uucp 22.06.11, 11:18 Jak wyżej, Proszę o opinię. Szczególnie chodzi mi o działy IT. Warunki pracy, atmosfera, płaca... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: passionplace2 Re: Praca w NASK - opinie działy IT IP: *.adsl.inetia.pl 29.06.11, 01:01 Jakie masz kwalifikacje i na jakie stanowisko się ubiegasz? --- śmieszne zdjęcia z warszawy Odpowiedz Link Zgłoś
uucp Re: Praca w NASK - opinie działy IT 29.06.11, 19:17 Obecnie sie nie "ubiegam" ale zamierzam. linux, bezpieczeństwo, trochę bardziej w stronę sieci... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mixt Re: Praca w NASK - opinie działy IT IP: 62.121.72.* 30.06.11, 21:09 NASK uchodzi za miejsce w którym się można dużo nauczyć, ale niekoniecznie dobrze zarobić. Sporo osób z doświadczeniem z NASK-u odnajduje się potem u lepszych pod tym kątem pracodawców. Atmosfera w porządku, raczej spokojnie, to nie jest typowa firma telekomunikacyjna nastawiona na sprzedanie jak najwięcej, trochę taka komuna. Odpowiedz Link Zgłoś
uucp Re: Praca w NASK - opinie działy IT 11.07.11, 10:35 Dzięki śliczne za info:) Właśnie o to dokładnie mi chodzi. Pozdrawiam. PS. A może ktoś jeszcze się podzieli informacjami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stk NASK IP: *.rakowiecka34.waw.supermedia.pl 17.03.14, 23:58 odradzam jakiekolwiek relacje z NASK. Pracownicy - omijajcie z daleka !!! Kliencie, daj sobie spokój z NASK !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alter Re: Praca w NASK - opinie działy IT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.14, 21:38 No komuna. Płacą mało, wymagają jak w urzędzie. Przeszkadza, że klient to petent, kłopot tylko i ma kasę wpłacać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A Re: Praca w NASK - opinie działy IT IP: *.radom.vectranet.pl 25.08.14, 15:36 Ktoś się orientuje ile płacą np. specjaliście ds. bezpieczeństwa czy monitorowania? Odpowiedz Link Zgłoś