24.04.07, 08:15
Może ktoś wie gdzie w Radzyminie lub okolicy można wymienić szybę w aucie (od
ręki)?
Obserwuj wątek
    • zbyszekpp Re: Autoszyba 24.04.07, 20:53
      W Ząbkach na drugich światłach za Macro w kierunku Warszawy trzeba skręcić w
      lewo.Niestety nie znam adresu,ale pzry tym skrzyżowaniu jest tablica z adresem i
      numerem telefonu.Mają tam szyby do większości samochodów.Mozna adres znaleźć
      wpisując w google "autoszyby w Ząbkach".
      • agat658 Re: Autoszyba 25.04.07, 14:42
        Dziękuję.
        • astra515 Re: Autoszyba 26.04.07, 08:37
          tylko omijaj z daleka warsztat w Zabkach za Macro (chyba to jest
          ul.Narutowicza) - ja wstawiałem tam szybe 2 lata temu - fakt że tanio, ale przy
          pierwszych ulewach moj samochód zamienil sie w wanne - przy klejeniu szyby ci
          fachoffcy zostawili 5 cm szpare
    • rembel Re: Autoszyba 26.04.07, 09:53
      A ja jakieś dwa lata temu wymienialem szybe w warsztacie ktory jest tuz przed
      ostatnimi światłami w Markach jadąc od strony Radzymina. Po prawej stronie obok
      takiego wielkiego domu. I mogę ten warsztat polecić bo robotę wykonali szybko,
      fachowo i tanio. No tylko że nie mam pewności czy ten warsztat dalej tam jest -
      codziennie przejeżdzam ale jakoś nie spojrzałem.
      Pozdrawiam
      • agat658 Re: Autoszyba 27.04.07, 11:38
        Jest, właśnie tam wymieniłam, szybko i cena ok. Polecam również. Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka