Dodaj do ulubionych

Praca w NASK - opinie działy IT

22.06.11, 11:18
Jak wyżej, Proszę o opinię. Szczególnie chodzi mi o działy IT. Warunki pracy, atmosfera, płaca...

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: passionplace2 Re: Praca w NASK - opinie działy IT IP: *.adsl.inetia.pl 29.06.11, 01:01
      Jakie masz kwalifikacje i na jakie stanowisko się ubiegasz?
      ---
      śmieszne zdjęcia z warszawy
      • uucp Re: Praca w NASK - opinie działy IT 29.06.11, 19:17
        Obecnie sie nie "ubiegam" ale zamierzam.
        linux, bezpieczeństwo, trochę bardziej w stronę sieci...

        Pozdrawiam
        • Gość: mixt Re: Praca w NASK - opinie działy IT IP: 62.121.72.* 30.06.11, 21:09
          NASK uchodzi za miejsce w którym się można dużo nauczyć, ale niekoniecznie dobrze zarobić. Sporo osób z doświadczeniem z NASK-u odnajduje się potem u lepszych pod tym kątem pracodawców. Atmosfera w porządku, raczej spokojnie, to nie jest typowa firma telekomunikacyjna nastawiona na sprzedanie jak najwięcej, trochę taka komuna.
          • uucp Re: Praca w NASK - opinie działy IT 11.07.11, 10:35
            Dzięki śliczne za info:)
            Właśnie o to dokładnie mi chodzi.
            Pozdrawiam.

            PS. A może ktoś jeszcze się podzieli informacjami?
          • Gość: stk NASK IP: *.rakowiecka34.waw.supermedia.pl 17.03.14, 23:58
            odradzam jakiekolwiek relacje z NASK. Pracownicy - omijajcie z daleka !!! Kliencie, daj sobie spokój z NASK !!
    • Gość: alter Re: Praca w NASK - opinie działy IT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.14, 21:38
      No komuna. Płacą mało, wymagają jak w urzędzie. Przeszkadza, że klient to petent, kłopot tylko i ma kasę wpłacać.
      • Gość: A Re: Praca w NASK - opinie działy IT IP: *.radom.vectranet.pl 25.08.14, 15:36
        Ktoś się orientuje ile płacą np. specjaliście ds. bezpieczeństwa czy monitorowania?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka