Dodaj do ulubionych

nowe forum kaput?

11.09.06, 11:03
czyzby nowe forum (www.zlocieniechistoria.fora.pl) doznalo terminalnej
atrofii? lub admin wpadl pod samochod? Od kilku dni php problem
uniemozliwia login...:-(
Obserwuj wątek
        • cynik9 atrofia 27.09.06, 01:07
          niezaleznie od ostatnich problemow technicznych - ktore mu nie pomogly - nowe
          forum nie osiagnelo koniecznej masy krytycznej i zgodnie z przewidywaniami obumiera.
          • pawelek86 Re: atrofia 06.10.06, 11:19
            Nie obumiera tylko w okresie wakacji był znaczny spadek odwiedzin teraz
            wszystko wraca do normy. Uniklanych wejśc na strone jest w granicach setki
            dzinnie.
            • cynik9 Re: atrofia 06.10.06, 21:22
              pawelek86 napisał:

> Nie obumiera tylko w okresie wakacji był znaczny spadek odwiedzin teraz
              > wszystko wraca do normy. Uniklanych wejśc na strone jest w granicach setki
              > dzinnie.

Forum to nie strona z progoza pogody, bardziej sensowna miara aktywnosci jest tu
              anemiczna liczba postow niz "wejsc".
              • pawelek86 Re: atrofia 08.10.06, 23:47
                Prosze bardzo:
                Liczba postów: 4371 Postów dziennie: 23.43
                Liczba tematów: 278 Tematów dziennie: 1.49
                Liczba użytkowników: 159 Użytk. dziennie: 0.85

Jest to aktualna statystyka mimo iż w wakacje forum praktycznie nie działało i właściwie teraz dopiero wraca do zycia czyżby byli na nim sami studenci:)
    • cynik9 podrecznik wyborcy 03.11.06, 12:08
      Re: zapytania o "Podrecznik Wyborcy" z nowego forum, obecnie niedostepnego -

Tekst jest dostepny w nowo otwartym blogu:

dwagrosze.blogspot.com
      zycze przyjemnego skreslania i pozdrawiam wszystkich.
      cynik9
      • selion Re: podrecznik wyborcy 03.11.06, 13:32
        Forum: www.zlocieniechistoria.fora.pl jest z bezpłatnych for, a azwieszenie
        jest możliwe tylko i jedynie przez administratora.
        Forum może być zablkowane (nie zawieszone), przez stronę użyczającą, jeśli
        łamie pewne zasady netykiety :)
        Pytamy się admina: dlaczego? :D
        Możliwe, że jakiś wyjazd, lub coś poważnego, miło jednak jest uprzedzić.
        Czyżby stare forum wracało do łask? ;)
        • rzapa1 Re: podrecznik wyborcy 04.11.06, 10:23
          dzisiaj rano dostałem maila od znajomeg, w którym przesłał mi linka.
          www.zlocieniecmojemiasto.fora.pl
          to jest odpowiedź na zapotrzebowanie forum na temat naszego miasta.
          zapraszam do wspólnego tworzenia.
        • cynik9 Re: podrecznik wyborcy 04.11.06, 10:54
          selion napisała:

> Forum: www.zlocieniechistoria.fora.pl jest z bezpłatnych for, a azwieszenie
          > jest możliwe tylko i jedynie przez administratora.
          > Forum może być zablkowane (nie zawieszone), przez stronę użyczającą, jeśli
          > łamie pewne zasady netykiety :)
          > Pytamy się admina: dlaczego? :D
          > Możliwe, że jakiś wyjazd, lub coś poważnego, miło jednak jest uprzedzić.
          > Czyżby stare forum wracało do łask? ;)

Wyglada na to ze admin jest niepowazny lub go rzeczywiscie ktos przestraszyl i
          ze ze strachu zamknal byznes. Czyzby tyle byloby na temat wolnosci opinii w
          miescie Zlocieniec? Kandydaci na burmistrza maja wdzieczne pole do dzialania.
          • monia.wer Re: podrecznik wyborcy 04.11.06, 11:44
            Tak to właśnie wygląda. Można było przecież dać ostrzeżenie, bo rzeczywiście
            parę wypowiedzi było na granicy dobrego smaku. Ale nie o taką ingerencję
            administratora chodziło, żeby zamykać cały interes. Mam nadzieję, że to jednak
            chwilowa awaria, bo z kim się teraz "posprzeczam"?
            • cynik9 Re: podrecznik wyborcy 04.11.06, 16:07
              monia.wer napisała:

> Tak to właśnie wygląda. Można było przecież dać ostrzeżenie, bo rzeczywiście
              > parę wypowiedzi było na granicy dobrego smaku. Ale nie o taką ingerencję
              > administratora chodziło, żeby zamykać cały interes. Mam nadzieję, że to jednak
              > chwilowa awaria, bo z kim się teraz "posprzeczam"?

po "sprzeczki" zawsze zapraszam na moj blog dwagrosze.blogspot.com.
              zdecydowalem sie nadac temu troche szerszy charakter wtracania swoich "dwoch
              groszy" tu i owdzie, tyle ze juz nie zwiazane z rejonem.
      • jleszcze Re: nowe forum kaput? 04.11.06, 12:26
        Sporządziłem tam ponad 1200 postów o historii i regionie. Wiem, że coraz więcej
        osób szukało tam róznorodnych informacji. Nie chcę wysuwać pochopnych wniosków.
        Jest wyjazdowy tydzień. Zobaczymy co się jeszcze zdarzy. Zawartość forum jest
        swojego rodzajem dobrem publicznym, którego moim zdaniem nie mozna sobie po
        prostu wyłączyć. Trochę informacji zapisałem w plikach, ale na pewno nie
        wszystkie. Kiedy pisałem atykuły lub ksiązkę, często wracałem do dawnych
        dyskusji na forum.
          • rzapa1 Re: nowe forum kaput? 04.11.06, 12:45
            te 1200 postóe Pana jleszcze to kopalnia wiedzy. Jak dla mnie admin przegiął i
            to baaaardzo mocno zawieszając forum. Swoją drogą jeśli nie wykonał
            odpowiednich skryptów wcześniej to nici z odwieszenia forum. Szkoda że tak
            wiele przepadło. Aż łza kręci się w oku.
            • cynik9 Re: nowe forum kaput? 04.11.06, 16:13
              rzapa1 napisał:

> te 1200 postóe Pana jleszcze to kopalnia wiedzy. Jak dla mnie admin przegiął i
              > to baaaardzo mocno zawieszając forum. Swoją drogą jeśli nie wykonał
              > odpowiednich skryptów wcześniej to nici z odwieszenia forum. Szkoda że tak
              > wiele przepadło. Aż łza kręci się w oku.

mial prawo sie przestraszyc czy zniechecic, ale reguly dobrego smaku wymagaja
              poinformowania forumowiczow, co jest zreszta trywialne.
        • cynik9 Re: nowe forum kaput? 04.11.06, 16:10
          jleszcze napisał(a):

> Sporządziłem tam ponad 1200 postów o historii i regionie. Wiem, że coraz więcej
          >
          > osób szukało tam róznorodnych informacji. Nie chcę wysuwać pochopnych wniosków.
          >
          > Jest wyjazdowy tydzień. Zobaczymy co się jeszcze zdarzy. Zawartość forum jest
          > swojego rodzajem dobrem publicznym, którego moim zdaniem nie mozna sobie po
          > prostu wyłączyć. Trochę informacji zapisałem w plikach, ale na pewno nie
          > wszystkie. Kiedy pisałem atykuły lub ksiązkę, często wracałem do dawnych
          > dyskusji na forum.

apropos, jleszcze,
          o ile mnie pamiec nie zawodzi pracowal Pan nad ksiazka...(?)..kompendium
          zawierajacym rozsylane wczesniej fragmenty. Jak to leci?
          • jleszcze Re: nowe forum kaput? 04.11.06, 16:24
            Wszystko wyglada dobrze. Pod koniec listopada wyjdzie książeczka "Legendy na
            szlakach Pojezierza Drawskiego". Jest juz napisana. Nakład chyba 2000 egz.
            Ksiązka o Złocieńcu ciąggle na warsztacie. Posunąłem się dość mocno, ale mam
            jeszcze kilka obszarów do opracowania. Myslę, że skończę do końca roku. Moze
            będą z tego dwie części. Dużo się tego zebrało. Jeśli chodzi o finanse na
            książkę. To Stowarzyszenie PD Euro-Region wystapiło o dotację. Gdyby to się nie
            udało, sam to sfinansuję. Już uzgodniłem z rodziną :)
            • dzeq11 Re: nowe forum kaput? 04.11.06, 23:04
              tu ja. zachar po przyjaźni od kolegi. bardzo sie wkurzyłem, że forum upadło.
              Przyjmijmy, że przyczyną było wylogowanie jleszcze. powód godny likwidacji!!!
              jeżeli mogę zasugerować i zaoferować swą pomoc, to uzgodnimy szczegóły przy
              okazji prezentacji w renmizie - chyba nam prądu nie wyłączą;) wniosek musi być
              gotowy na 1 grudnia. oddaje do dyspozycji serce i wiedzę.
              pozdrawiam wszystkich wqrzonych. zachar-jeszcze kandydat
              • cynik9 Re: nowe forum kaput? 04.11.06, 23:58
                dzeq11 napisał:

> tu ja. zachar po przyjaźni od kolegi. bardzo sie wkurzyłem, że forum upadło.
                > Przyjmijmy, że przyczyną było wylogowanie jleszcze. powód godny likwidacji!!!
                > jeżeli mogę zasugerować i zaoferować swą pomoc, to uzgodnimy szczegóły przy
                > okazji prezentacji w renmizie - chyba nam prądu nie wyłączą;) wniosek musi być
                > gotowy na 1 grudnia. oddaje do dyspozycji serce i wiedzę.
                > pozdrawiam wszystkich wqrzonych. zachar-jeszcze kandydat

nie chce wychodzic ze spiskowa teorie dziejow ale osobiscie watpie aby mialo to
                cokolwiek wspolnego z rzecza inna niz zblizajace sie wybory - po prostu wydaje
                sie ze komus bylo na reke aby zniknelo z eteru. czyzby mielibysmy az taki wplyw
                na opinie publiczna w Z ze ktos poczul sie zagrozony? ;-)

Aby nie powtorzyc bledu na wypadek proby reaktywowania - nigdy wiecej pojedynczy
                admin ktory moze wygasic wszystko we wlasnym zakresie. W razie czego sluze
                pomoca i przestrzenia na niezaleznym serwerze poza PL.
                • baba45 Re: nowe forum kaput? 05.11.06, 10:01
                  A może by jednak osoba mająca moc zamykania forum chociaż krótko wyjaśniła
                  przyczyny? Na tamtym forum było mnóstwo informacji i zdjęć, na podstawie
                  których ekipa gimnazjalistów zainteresowanych przeszłością Złocieńca
                  przygotowywała obszerną pracę konkursową.
                  • jleszcze Re: nowe forum kaput? 05.11.06, 16:08
                    Do Pani Baby45:
                    Dla tych gimnazjalistów, to pewnie się coś znajdzie. Zdjecia to nie problem,
                    większość była z mojej kolekcji, a ciekawsze zdjęcia historyczne innych
                    forumowiczów też zbierałem. Od czasu do czasu kopiowałem tez jakiś temat. Np:
                    legendy, pałacyki. Na prezentacji dla uczniów "Historia Złocieńca w pigułce" w
                    LO Złocieniec dam Pani CD. Będzie mozna skończyc te uczniowskie prace. To
                    przecież bardzo ważne.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka