Gość: Efka
IP: 217.153.153.*
03.11.03, 12:28
Dlaczego filmy polskie nie są wyświetlane w kinach z np. angielskimi napisami
u dołu ekranu. Moj chlopak nie mowi po polsku na tyle dobrze zeby zrozumiec
wszystko w oryginale. Angielska wersja bardzo by mu to ulatwila a i na pewno
wiecej osob zagranicznych przebywajacych w Polsce mogloby sie na te filmy
udac do kina. Dlaczego tak jest i czyja to wina? Przeciez to nie jes wielkie
odkrycie, że przyciągnelibyśmy do kina więcej osób, a jakos sie nikt tym nie
interesuje!! Jak myslicie czy mozna to zmienic?? i kto to ma zrobic??