Gość: Robert IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 18.10.02, 07:07 Ten filmik jest fenomenem na Polską skalę. Jest świetny. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: G. Re: Katedra IP: *.abo.wanadoo.fr 19.10.02, 22:04 Tylko na Polska?? Swiatowa!!! Bagins to zrobil SAM a nie jak przy wiekszosci tego typu produkcji - sztab ludzi! Kapelusze z glow:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qubik Re: Katedra IP: *.ph.lb.studentenwohnheim-bw.de 20.10.02, 13:56 I na swiecie i w Polsce ludzie robiom SAMI takie filmy(!!!), ale jakos o nich sie nie pisze... A szkoda... Filmy wygrywajom prestizowe festiwale i muwi sie o nich i pisze, ale nie u nas w kraju... a potem wszyscy sie uzalajom ze my to niby tacy zacofani i nic TAKIEGO nie robimy. ...i znowu: szkoda... Gratulacje dla Katedry! jej sie udalo trafic do Gazety! ;) Sciongam czapke z glowy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bunio Re: Katedra IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 21.10.02, 23:31 Gdzie można ten film zobaczyć. p.s. swoją drogą opowiadania Dukaja są niesamowite. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rondelek Re: Katedra IP: *.chello.pl 21.10.02, 23:46 Chodzi w Cinema City. Slyszalem tez ze bedzie na Camerimage w Lodzi. No i pewnie jakies pokazy na zjazdach czy festiwalach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cichy Re: Katedra IP: *.supermedia.pl / *.katowice.supermedia.pl 30.10.02, 12:44 Gość portalu: qubik napisał(a): > I na swiecie i w Polsce ludzie robiom SAMI takie filmy(!!!), ale > jakos o nich sie nie pisze... A szkoda... > Filmy wygrywajom prestizowe festiwale i muwi sie o nich i pisze, > ale nie u nas w kraju... a potem wszyscy sie uzalajom ze my to > niby tacy zacofani i nic TAKIEGO nie robimy. > ...i znowu: szkoda... > Gratulacje dla Katedry! jej sie udalo trafic do Gazety! ;) > Sciongam czapke z glowy... chlopie,robisz straszliwe błędy! ROBIĄ,UŻALAJĄ,SCIĄGAM! tak piszemy te wyrazy. przypuszczam ze ty nie przyczynisz sie do rozwoju polskiej kinematografii jesli nie opanujesz polskiej ortografii... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crabath Re: Katedra IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.10.02, 10:32 mozna zobaczyc na przykład w Wawie, w Sadybie, graja przed "raportem mniejszosci" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Harry Re: Katedra IP: 213.77.88.* 23.10.02, 20:30 Jak dla mnie rewelacja!!! nawet nie przyćmiła jej super produkcja Minority Report (oczywiście trudno to porównywać ale Cinema City wyświetla go jako dodatek do ww filmu. Brawo !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Behemod Re: Katedra IP: 193.0.79.* 23.10.02, 15:27 Juz dawno nie widzialem tak cudownej animacji.Mnie najbardziej ujela koncowa scena,kiedy ow pielgrzym zamienia sie w rozwlekla budowle.I do tego ten dzwiek...Chyle czola przed tworca.Sama zas animacje mozna zobaczyc w kinach Cinema City przed filmem"Raport mniejszosci",a dokladniej 5 minut przed zajawkami i reklamami poprzedajacymi Raport. Odpowiedz Link Zgłoś
sol3zna Re: Katedra 31.10.02, 22:39 ...Polak POTRAFI, chciałoby się rzec, ale to byłoby krzywdzące dla PANA TOMASZA (2 lata pracy po godzinach, to nie w kij dmuchał). to sie nazywa ZAANGAŻOWANIE , MIŁOŚĆ, PASJA, jednym słowem - RE-WE-LA-CJA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
carmina Katedra drzew 20.11.02, 17:28 Niesamowite. Poruszające. Budka kiedyś śpiewała: w katedrach drzew, w przyłbicach chmur... Misterne, koronkowe witraże bezlistnych pędów. Frędzle drobnych korzeni na styku skrzydeł ogromnych drzwi. Niebotyczność sklepień, wielka, wielka przestrzeń. Echo kroków. Mrok bocznych naw. Wizyty najwyraźniej są tu rzadkie, gdyż budzą duże zainteresowanie. Uwikłani Mistrzowie kamuflażu. Jednak ruch głowy wciąż jest mozliwy. Wreszcie - już tylko oczekiwanie na Słońce. I oto jest. Nagłe napływanie, wdzieranie się strumieni światła. Feeria blasku i barw. Katerda przyrasta o zgrubiałe splątanie jednej kolumny. Nasza własna strzelistość. To ją tworzy! Czy tego chciałeś? Cierpliwa wędrówka, niepewność, czekanie, a na koniec cierpienie i wieki ciszy. Czy to tak ma już być? Stop, to tylko 6 minut katedry drzew. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: behemota Re: Katedra IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.03.03, 20:13 Wiecie, że mozna to odbierać jako opowieść (?) o samobójstwie? Mnie się m.in. tak kojarzy. Ale świetne! Porusza. Naprawdę super. Odpowiedz Link Zgłoś