu do kupienia sobie jakichś gadżetów. Nic więcej. 10 lat to za
mało żeby zrozumieć taki dzień i potrakotwać go inaczej niz tylko
okazję do kupienia quada.