18.06.09, 23:52
czy w tym roku krakowskie wianki będą transmitowane przez którąś tv??
Obserwuj wątek
    • aguszak Re: Wianki 19.06.09, 08:28
      TVP Info - Regionalna?
      A dlaczego nie warszawskie tylko krakowskie? ;-)
      • bagatella Re: Wianki 19.06.09, 09:23
        a dlatego, ze bedzie Lenny Krawitz, a to nie to samo co ten nudziarz
        piasek
        • aguszak Re: Wianki 19.06.09, 11:16
          Piaska lubię, ale fakt: co Lenny, to jednak Lenny ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka