Dodaj do ulubionych

ŚWIATOWY IDOL- PORAŻKA WOJEWÓDZKIEGO

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.03, 19:50
Myślałam że wojewódzki coś sobą reprezentuje, ale jak widać, chęć
zabłyśnięcia przerosła go- zaprezentował jedynie głupotę, co gorsza promował
Polskie przywary- wódka i te sprawy- masakra na całego!!!!!!!! Spadaj na
drzewo i nie mów żeś Polak, bo wstyd mi, a lubiłam cię..ale jak widać palma
odbija ,..
co do Alex ;( to nie spodziewałam się rewelki ale na tle innych gniotów nie
wychylała się zbytnio w swej beznadziejności

Szczególnie to wykonanie Willa notabene faworyta??!! - myślałam że umre ze
śmiechu, no chyba że jest gejem (bez obrazy) to wtedy by mi się wszystko
zgadzało. Ten na końcu śpiewał ok, i ten z długimi włosami, też, ale jak na
WORLD IDOL- poziom żenujący....... włącznie z Wojewódzkim- baranem
Obserwuj wątek
    • Gość: kuba powiatowy Re: ŚWIATOWY IDOL- PORAŻKA WOJEWÓDZKIEGO IP: 62.233.164.* 27.12.03, 07:33
      Cały ten Światowy IDOL to jedna wielka pomyłka.

      • Gość: x Re: ŚWIATOWY IDOL- PORAŻKA WOJEWÓDZKIEGO IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.12.03, 00:42
        wojewodzki byl smieszny, chociaz z ta wodka przesadzil
        no i mogl mowic do idoli w jezyku jaki beda rozumiec
        a nie zgrywac ważniak bo nikt go nie rozumial.
        ale w sumie to byl program rozrywkowy wiec chyba ci sie nie stalo.

        ten ryży grubas bez zebow fajne spiewal :)
        ps.wie ktos jak nazywala sie ta dziewczynka z USA?
        • Gość: łoł Re: ŚWIATOWY IDOL- PORAŻKA WOJEWÓDZKIEGO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.03, 11:06
          Chyba to była ta piosenkarka od "falling" alicja k-coś tam, albo jej sobowtór.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka