Gość: kamila IP: *.gprs.plus.pl 15.07.08, 07:30 Ile zarabia tam sprzedawca a ile kierownik????Macie może jakies info??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kasia Re: CTO IP: *.chello.pl 25.02.09, 20:21 podbijam wątek bo też jestem ciekawa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: CTO IP: *.chello.pl 03.04.09, 07:54 każda praca jest lepsza od pracy w cto... to jest obóz pracy, nie dba się o pracowników, każa robić nadgodziny za które i tak nie płacą... kamery są na pracowników a nie na złodziei... zarobki też sa do niczego, niezależnie czy jesteś kierwonikiem czy zwykłym sprzedawcą i tak potrącają z pensji za to co im się spodoba... lepiej umierać z głodu niz się zatrudnic w CTO:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piorun Re: CTO IP: 188.33.146.* 12.01.10, 19:52 Dziewczyny co wy za bzdety opisujecie. Ja pracuję pół roku i jestem zadowolona fakt mogliby płacić więcej, ale niestety na takie wynagrodzenie się zgodziliśmy -najniższa krajowa, więc nie nazekajmy tylko cieszmy się że jest praca bo u nas bezrobocie straszne , a kierowniczego jest 160 zł na rękę. a z tymi nadgodzinami to mozesz to odebrać to wszystko zależy od twojej kierowniczki.Na poczatku było bardzo ciężko, a teraz nie ma co robić. Szefostwo sie nie czepia , a kierowniczkę można strawić raz na jakiś czas. Dla zainteresowanych nie jest tak strasznie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pracownik Re: CTO IP: *.aster.pl 03.04.09, 12:44 Nikomu nie życze aby znalazł sie w tej firmie... nawet najgorszemu wrogowi ! Jest tragicznie o wuynagrodzeniach nie wspomne bo juz szkoda gadac !!! Chcą aby ludzie na nich pracowali nawet w sumie praca nie mozna tego nazwac to jest wykorzystywanie ze skutkami ubocznymi na zdrowiu... nielicza sie z nikim nie szanują nikogo... to jest jak oboz przetrwania tylko ze na zywo i bez mozliwosci wycofania sie ...bo jesli beziesz chcial odejsc to jeszcze cie udupia taka jest prawda.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pracownik CTO IP: *.aster.pl 03.04.09, 12:49 a co do do wynagrodzenia to nawet jesli cos tam zarobisz to bedziesz musiala to oddac bo oni cos wymysla zebys jak najwiecej robila za najmniejasz stawke... a przy okazji jeszcze cie oszukaja jak to maja w zwyczaju... jesli kto kolwiek jest sadystą czy masochistą to niech idzie tam do pracy powodzenia mu zycze i zoabczymy jak dlugo wytrzyma takie ponizanie przez oboby ktore sa niekompetentne i uwazaja sie za niewiadomo co!!! to jest najgorsza praca naprawde !!! Odpowiedz Link Zgłoś