agat658 24.04.07, 08:15 Może ktoś wie gdzie w Radzyminie lub okolicy można wymienić szybę w aucie (od ręki)? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zbyszekpp Re: Autoszyba 24.04.07, 20:53 W Ząbkach na drugich światłach za Macro w kierunku Warszawy trzeba skręcić w lewo.Niestety nie znam adresu,ale pzry tym skrzyżowaniu jest tablica z adresem i numerem telefonu.Mają tam szyby do większości samochodów.Mozna adres znaleźć wpisując w google "autoszyby w Ząbkach". Odpowiedz Link
astra515 Re: Autoszyba 26.04.07, 08:37 tylko omijaj z daleka warsztat w Zabkach za Macro (chyba to jest ul.Narutowicza) - ja wstawiałem tam szybe 2 lata temu - fakt że tanio, ale przy pierwszych ulewach moj samochód zamienil sie w wanne - przy klejeniu szyby ci fachoffcy zostawili 5 cm szpare Odpowiedz Link
rembel Re: Autoszyba 26.04.07, 09:53 A ja jakieś dwa lata temu wymienialem szybe w warsztacie ktory jest tuz przed ostatnimi światłami w Markach jadąc od strony Radzymina. Po prawej stronie obok takiego wielkiego domu. I mogę ten warsztat polecić bo robotę wykonali szybko, fachowo i tanio. No tylko że nie mam pewności czy ten warsztat dalej tam jest - codziennie przejeżdzam ale jakoś nie spojrzałem. Pozdrawiam Odpowiedz Link
agat658 Re: Autoszyba 27.04.07, 11:38 Jest, właśnie tam wymieniłam, szybko i cena ok. Polecam również. Pozdrawiam Odpowiedz Link