Gość: pipi
IP: *.chello.pl
17.12.03, 20:14
Co robić z czasem wolnym od pracy (gdy pracy brak) a jednak nie można
zapyzieć i warto by się rozwijać??? Czekam na wasze propozycje, co Wy
robicie ??? Co powiedzieć przyszłemu pracdawcy- jak wykorzystaliśmy czas na
bezrobociu?
Ja musze gotować obiady dla rodziny, więc są jakieś popisy kulinarne i
obowiązkowo dwa dania dzień w dzień, poza tym zgłębiam historie muzyki i
nadrabiam zaległości w lekturach i jeszcze ćwiczę angielski z BBC, ale to
wszystko chyba troche mało oryginalne...
Warunek konieczny zajęć to niewielkie nakłady finansowe, bo jak się nie
pracuje to za wiele kasy nie ma.