Dodaj do ulubionych

Rewers ******

    • Gość: goscportaly Nigdy wiecej polski film!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.09, 10:54
      Ten film byl fatalny. Jak glupi dalem sie nabrac na te wszystkie recenzje
      ktore tylko pokazuja jak falszywe jest te cale srodowisko. Nie zdziwiloby mnie
      zupelnie gdyby sie okazalo ze krytycy sa w jakis sposob podczepieni pod
      pieniadze z PISF bo to by doskonale tlumaczylo skad te ich rezencje polskich
      filmow sie biora.

      Fabula byla nudna i bez sensu, a jezeli ktos stara sie doszukac w tym fimie
      glebszej metafory to robi to na sile bo film nie uzasadnia tego typu
      doszukiwan. Buzek grala fatalnie, typowe polskie granie bardziej adekwatne do
      teatru niz do kina. Z calym szacunkiem, ale jezeli rezyser sie wzoruje na
      braciach Coen to powiedzmy sobie ze oni potrafia robic dobre filmy, a to jest
      tylko zenujaca, nieudana podrobka tego stylu, gdzie najwiecej wysilku poszlo w
      zdjecia i sztuczki z wykorzystaniem kamery a najmniej w to co najwazniejsze u
      Coenow czyli ciekawy scenariusz i rozwoj postaci.
      • anmanika Re: Nigdy wiecej polski film!!! 30.11.09, 08:57
        Świetny! Te klimaty i klimaciki odtworzone perfekcyjnie. I ta karuzela gatunków,
        nie wiadomo co za chwilę będzie. Oskara nie dostanie bo Amerykanie nie skumają o
        co chodzi. Czekam z niecierpliwością czym nas w następnym filmie uraczy reżyser.
      • anmanika Re: Nigdy wiecej polski film!!! 07.12.09, 09:00
        Agata Buzek została Shooting Star 2010
        Gwiazda filmu "Rewers" znalazła się w gronie dziesięciu najbardziej utalentowanych młodych aktorów europejskich.

        Nowi ambasadorzy kina europejskiego zostali wyłonieni przez międzynarodowe jury w składzie :Karl Baumgartner - Niemcy, producent Pandora Films, Leo Davis - Wielka Brytania, reżyser castingu, Steven Gaydos - USA, dziennikarz, Ana Geislerova - Czechy, aktorka, Shooting Star z 2004 roku.
    • Gość: no name Dobry IP: *.4web.pl 04.12.09, 22:03
      Film jest dobry - nie b. dobry, nie wspaniąły, nie zachwyciłam się
      nim niesamowicie, ale jest dobry. Razi mnie brak prawdopodobieństwa
      w ramach tego, czego Sabina dowiaduje sie "miesiąc od dnia x" i
      podjęta w ramach tego czegoś decyzja. Wątek współczesny też jakis
      taki przyklejony - tzn . znicz jest ok, ale jak zobaczyłam tam
      faceta, który ciągle gra geja to juz mnie wkurzyło - ile mozna, jest
      jeden etatowy aktor grający geja w Polsce?

      Poza tym fajan stylistyka komiksowa momentami i dobra muza. Ale jak
      dla mnie ten współczesny watek jest zrobiony jakoś nie tak.
    • Gość: ad Rewers ****** IP: 184.82.3.* 25.06.10, 12:28
      www.nytimes.com/2010/06/15/arts/15iht-reverse.html?pagewanted=1&ref=poland
    • macu23 Rewers ****** 29.06.10, 15:23
      Mnie się podobało. Największy szacunek dla reżysera za to, że doskonale
      potrafił zapanować nad emocjami widzów. Kiedy chciał żeby się śmiali - śmieją
      się, kiedy miało być poważnie - sala kinowa milczała. Parę smaczków - jak
      epizod Jacka Poniedziałka - wyborny :) No i Krystyna Janda jaką lubię -
      energiczna, żywiołowa, egzaltowana ale trzymająca klasę. Polecam!
    • Gość: ww rewers IP: *.ip.netia.com.pl 04.07.10, 17:34
      Film z klimatem. Dorociński - jak zawsze świetny. A piosenka kończąca film
      idealnie podkreśla jego całość. POLECAM!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka