Gość: goscportaly Nigdy wiecej polski film!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.09, 10:54 Ten film byl fatalny. Jak glupi dalem sie nabrac na te wszystkie recenzje ktore tylko pokazuja jak falszywe jest te cale srodowisko. Nie zdziwiloby mnie zupelnie gdyby sie okazalo ze krytycy sa w jakis sposob podczepieni pod pieniadze z PISF bo to by doskonale tlumaczylo skad te ich rezencje polskich filmow sie biora. Fabula byla nudna i bez sensu, a jezeli ktos stara sie doszukac w tym fimie glebszej metafory to robi to na sile bo film nie uzasadnia tego typu doszukiwan. Buzek grala fatalnie, typowe polskie granie bardziej adekwatne do teatru niz do kina. Z calym szacunkiem, ale jezeli rezyser sie wzoruje na braciach Coen to powiedzmy sobie ze oni potrafia robic dobre filmy, a to jest tylko zenujaca, nieudana podrobka tego stylu, gdzie najwiecej wysilku poszlo w zdjecia i sztuczki z wykorzystaniem kamery a najmniej w to co najwazniejsze u Coenow czyli ciekawy scenariusz i rozwoj postaci. Odpowiedz Link Zgłoś
anmanika Re: Nigdy wiecej polski film!!! 30.11.09, 08:57 Świetny! Te klimaty i klimaciki odtworzone perfekcyjnie. I ta karuzela gatunków, nie wiadomo co za chwilę będzie. Oskara nie dostanie bo Amerykanie nie skumają o co chodzi. Czekam z niecierpliwością czym nas w następnym filmie uraczy reżyser. Odpowiedz Link Zgłoś
anmanika Re: Nigdy wiecej polski film!!! 07.12.09, 09:00 Agata Buzek została Shooting Star 2010 Gwiazda filmu "Rewers" znalazła się w gronie dziesięciu najbardziej utalentowanych młodych aktorów europejskich. Nowi ambasadorzy kina europejskiego zostali wyłonieni przez międzynarodowe jury w składzie :Karl Baumgartner - Niemcy, producent Pandora Films, Leo Davis - Wielka Brytania, reżyser castingu, Steven Gaydos - USA, dziennikarz, Ana Geislerova - Czechy, aktorka, Shooting Star z 2004 roku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: no name Dobry IP: *.4web.pl 04.12.09, 22:03 Film jest dobry - nie b. dobry, nie wspaniąły, nie zachwyciłam się nim niesamowicie, ale jest dobry. Razi mnie brak prawdopodobieństwa w ramach tego, czego Sabina dowiaduje sie "miesiąc od dnia x" i podjęta w ramach tego czegoś decyzja. Wątek współczesny też jakis taki przyklejony - tzn . znicz jest ok, ale jak zobaczyłam tam faceta, który ciągle gra geja to juz mnie wkurzyło - ile mozna, jest jeden etatowy aktor grający geja w Polsce? Poza tym fajan stylistyka komiksowa momentami i dobra muza. Ale jak dla mnie ten współczesny watek jest zrobiony jakoś nie tak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ad Rewers ****** IP: 184.82.3.* 25.06.10, 12:28 www.nytimes.com/2010/06/15/arts/15iht-reverse.html?pagewanted=1&ref=poland Odpowiedz Link Zgłoś
macu23 Rewers ****** 29.06.10, 15:23 Mnie się podobało. Największy szacunek dla reżysera za to, że doskonale potrafił zapanować nad emocjami widzów. Kiedy chciał żeby się śmiali - śmieją się, kiedy miało być poważnie - sala kinowa milczała. Parę smaczków - jak epizod Jacka Poniedziałka - wyborny :) No i Krystyna Janda jaką lubię - energiczna, żywiołowa, egzaltowana ale trzymająca klasę. Polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ww rewers IP: *.ip.netia.com.pl 04.07.10, 17:34 Film z klimatem. Dorociński - jak zawsze świetny. A piosenka kończąca film idealnie podkreśla jego całość. POLECAM! Odpowiedz Link Zgłoś