Dodaj do ulubionych

Re: Lustro prawdy

30.08.10, 23:22


1. Jaką twarz pokazuję światu - 8kijówWiele ruchu a mało
czasu -jestem zabiegana miedzy wieloma sprawami.
2. Dlaczego to robię (czego się boję)SAD
Bo nie chcę aby inni widzieli jakie mam zmartwienia nie lubie sie z
tym dzielić z innymi wolę to dla siebie zatrzymywać
3. Co chcę dzięki temu uzyskać Krolowa denarów Z naciskiem na
bezpieczeństwo i święty spokój. Wygląda na to, że nie jesteś zbyt
konfliktowy.

4. Jak chcę dalej postępować -10 kijów Albo dalej ciągną cto
samo i sie męczyć bo teraz ten stan mnie męczy albo ruszyć powoli z
wiązką tego co mam i z czasem sie tego cięzaru pozbywać.

5. co robić aby zmienić sytuację –SMIERC (+dołozona AS denarów)

To co już dawno przestałoo być nie potrzebne odsunąc zamknac ten
etap.Zminić znajomych , poglady i sama siebie w inną stronę
kierunkować (as monet)nowe poglady , zmiany , która jest mi
potrzebna.


6. Kim naprawdę chciałbym być – KSIĘZYC
Lubię gdy ludzie mną sie nie interesują nie lubię gdy jestem na
językach to jest to ale zawsze jestem interesujaca gdzie się nie
pojawię i to mnie denerwuję .
Własnie chciała bym miec trochę prywatnosci dla siebie.

7. Co mi przeszkadza w byciu tym, kim chciałbym być –Krolowa
kielichów

To , ze pokazuje sie w pozytywnej strony zawsze życzliwa, pomocna
nie patrzę na to że jesli ja komuś pomoge to ktos musi mi sie
odwdzieczyć .''Z sercem na dłoni''

8. Co tracę dlatego, że nie jestem tym kim chciałbym być –WIEZA
Tracę to co by mnie budowało. Pewnosc siebie bo za dużo daję a
nic w zamian nie dostaję .

9. Co powinienem zrobić, żeby stać się tym, kim chcę być –
5kielichów

Wszystkie żale jakie mam wypłakać i pozbyć sie tego co mnie od
środka roznosi .Oczyścić się .

10. Moje prawdziwe „ja” – Krolowa mieczy
Zgadza sięsmile , dopiekę słowem jak mnie najdzie lub ktoś
wkurzy.Czasami Krolowa mieczy się we mnioe budzi.

11. Jaki jest obecnie cel mojego życia – ZAKOCHANI
Poszukanie
drugiej połówki jabłuszka ale i zgoda z sobą aby znależc swoja droge
wiedziec gdzie chę zmierzac .

12. Czego jeszcze muszę się nauczyć – MAG

Pewnosci siebie, czarowani innych tez nie zaszkodzi .Pokazania
siebie z jak najlepszej strony bo zazwyczaj to wolę jak inni sie
wychlaja do przodu .zmienić wszytko.

13. Jakich cech powinienem się pozbyć – paz kielichow
Nieśmiałości ,pokazywania sie ze strony pazia.

14. Rada Tarota – Krol kijów
Zmienic sie wejsc w nowy etap .


Obserwuj wątek
    • mrgodot Re: Lustro prawdy 01.09.10, 11:39
      lukrusia napisała:
      > 1. Jaką twarz pokazuję światu - 8kijów
      Zabieganej, ruchliwej osóbki, której wszędzie jest pełno, wszędzie
      coś wnosi, wtrąci się, pogada, uśmiechnie. Taka dusza towarzystwa.
      > 2. Dlaczego to robię (czego się boję)SAD
      Po tej i po reszcie kart widzę, że strasznie boisz się tego
      twojego "odrodzenia". Kurczowo się trzymasz wszystkiego z
      przeszłości. Jesteś "niewidoczna" - tzn. jesteś naokoło, ale w tym
      cię nie ma. Tam jest twoja twarz, sylwetka, a ty sama nie.
      > 3. Co chcę dzięki temu uzyskać Krolowa denarów
      Myślisz, że jak będziesz grzeczna, miła, uśmiechnięta to twoje życie
      będzie stabilne i spokojne. Uciekasz przed konfrontacją z samą sobą.
      Dla innych chcesz być jak ostoja spokoju i radości, któa zawsze
      sobie radzi, nigdy nie jest smutna i sama nie potrzebuje pomocy.
      > 4. Jak chcę dalej postępować -10 kijów
      Chcesz dalej nieść to 10 Buław, chociaż najchętniej rzuciłabyś to
      wszystko w cholerę i powiedziała wreszcie co naprawdę myślisz o tym
      wszystkim. Mogłabyś odrodzić się w Asie Buław - pokazać ten ogień,
      wziąć inicjatywę w swoje ręce, spalić przeszłość i odrodzić się w
      Sądzie. Ale tego nie robisz...
      > [b]5. co robić aby zmienić sytuację –SMIERC (+dołozona AS denarów)
      Zmienić to wreszcie. Umrzeć i na nowo się narodzić. As Denarów - to
      twoja brama do lepszego życia. Ale bez Śmierci nie znajdziesz do
      niej klucza.
      > 6. Kim naprawdę chciałbym być – KSIĘZYC
      Kobietą - z jej słabościami, wrażliwością, kobiecością,
      tajemniczością. Może tobie by ktoś wtedy pomógł i przestał patrzeć
      na ciebie jak na tą co "zawsze jest uśmiechnięta - znaczy
      szczęśliwa".
      > 7. Co mi przeszkadza w byciu tym, kim chciałbym być –Krolowa
      > kielichów

