Dodaj do ulubionych

praca w CRAMO

IP: *.centertel.pl 17.10.07, 11:05
czy ktoś ma jakieś doświadczenia w pracy w tej firmie?

Obserwuj wątek
    • Gość: jerzy Re: praca w CRAMO IP: *.centertel.pl 16.10.16, 18:18
      warszawawpigulce.pl/zaglodzony-pies-na-terenie-znanej-warszawskiej-firmy-zdjecia-przerazaja/
      Firma bandytow i sadysci, zaglodzili prawie na smierć psiaka!! Sprawa jest w sądzie i będzie w telewizji!?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka