Dodaj do ulubionych

Teren po dawnym ZPW

06.02.11, 10:53
Czy ktoś wie co się tam buduje?
Obserwuj wątek
  • 33kk Już wiadomo :) 27.03.11, 17:03
   www.dlahandlu.pl/handel-nowoczesny/wiadomosci/w-zlociencu-powstaje-intermarche,12863.html
   • 33kk Re: Już wiadomo :) 14.12.11, 00:02
    Intermarché w Złocieńcu
    24 listopada w Złocieńcu (woj. zachodnio-pomorskie) odbyło się otwarcie kolejnego, już 21 w tym regionie, supermarketu Intermarché. Nowy sklep umacnia pozycję na rynku supermarketów na rynku w Polsce.
    W nowym sklepie na powierzchni pow. 1200 mkw. można zrobić zakupy ogólno-spożywcze i przemysłowe. Klienci sklepu mogą skorzystać z około 16.000 różnego rodzaju artykułów spożywczo-przemysłowych.

    Intermarché specjalizuje się w produktach świeżych, takich jak owoce, warzywa, nabiał czy mięso. Uruchomiona zostanie również wędzarnia, dzięki czemu klienci mogą zakupić tradycyjny wyrób, produkowany na miejscu, według polskich receptur i bez użycia konserwantów.

    To, co wyróżnia Intermarché wśród lokalnej konkurencji to szeroka gama produktów marek własnych, z których już ponad 900 wyróżnionych jest certyfikatem Selection – gwarancją najwyższej jakości oraz docenionych w plebiscycie „Doceń Polskie”. Dodatkowo produkty te oznaczane są Dietogramem – wizualną informacją o ich walorach odżywczych. Produkty własne Grupy Muszkieterów są tańsze od marek konkurencyjnych średnio o 20%. Ponadto tylko w supermarketach Intermarché, oprócz towarów z tzw. średniej półki dostępne są również produkty delikatesowe z Francji. W ofercie znajdą się także produkty bio i ekologiczne.

    Klienci będą mogli dokonywać płatności kartą płatniczą za wykonane zakupy w jednej z 7 kas. Przed sklepem znajduje się parking składający się z około 90 stanowisk. Grupa Muszkieterów dokłada wszelkich starań, by Intermarché było miejscem najbardziej przyjaznym zarówno klientom jak i pracownikom. W Intermarché w Złocieńcu zatrudnienie znalazło 46 osób.

    Intermarché jest zarejestrowany w Złocieńcu, co oznacza że tutaj będą płacone wszystkie podatki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka