IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 21.03.03, 23:37
Widzialem film The Core, fanom filmow fantastyczno-naukowych polecam min. z
tego powodu , ze jest to pierwszy film traktujacy o podrozy (wlasciwie akcji
ratowniczej) w glab ziemi (pojazdem). Efekty specjalne ok.
Jako film rozrywkowy s-f goraco polecam.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka