Dodaj do ulubionych

Raport mniejszości

IP: *.lodz.dialog.net.pl 03.03.03, 19:38
No cóż.. obejrzałem i jeśli mam być szczery to niezbyt do mnie
trafiło. Opowiadanie na podstawie któego nakręcono film jest
zupełnie inne niż scenariusz. Ten w porównaniu okazuje się
zupełnie miałki i niespójny. Przez połowę filmu nie rozumiesz
co właściwie bohater robi a przez drugie po co. Ogólnie oceniam
na 3= (1 - 6)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka