bluekarolik
16.08.08, 02:08
A co z ludzmi po studiach z malym doswiadczeniem zawodowym jakies 10
mies pracy w biurze i dorywcza praca w wakacje za granica? widze ze
tragedia, nie mamy szans na prace w Polsce? ciagle wymagane
kilkuletnie doswiadczenie, jak je zdobyc? cholerka zalamka totalna,
jestem przerazona a chce pracowac w kraju a nie tulac sie po obcych.
mysle ze powinnam zaczac od jakiejs pracy w sklepie czy co zeby sie
utrzymac w stolicy a potem czegos szukac, albo co. nie mam pojecia.
pomozcie prosze, macie takie doswaidczenia? pozdrawiam Zalamana:(