Dodaj do ulubionych

inteligencja kobiet

15.08.10, 18:47
Czy jak jesem naiwna (mam dobre serduszko)nie jestem wyrafinowana i nie chodze
w szpilkach to znaczy , ze nie jestem inteligentna?:(
Obserwuj wątek
    • straszny_nudziarz Re: inteligencja kobiet 15.08.10, 18:51
      annarazdwatrzycztery napisała:

      > Czy jak jesem naiwna (mam dobre serduszko)nie jestem wyrafinowana i nie chodze
      > w szpilkach to znaczy , ze nie jestem inteligentna?:(


      Trudno ocenić osobę nieznajomą.

      Ale z naiwnosci radzę się wyleczyć, bez nieuzasadnionej zwłoki.

      Pozdrawiam
    • purpurowa50 Re: inteligencja kobiet 15.08.10, 18:56
      annarazdwatrzycztery napisała:

      > Czy jak jesem naiwna (mam dobre serduszko)nie jestem wyrafinowana
      i nie chodze
      > w szpilkach to znaczy , ze nie jestem inteligentna?:(

      Załóż wyższe buciki, a poziom inteligencji będzie wprost
      proporcjonalny do wysokości Twoich obcasów w szpileczkach. pzdr
      • annarazdwatrzycztery Re: inteligencja kobiet 15.08.10, 20:09
        :):):):):):):) a jak jestem blondynką to musze sie koniecznie przefarbować na czerń?
        • purpurowa50 Re: inteligencja kobiet 15.08.10, 21:45
          annarazdwatrzycztery napisała:

          > :):):):):):):) a jak jestem blondynką to musze sie koniecznie
          przefarbować na c
          > zerń?

          A co Ty koleżanko taka niedowartościowana?
          • annarazdwatrzycztery Re: inteligencja kobiet 15.08.10, 21:49

            Mam wrazenie ze moj facet sciemnia ze mnie kocha bo mnie nazywa kwiatuszkiem i
            nie tylko.
            • purpurowa50 Re: inteligencja kobiet 15.08.10, 22:33
              Oj Ty jednak bystra jesteś. Zastosowałaś się błyskawicznie do jednej
              z forumowych rad. W takim razie naiwność już masz z głowy. Rozwijasz
              się kobietko, trzymam kciuki:)))
            • hermina1984 Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 18:33
              > Mam wrazenie ze moj facet sciemnia ze mnie kocha bo mnie nazywa kwiatuszkiem i
              > nie tylko.


              dziecinko,każdy facet ściemnia :)
              ale świat bez nich byłby nudny nie do przyjęcia,jak bez alkoholu :P
    • fuks0 Re: inteligencja kobiet 15.08.10, 21:53
      Moim zdanie zdecydowanie większa korelacja zachodzi pomiędzy treścią zakładanych
      wątków na forach internetowych i inteligencją niż pomiędzy inteligencją a byciem
      wyrafinowanym czy chodzeniem w szpilkach.
      • euphoria77 Re: inteligencja kobiet 15.08.10, 22:04
        :D:D:D
    • salma75 Re: inteligencja kobiet 15.08.10, 23:49
      Przeczytałam tylko Twój pierwszy post w tym wątku i z całą pewnością muszę
      stwierdzić, że tutaj nawet szczudłą nie pomogą...
      • kalllka Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 10:19
        salamo,
        a ta makatka utkana z sygnatury, to Twoj (odcisniety na plecach) wzor dywanika czy postepowania
        *






        *pytajnik uzyty.
        • lacido Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 11:16
          to jakiś kod zapewne
    • dzikoozka Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 10:44
      nie, tylko jeśli nie nosisz okularów. Dzieki soczewkom kontaktowym
      znalazłam meża :DD
      • lacido Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 11:17
        w snesie że...?
        • dzikoozka Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 11:20
          załóż okulary i od razu zrozumiesz, no :) Tylkok potem zdejmij żebyś
          miała powodzenie u facetów :)))
          • kalllka Re: inteligencja kobiet, a kolor oczu 16.08.10, 12:00
            tam w naglowku,
            jest taki szeregowy przeglad fotek.
            dzikuzka daje ci lacido do zrozumienia, ze te fotki szarobiale dostrzezesz jesli zdejmiesz okulary, a wlozysz kolorowe szklo kontaktowe.


            ps
            oczywiscie ze trzeba reklamowac reklame.
            zwlaszcza te w domiejscowym wydaniu.
          • lacido Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 12:07
            noszę okulary, na brak powodzenia nie narzekam :) co wiecej często
            trafiam na specyficznych facetów, któych to kręci i w sumie to ich
            przyciąga (tak potem mimówią) częśto słyszę, że mi okulary bardzo
            pasują i dodają wyrazistości twarzy. Tylko w całowaniu i inych
            obściskach czasem to przeszkadza ;/

            to chyba niezbyt miłe gdy się wie, że kawałek plastiku/matalu stałby
            na przeszkodzie do bycia z kimś ;/
            • dzikoozka Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 15:13
              Lacido, daje słowo, ze ja czesto po prostu żartuje i jestem
              autoironiczna. Przeciez moj stary widzi mnie w okulkaracz często :)))
              Ale gdyby mnie poznał w -6.... pewnie by sie nie zachwycił moimi
              zielonymi oczami :)))
              • lacido Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 19:43
                a pitolisz Kobieto :) co Ty w okularach przeciwsłonecznych chadzasz że by
                zielonego nie dostrzegł :P
    • izabellaz1 Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 19:49
      annarazdwatrzycztery napisała:

      > Czy jak jesem naiwna

      Wystarczy, żebyś miała twardą doopę...
      • annarazdwatrzycztery Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 20:56
        mam twardą:)
        • lupus76 Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 21:20
          I dobrze by było, żeby jednocześnie zbyt koścista nie była.
          • modrooka Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 21:54
            > I dobrze by było, żeby jednocześnie zbyt koścista nie była.

            A co? nie wspinasz się po skałkach?
    • tewie68 Re: inteligencja kobiet 17.08.10, 17:21
      małointeligentni sa faceci o długim penisie ( często wyimaginowanym ) kobiety
      zawsze są mądre i zawsze piekne, te które nie kaszlą - naturalnie hehehe
      • annarazdwatrzycztery Re: inteligencja kobiet 12.11.10, 20:44
        > małointeligentni sa faceci o długim penisie ( często wyimaginowanym ) kobiety
        > zawsze są mądre i zawsze piekne, te które nie kaszlą - naturalnie hehehe

        tak zgadzam sie



    • thelma.3333 Re: inteligencja kobiet 12.11.10, 21:12
      te szpilki to z IQ niewiele maja wspólnego, ale ten post to już niestety raczej tak;
      na minus , sorki
      • annarazdwatrzycztery Re: inteligencja kobiet 12.11.10, 21:23
        ktuly? srorrry
        • agusiak30 Re: inteligencja kobiet 12.11.10, 23:32
          annarazdwatrzycztery napisała:
          ktuly? srorrry

          Właśnie ten !
    • ania33222 Re: inteligencja kobiet 19.11.10, 13:13
      Kobiety mogą być przecież zarówno piękne i inteligentne albo tylko jedne z wyżej wymienionych.Kobietom,które mają "to coś" chciałam polecić www.twojamiss.pl ,gdzie można wystartować w wirtualnych wyborach Miss,zdobyć nagrody i sławę:)Polecam:)
    • bimota Re: inteligencja kobiet 19.11.10, 14:35
      Wystarczy, ze jestes baba...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka