Dodaj do ulubionych

FILMY, O KTÓRYCH TRUDNO ZAPOMNIEĆ...

28.01.06, 23:37
Nie wiem, czy ktoś widział-gorąco polecam! Na mnie te filmy zrobiły duże
wrażenie.
1)"Fanatyk"
2)"Fabryfa zła"
3)"1900-Człowiek Legenda"
Jak ktoś z was podziela moje zdanie, proszę, aby podzielił się opinia na
temat któregoś z filmów.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka