Gość: jurek IP: *.centertel.pl 17.10.07, 11:05 czy ktoś ma jakieś doświadczenia w pracy w tej firmie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jerzy Re: praca w CRAMO IP: *.centertel.pl 16.10.16, 18:18 warszawawpigulce.pl/zaglodzony-pies-na-terenie-znanej-warszawskiej-firmy-zdjecia-przerazaja/ Firma bandytow i sadysci, zaglodzili prawie na smierć psiaka!! Sprawa jest w sądzie i będzie w telewizji!? Odpowiedz Link Zgłoś