      Łagodność i chęć przypodobania się wszystkim. Pokazujesz ją wobec
      innych, a zupełnie zapominasz o sobie. A gdzie są twoje potrzeby? W
      Księżycu - tylko tam prowadzi mroczna i kręta droga.
      > [b]8. Co tracę dlatego, że nie jestem tym kim chciałbym być –WIEZA
      Tracisz szansę na dokonanie rozrachunku i zburzenie tej skorupki,
      którą wokół siebie zbudowałaś. Musisz wyjść z tej Wieży zanim runie -
      masz kartę Sądu, przed którą uciekasz. Masz Księżyc po drodze, a
      potem czeka Słońce. W życiu każdego z nas przychodzi czas na
      burzenie, po to żeby coś nowego zbudować. Jeśli Wieże przyciągają
      pioruny, to ty będziesz takie przyciągać i różnych życiowych
      popaprańców, którzy będa widzieć w tobie opokę stałości.
      > 9. Co powinienem zrobić, żeby stać się tym, kim chcę być –
      > 5kielichów

      To jest "małe odrodzenie", twój "mały sąd" i Śmierć i Wieża.
      > 10. Moje prawdziwe „ja” – Krolowa mieczy
      No właśnie - Królowa Mieczy wie co zrobić, jaką podjąć decyzję i nie
      ulęknie się krętych ścieżek. Ona za każdą cenę zamyka przeszłość.
      Jeśli pokazuje się tu właśnie Królowa Mieczy to może oznaczać, że
      tu, teraz i w tym momencie chcesz zadziałać w jej stylu. Zamknąć co
      niepotrzebne i bez żalu podjąć decyzję, że zmieniasz oblicze. To nie
      znaczy, że zawsze nią będziesz. Po prostu teraz jest ci to potrzebne.
      > 11. Jaki jest obecnie cel mojego życia – ZAKOCHANI
      Miłość to raz. Ale też karta wyborów emocjonalnych - jaką chcesz być
      kobietą? Królową Mieczy czy Królową Kielichów/Denarów?
      > 12. Czego jeszcze muszę się nauczyć – MAG
      Musisz zrozumieć swoje potrzeby, żeby przejść do działania. Twoje
      działanie musi być świadome i wynikające z wewnętrznej potrzeby. Tu
      nie ma nic na siłę. Mag działa kiedy wie, że czas dojrzał.
      > 13. Jakich cech powinienem się pozbyć – paz kielichow
      Tego samego co w Królowej Kielichów - zbytniej uległości,
      poświęcania się. Przestań być grzeczną dziewczynką z uśmiechem na
      twarzy, bo zostaniesz ofiarą miłości i różnych innych osób
      żerujących na emocjach tych wrażliwych i nieśmiałych.
      > 14. Rada Tarota – Krol kijów
      Musisz rozniecić w sobie ten ogień, który popchnie cię do zmian.
      Król Kijów walczy ogniem, a ogień spala, spopiela i potem z tych
      popiołów rodzi się nowe smile


    • nielaik Re: Lustro prawdy 02.09.10, 19:36
      lukrusia napisała:

      > 1. Jaką twarz pokazuję światu - 8kijówWiele ruchu a mało
      > czasu -jestem zabiegana miedzy wieloma sprawami.
      > 2. Dlaczego to robię (czego się boję)SAD
      > Bo nie chcę aby inni widzieli jakie mam zmartwienia nie lubie sie z
      > tym dzielić z innymi wolę to dla siebie zatrzymywać

      Trąba anielska przypomina telefon od dyrektora i dywnik. Krytyka, obawa przed oceną, konfrontacją z
      niezadowolenia innych ludzi.

      > 3. Co chcę dzięki temu uzyskać Krolowa denarów Z naciskiem na
      > bezpieczeństwo i święty spokój. Wygląda na to, że nie jesteś zbyt
      > konfliktowy.

      Nikt się nie czepia, ale też nie trzeba próbować nowych rzeczy. Lepsze stare zanane niż nieznane nowe.

      > 9. Co powinienem zrobić, żeby stać się tym, kim chcę być –
      > 5kielichów

      > Wszystkie żale jakie mam wypłakać i pozbyć sie tego co mnie od
      > środka roznosi .Oczyścić się .

      Płakać? Nie, niesiesz 10 kijów. Po co? Zrezygnuj z czegoś. Przeananlizuj co chcesz zatrzymać, a z
      aczym się żegnasz bezpowrtonie. wink Wychodzi rezygnacja z dużego obciążenia, bieżesz tylko dwa
      pucharki. Dokładnie tyle ile masz rączek.

      > 12. Czego jeszcze muszę się nauczyć – MAG[/b]
      > Pewnosci siebie, czarowani innych tez nie zaszkodzi .Pokazania
      > siebie z jak najlepszej strony bo zazwyczaj to wolę jak inni sie
      > wychlaja do przodu .zmienić wszytko.

      Mag to biznesmen, w porównaniu z królową i paziem kielichów, nie przedłoży czyjegoś interesu
      ponad własny. Chce zarobić, gdzieś pójść, nie bedzie się pytać, a jakie masz plany, może przełożę.

      > 13. Jakich cech powinienem się pozbyć – paz kielichow
      > Nieśmiałości ,pokazywania sie ze strony pazia.
      >
      > 14. Rada Tarota – Krol kijów
      > Zmienic sie wejsc w nowy etap .

      Król kijów-żywioł ognia. Postawić siebie i swoje potrzeby na swoim miejscu, zacząć sobą rządzić.
      >

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka