married 28.07.06, 10:30 ... w reżyserii Jana Batorego leci właśnie. Powtórka we wtorek o 13.55 jeśli ktoś chciałby obejrzeć Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lylika Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 28.07.06, 10:32 married napisała: > ... w reżyserii Jana Batorego leci właśnie. Powtórka we wtorek o 13.55 jeśli > ktoś chciałby obejrzeć Pewnie że by chciał ale nie ma Ale Kino. Odpowiedz Link
36krzysiek Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 28.07.06, 10:35 a ja w pracy siedze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cholera jasna. Choc ja najbardziej lubie Lekarstwo na milosc Odpowiedz Link
lylika Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 28.07.06, 10:40 Wysłałam "gada pośpiesznego" do dziecka i obiecało nagrać. Będę miała na dvd. Oczekuję propozycji. Odpowiedz Link
mzrr21 Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 28.07.06, 10:43 A dasz radę potem skopiować? Odpowiedz Link
lylika Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 28.07.06, 11:29 Kopiowanie to pestka. Dziecko mam od tego. Odpowiedz Link
mzrr21 Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 18.08.06, 11:13 Lylika, dziękuję za płytkę. Odebrałam wreszzcie wczoraj z poczty. Odpowiedz Link
stara.gropa Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 28.07.06, 10:46 lylika napisała: > Oczekuję propozycji. Lyliko! Przecież masz męża! Odpowiedz Link
lylika Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 28.07.06, 11:31 stara.gropa napisała: > lylika napisała: > > > Oczekuję propozycji. > > Lyliko! Przecież masz męża! Ja oczekuję propozycji "chmielewskich" a nie matrymonialnych. > > Odpowiedz Link
mzrr21 Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 28.07.06, 11:32 To jak dziecko nagra, to ja bardzo proszę. Płytę Ci mogę przysłać, albo nie wiem co Odpowiedz Link
g0p0s Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 28.07.06, 11:36 To ja też poproszę. Płytkę przytargam na spotkanie. Odpowiedz Link
lylika Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 28.07.06, 11:37 Płyty nie są potrzebne tylko adresy. Zapisywać się! Odpowiedz Link
fatalna.baba Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 28.07.06, 11:45 A jak Ci zwrócic koszty? Odpowiedz Link
lylika Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 28.07.06, 11:47 To nie są koszty. To jest przyjemność przebywania w dobrym Towarzystwie. Odpowiedz Link
lylika Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 28.07.06, 11:48 Lecę do roboty. Do przeczytania o ósmej wieczorkiem. Przysyłajcie adresy na maila gazetowego. Pa. Odpowiedz Link
lylika Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 28.07.06, 21:31 Dziecko się zobowiązało uroczyście a że słowne jest to powinno być nagranie. No chyba żeby w telewizji nastąpił jakiś kataklizm. Wyślę płytki tym co przysłali adresy. )) Odpowiedz Link
fatalna.baba Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 29.07.06, 09:38 Lylika, jesteś aniołem! Odpowiedz Link
married Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 29.07.06, 13:14 Zdaje mi się, że wczoraj ciut za późno napisałam tego posta, bo film już się zaczął. Ale jeszcze raz napiszę, że we wtorek o 13.55 będzie powtórka Odpowiedz Link
fatalna.baba Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 30.07.06, 22:22 Ja dalej nie wiem, gdzie to ma lecieć, bo w programie zadnym nie znalazłam. ( Odpowiedz Link
fatalna.baba Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 31.07.06, 03:16 Ale gdzie to kino? Ja telewizje to oglądam srednio raz na rok. Odpowiedz Link
fatalna.baba Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 31.07.06, 03:17 Z reszta nie ważne. I tak będę w tym czasie zajęta z klientką. ( Odpowiedz Link
g0p0s Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 31.07.06, 11:06 W kablu albo w kosmosie Odpowiedz Link
fatalna.baba Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 31.07.06, 18:57 Czyli problem z glowy, ja tego nie mam. Odpowiedz Link
lylika Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 31.07.06, 19:32 Ja też nie mam. Mam i nie mam. Kabla nie mam. Talerz mam ale też nie mam. Talerz nie ten. Kabel jest nawet blisko ale nie może być. Może być ten, który jest daleko to ja tego nie chcę bo za drogo. Rozumie? Nie? Ja też nie. Odpowiedz Link
lylika Re: "Skradziona kolekcja" nagrana. 02.08.06, 16:09 Uprzejmie donoszę, że film został nagrany. W przyszły czwartek będzie kolejna powtórka i zostanie nagrany po raz drugi. Wtedy dziecko zmontuje /z dwóch nagrań wychodzi lepsza jakość - tak twierdzi moje dziecko/ i skopiuje. Wtedy roześlę tym, którzy przysłali adresy. Odpowiedz Link
kasiakaz1 Re: "Skradziona kolekcja" nagrana. 02.08.06, 16:21 Hm.... zdolne to Twoje Dziecko jest. Nie dość że nagra to jeszcze zmontuje... Odpowiedz Link
lylika Re: "Skradziona kolekcja" nagrana. 02.08.06, 16:25 Ja się na tym nie wyznaję. Ja wierzę na słowo. Odpowiedz Link
g0p0s Re: "Skradziona kolekcja" nagrana. 02.08.06, 17:35 A nie można odebrać osobiście podczas następnego zebrania? Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania z uwagi na mój skrajny brak zaufania do poczty w zakresie doręczania przesyłek. Forum świadkiem, że 2 listy z Kanady sobie przywłaszczyła. Odpowiedz Link
lylika Re: "Skradziona kolekcja" nagrana. 02.08.06, 17:43 Można, pamiętam, że chciałes osobiście i zostałeś uwzględniony w ilości kopii. Odpowiedz Link
mzrr21 Re: "Skradziona kolekcja" nagrana. 03.08.06, 09:56 Będziesz dziękował, jak dostaniesz do rączki. Wtedy too na kolana i buch w mankiet Odpowiedz Link
lylika "Skradziona kolekcja" tak wygląda! 05.08.06, 21:11 Gotowe!!! img474.imageshack.us/img474/483/forumjf0.jpg Jak Wam się podoba twórczość mojego dziecka? W poniedziałek wyślę pod adresy, które mam. Odpowiedz Link
ida14 Re: "Skradziona kolekcja" tak wygląda! 05.08.06, 22:35 A można się jeszcze załapac?? Wyslę adres zaraz, a jesli nie mozna to trudno. Ominełam ten watek przy nadrabianiu zaległości bo stwierdziłam, że i tak nie mam kabla wiec po co sie denerwowac, ze inni obejrzeli, a ja nie. no i teraz cierpie... Ale cierpienie uszlachetnia Odpowiedz Link
lylika Re: "Skradziona kolekcja" tak wygląda! 05.08.06, 22:37 Przyslij adres na gazetowy. Załapiesz się w drugiej kolejności. Kilka dni poczekasz? Pozdrawiam. Odpowiedz Link
ida14 Re: "Skradziona kolekcja" tak wygląda! 05.08.06, 22:38 Poczekam.Własnie wysłałam. Odpowiedz Link
fatalna.baba Re: "Skradziona kolekcja" tak wygląda! 06.08.06, 17:43 lylika napisała: > Gotowe!!! > img474.imageshack.us/img474/483/forumjf0.jpg > Jak Wam się podoba twórczość mojego dziecka? > W poniedziałek wyślę pod adresy, które mam. > Masz zachwycające dziecko! Jak dostanę ten film będę je kochać do konca życia! Co mu z tego przyjdzie, to nie wiem... )) Odpowiedz Link
lylika Re: "Skradziona kolekcja" tak wygląda! 07.08.06, 15:04 Szanowne panie: Fatalna.baba, Mzrr, Kasiakaz Wysłałam poleconym. Będzie ciutkę dłużej ale pewniej. Dla Idy wyślę za dwa dni. Odpowiedz Link
fatalna.baba Re: "Skradziona kolekcja" tak wygląda! 09.08.06, 13:35 Szanowna Pani! Fatalna.baba właśnie odebrała i tańczy na cześć Nadawczyni! La- lala la-lala lala-lala!! Odpowiedz Link
lylika Re: "Skradziona kolekcja" tak wygląda! 09.08.06, 14:36 fatalna.baba napisała: > Szanowna Pani! Fatalna.baba właśnie odebrała i tańczy na cześć Nadawczyni! La- > lala la-lala lala-lala!! ... To poczta całkiem dobrze działa. Półtorej doby na "polecony" to chyba rekord Polski. Odpowiedz Link
lylika Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 07.08.06, 15:12 Szanowna pani Edeka, Możesz mieć płytkę na komputer ale nie mam adresu. Odpowiedz Link
lylika Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 07.08.06, 15:14 Szanowna pani Edyta. To Ty jesteś czy Cię nie ma, bo ja już głupia jestem. Płytkę chcesz czy nie? Odpowiedz Link
kasiakaz1 Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 09.08.06, 15:47 Doszło, dziękuję bardzo. Na razie ogląda moja Mama, ja obejrzę jak przyjadę do rodzinnego domu. Odpowiedz Link
lylika Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 10.08.06, 09:29 Idusiu, do Ciebie wyslę w poniedziałek. Odpowiedz Link
36krzysiek Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 11.08.06, 09:58 Wczoraj znow leciala ! jakos pod wieczor. Odpowiedz Link
g0p0s Upał 11.08.06, 15:12 Nie, nie, to nie opis sytuacji meteo tylko tytuł filmu w niedzielę na TVP1 o 9:45. Nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale coś mi się kołacze, że fajny. Aktorzy z KSP tam zagrali. Odpowiedz Link
lylika Re: Upał 11.08.06, 15:20 Dobrze Ci się kołacze. Obsada najlepsza z możliwych. I wszyscy piękni, młodzi i wysocy. Odpowiedz Link
g0p0s Re: Upał 11.08.06, 15:34 Z Hydrozagadką mnie się plącze. Daaawno widziałem i nie pamiętam. Jest okzja zobaczyć teraz. Odpowiedz Link
monia.i Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 12.08.06, 01:41 Powtarzają "Skradzioną kolekcję" i "Lekarstwo na miłość"...Zawsze z przyjemnością oglądam, aczkolwiek...(zgrzytanie zębów, walenie głową o ścianę i inne takie...) - ale teraz się zastanawiam...Czy były jakieś powtórki tego czegoś nakręconego na motywach "Romansu wszechczasów"? Odpowiedz Link
edeka5 Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 27.08.06, 17:01 Dziękuję serdecznie Lylice za "Skradzioną kolekcję". Właśnie obejrzałam, mimo wszystko, z przyjemnością. Może nie jako ekranizację Chmielewskiej, ale jako starą, polską komedię Odpowiedz Link
g0p0s Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 28.08.06, 10:40 W Lekarstwie bohaterka ma na imię Joanna, nazwisko tylko miga na tabliczce na drzwiach. W Kolekcji jest jawnie używane. No i pacjenta zagrał późniejszy znajomy z wyścigów. Sam film cieniutki i mało chmielewski, ale Lylice dziękujemy Odpowiedz Link
lylika Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 05.09.06, 22:19 Idusiu, nareszcie mam płytkę dla Ciebie, jutro wyślę. Przepraszam za zwłokę. Odpowiedz Link
ida14 Re: "Skradziona kolekcja" na Ale kino!... 05.09.06, 22:22 Nie ma za co Myslałam, ze juz zaponialas, ale ie chcialam sie napraszać. Odpowiedz Link