Gość: zozol
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.12.03, 19:50
Myślałam że wojewódzki coś sobą reprezentuje, ale jak widać, chęć
zabłyśnięcia przerosła go- zaprezentował jedynie głupotę, co gorsza promował
Polskie przywary- wódka i te sprawy- masakra na całego!!!!!!!! Spadaj na
drzewo i nie mów żeś Polak, bo wstyd mi, a lubiłam cię..ale jak widać palma
odbija ,..
co do Alex ;( to nie spodziewałam się rewelki ale na tle innych gniotów nie
wychylała się zbytnio w swej beznadziejności
Szczególnie to wykonanie Willa notabene faworyta??!! - myślałam że umre ze
śmiechu, no chyba że jest gejem (bez obrazy) to wtedy by mi się wszystko
zgadzało. Ten na końcu śpiewał ok, i ten z długimi włosami, też, ale jak na
WORLD IDOL- poziom żenujący....... włącznie z Wojewódzkim- baranem