ktosiekja 18.06.09, 23:52 czy w tym roku krakowskie wianki będą transmitowane przez którąś tv?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aguszak Re: Wianki 19.06.09, 08:28 TVP Info - Regionalna? A dlaczego nie warszawskie tylko krakowskie? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
bagatella Re: Wianki 19.06.09, 09:23 a dlatego, ze bedzie Lenny Krawitz, a to nie to samo co ten nudziarz piasek Odpowiedz Link Zgłoś
aguszak Re: Wianki 19.06.09, 11:16 Piaska lubię, ale fakt: co Lenny, to jednak Lenny ;-) Odpowiedz Link Zgłoś