Dodaj do ulubionych

BAR - nowe dziewczyny

07.11.03, 08:47
Na stronie BB uparcie podają nazwisko jednej z uczestniczek jako "Sieminski".
Czt ktos wie dlaczego jest w tej formie?
Gdy wybuchła afera Rywina głośno było o formie "Rapaczyński" pani Wandy.
Jednoznacznie stwierdzono, że jest to forma niepoprawna, nie występująca w
jęz. polskim, ponieważ nazwiska się odmienia. Wyjatkiem bodajże byłoby
zawarcie ślubu poza Polską i uzyskanie tam dokumentów.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka