annarazdwatrzycztery 15.08.10, 18:47 Czy jak jesem naiwna (mam dobre serduszko)nie jestem wyrafinowana i nie chodze w szpilkach to znaczy , ze nie jestem inteligentna?:( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
straszny_nudziarz Re: inteligencja kobiet 15.08.10, 18:51 annarazdwatrzycztery napisała: > Czy jak jesem naiwna (mam dobre serduszko)nie jestem wyrafinowana i nie chodze > w szpilkach to znaczy , ze nie jestem inteligentna?:( Trudno ocenić osobę nieznajomą. Ale z naiwnosci radzę się wyleczyć, bez nieuzasadnionej zwłoki. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
purpurowa50 Re: inteligencja kobiet 15.08.10, 18:56 annarazdwatrzycztery napisała: > Czy jak jesem naiwna (mam dobre serduszko)nie jestem wyrafinowana i nie chodze > w szpilkach to znaczy , ze nie jestem inteligentna?:( Załóż wyższe buciki, a poziom inteligencji będzie wprost proporcjonalny do wysokości Twoich obcasów w szpileczkach. pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
annarazdwatrzycztery Re: inteligencja kobiet 15.08.10, 20:09 :):):):):):):) a jak jestem blondynką to musze sie koniecznie przefarbować na czerń? Odpowiedz Link Zgłoś
purpurowa50 Re: inteligencja kobiet 15.08.10, 21:45 annarazdwatrzycztery napisała: > :):):):):):):) a jak jestem blondynką to musze sie koniecznie przefarbować na c > zerń? A co Ty koleżanko taka niedowartościowana? Odpowiedz Link Zgłoś
annarazdwatrzycztery Re: inteligencja kobiet 15.08.10, 21:49 Mam wrazenie ze moj facet sciemnia ze mnie kocha bo mnie nazywa kwiatuszkiem i nie tylko. Odpowiedz Link Zgłoś
purpurowa50 Re: inteligencja kobiet 15.08.10, 22:33 Oj Ty jednak bystra jesteś. Zastosowałaś się błyskawicznie do jednej z forumowych rad. W takim razie naiwność już masz z głowy. Rozwijasz się kobietko, trzymam kciuki:))) Odpowiedz Link Zgłoś
hermina1984 Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 18:33 > Mam wrazenie ze moj facet sciemnia ze mnie kocha bo mnie nazywa kwiatuszkiem i > nie tylko. dziecinko,każdy facet ściemnia :) ale świat bez nich byłby nudny nie do przyjęcia,jak bez alkoholu :P Odpowiedz Link Zgłoś
fuks0 Re: inteligencja kobiet 15.08.10, 21:53 Moim zdanie zdecydowanie większa korelacja zachodzi pomiędzy treścią zakładanych wątków na forach internetowych i inteligencją niż pomiędzy inteligencją a byciem wyrafinowanym czy chodzeniem w szpilkach. Odpowiedz Link Zgłoś
salma75 Re: inteligencja kobiet 15.08.10, 23:49 Przeczytałam tylko Twój pierwszy post w tym wątku i z całą pewnością muszę stwierdzić, że tutaj nawet szczudłą nie pomogą... Odpowiedz Link Zgłoś
kalllka Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 10:19 salamo, a ta makatka utkana z sygnatury, to Twoj (odcisniety na plecach) wzor dywanika czy postepowania * *pytajnik uzyty. Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 10:44 nie, tylko jeśli nie nosisz okularów. Dzieki soczewkom kontaktowym znalazłam meża :DD Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 11:20 załóż okulary i od razu zrozumiesz, no :) Tylkok potem zdejmij żebyś miała powodzenie u facetów :))) Odpowiedz Link Zgłoś
kalllka Re: inteligencja kobiet, a kolor oczu 16.08.10, 12:00 tam w naglowku, jest taki szeregowy przeglad fotek. dzikuzka daje ci lacido do zrozumienia, ze te fotki szarobiale dostrzezesz jesli zdejmiesz okulary, a wlozysz kolorowe szklo kontaktowe. ps oczywiscie ze trzeba reklamowac reklame. zwlaszcza te w domiejscowym wydaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
lacido Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 12:07 noszę okulary, na brak powodzenia nie narzekam :) co wiecej często trafiam na specyficznych facetów, któych to kręci i w sumie to ich przyciąga (tak potem mimówią) częśto słyszę, że mi okulary bardzo pasują i dodają wyrazistości twarzy. Tylko w całowaniu i inych obściskach czasem to przeszkadza ;/ to chyba niezbyt miłe gdy się wie, że kawałek plastiku/matalu stałby na przeszkodzie do bycia z kimś ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 15:13 Lacido, daje słowo, ze ja czesto po prostu żartuje i jestem autoironiczna. Przeciez moj stary widzi mnie w okulkaracz często :))) Ale gdyby mnie poznał w -6.... pewnie by sie nie zachwycił moimi zielonymi oczami :))) Odpowiedz Link Zgłoś
lacido Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 19:43 a pitolisz Kobieto :) co Ty w okularach przeciwsłonecznych chadzasz że by zielonego nie dostrzegł :P Odpowiedz Link Zgłoś
izabellaz1 Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 19:49 annarazdwatrzycztery napisała: > Czy jak jesem naiwna Wystarczy, żebyś miała twardą doopę... Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 21:20 I dobrze by było, żeby jednocześnie zbyt koścista nie była. Odpowiedz Link Zgłoś
modrooka Re: inteligencja kobiet 16.08.10, 21:54 > I dobrze by było, żeby jednocześnie zbyt koścista nie była. A co? nie wspinasz się po skałkach? Odpowiedz Link Zgłoś
tewie68 Re: inteligencja kobiet 17.08.10, 17:21 małointeligentni sa faceci o długim penisie ( często wyimaginowanym ) kobiety zawsze są mądre i zawsze piekne, te które nie kaszlą - naturalnie hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
annarazdwatrzycztery Re: inteligencja kobiet 12.11.10, 20:44 > małointeligentni sa faceci o długim penisie ( często wyimaginowanym ) kobiety > zawsze są mądre i zawsze piekne, te które nie kaszlą - naturalnie hehehe tak zgadzam sie Odpowiedz Link Zgłoś
thelma.3333 Re: inteligencja kobiet 12.11.10, 21:12 te szpilki to z IQ niewiele maja wspólnego, ale ten post to już niestety raczej tak; na minus , sorki Odpowiedz Link Zgłoś
agusiak30 Re: inteligencja kobiet 12.11.10, 23:32 annarazdwatrzycztery napisała: ktuly? srorrry Właśnie ten ! Odpowiedz Link Zgłoś
ania33222 Re: inteligencja kobiet 19.11.10, 13:13 Kobiety mogą być przecież zarówno piękne i inteligentne albo tylko jedne z wyżej wymienionych.Kobietom,które mają "to coś" chciałam polecić www.twojamiss.pl ,gdzie można wystartować w wirtualnych wyborach Miss,zdobyć nagrody i sławę:)Polecam:) Odpowiedz Link Zgłoś