Dodaj do ulubionych

wolicie blondynki czy brunetki ??

28.03.11, 14:09
Blondynki VS Brunetki?!

a jesli ktorąs wybierzecie to uzasadnijcie co was bardziej ciagnie do nich;-)
Obserwuj wątek
    • lled Re: wolicie blondynki czy brunetki ?? 28.03.11, 15:30
      Kolor wlosow nie robi zadnej roznicy. Jak dziewczyna jest fajna to moze byc blondynka, brunetka a nawet ruda.
      Spotykalem sie z blondynkami i brunetkami. I uwazam ze blondynki zdecydowanie maja pusto w glowie. Nie spotkalem jeszcze zadnej blondynki ktora by miala jakas pasje lub zainteresowanie poza ciuchami, mejkapem i zakupami.
      Natomiast wszystkie brunetki z ktorymi bylem mialy jakas pasje lub zainteresowanie.
      Moja byla zona jest blondynka a moja dziewczyna z ktora teraz jestem jest brunetka.
      • alfalfa Re: wolicie blondynki czy brunetki ?? 30.03.11, 00:12
        lled napisał:

        > Spotykalem sie z blondynkami i brunetkami. I uwazam ze blondynki zdecydowanie m
        > aja pusto w glowie.
        ...
        > Moja byla zona jest blondynka

        hahahaha!!
        A.
    • masher Re: wolicie blondynki czy brunetki ?? 28.03.11, 17:52
      oryginalne blondi sa najciekawsze. ale takie ktore sie nie cyrtola z rozjasnianiem tylko wiedza ze sa klawymi blond babeczkami. ciemnowlose bywaja ciekawe. ale... i tu wlasnie sie zaczyna. srednio ladna blondi jest ladniejsza niz srednio ladna ciemnowlosa. dlatego aby ciemnowlose sie przebily wrod blondynek musza miec ciekawa urode. to tyle jesli chodzi o wyglad. bo reszta to juz charaktery i tu kazdy ma swoj gust ;)
      • zawsze-soffie Re: wolicie blondynki czy brunetki ?? 28.03.11, 19:31
        i tu się zgodzę, ale napiszę to w innej formie: średnio ładna/przeciętna kobieta zazwyczaj dużo lepiej/atrakcyjniej się prezentuje w blondzie - ten kolor ją odmładza, "rozjaśnia " przez co staje się bardziej widoczna dla otoczenia. średnio ładną/ przecięta kobietę ciemne włosy przytłaczają zazwyczaj, staję się taka mało zauważalna. Nie to, żeby wyglądała źle, brzydko czy coś - po prostu ginie w tłumie . Jak mamy do czynienia z piękną kobietą, bądź tez kobietą o oryginalnej urodzie ciemne włosy cudownie to podkreślają. wiadomo, że są wyjątki i odstępstwa od reguły bo nie każdemu coś co powinno pasować, pasuje.

        Przykłady:
        salon fryzjerski, wchodzi wysoka kobieta z długimi, gęstymi blond włosami - nie ma bata żeby jej nie zauważyć i nie skupiać na niej wzroku w tłumie mimo iż z twarzy- przeciętna. z salonu wychodzi z ciemnymi włosami - wygląda dobrze, bardziej elegancko, klasycznie, pasuje kolor do twarzy i karnacji ale ginie w tłumie, wygląda jak wszyscy, nie ma bata, żeby skupiała na sobie tak uwagę jak wtedy gdy miała blond włosy.

        dziewczyna ładna ale nie piękna, blond włosy - idąc ulicą wzbudza uwagę wielu, serio wielu, widać ja w tłumie na kilometr..faza na zmianę - ciemne włosy i szok wygląda tak przeciętnie, że w tłumie ginie, sama to zauważyła i do blondu wróciła pieronem.

        sama się łapie na tym, że brzydsza blondynka bardziej przyciąga mój wzrok niż 2 razy ładniejsza od niej brunetka, zmienia się to tylko wtedy gdy ta ciemnowłosa jest naprawdę piękna..
      • fuks0 Re: wolicie blondynki czy brunetki ?? 01.04.11, 20:14
        > tu wlasnie sie zaczyna. srednio ladna blondi jest ladniejsza niz srednio
        > ladna ciemnowlosa

        Pozwolę sobie się nie zgodzić.
    • taki_sobie_ludzik tylko rude 28.03.11, 20:12
      tak pięknie i zdecydowanie potrafią pachnieć
    • to.niemozliwe Re: wolicie blondynki czy brunetki ?? 28.03.11, 20:44
      Brunetki, nie chce mi sie uzasadniac :)
    • facettt kuzwa, wolimy plodozmian 28.03.11, 21:41
      ile razy mam o tym pisac ?
      po blondynce - brunetka
      po intelektualistce - sklepowa.
    • foremny Re: wolicie blondynki czy brunetki ?? 28.03.11, 21:57
      Brunetki - obiecują mi więcej cierpienia.
    • grassant Re: wolicie blondynki czy brunetki ?? 28.03.11, 22:48
      naprzemian
    • anaisanais96 Re: wolicie blondynki czy brunetki ?? 28.03.11, 23:22
      Jak widzę tę brunetkę to żałuje że ni jestem mężczyzną:)

      www.youtube.com/watch?v=7oD_NB7f2Ac Dokładnie 24 sekunda:)
      • rozpustny69 Re: wolicie blondynki czy brunetki ?? 29.03.11, 10:48
        Typ Natasza Urbańska? nic specjalnego... wolę moją żonę, a także Monicę Belucci i Catharine Zeta Jones.
    • chersona Re: wolicie blondynki czy brunetki ?? 30.03.11, 10:31
      naturalne blondynki na wagę złota. kiedyś wyczytałam, że za pół wieku, czy trochę dalej, umrze ostatni blondyn. gen na jasne włosy jest recesywny i się nie utrzyma, dlatego przechowujmy skrzętnie receptury na farby do włosów, bo Wam panowie te piękne blondyny znikną bezpowrotnie.
      • masher Re: wolicie blondynki czy brunetki ?? 02.04.11, 02:14
        oby jednak nie za mojego zycia bo takie wszystko teraz sztuczne jakies ... i tu i tam i tam tez. powinno sie kilka zachowac dla potomnosci :D albo jeszcze lepiej, sklonowac i kazdy by mogl miec wlasna dorodna blondyne :D
    • tomek.54321 Re: wolicie blondynki czy brunetki ?? 30.03.11, 10:40
      Nie ważne jaki kolor oby sie "komponował". Moim zdaniem kolor wlosow musi pasowac do kobiety i tyle ;]

      pozdr,
    • zalekniona_karolinka rude diablice 31.03.11, 16:15
    • galgenbaum Re: wolicie blondynki czy brunetki ?? 31.03.11, 16:20
      sebcinho napisał:
      > a jesli ktorąs wybierzecie to uzasadnijcie co was bardziej ciagnie do nich;-)

      Brunetki, blondynki ja wszystkie Was dziewczynki.......
    • mariuszg2 Re: wolicie blondynki czy brunetki ?? 31.03.11, 16:22
      Brunetki:

      1. robią lepsze wslizgi
      2. przegrały...więc im bardziej zalezy
      3. nic nie piły więc są trudniejsze...
    • fuks0 Re: wolicie blondynki czy brunetki ?? 01.04.11, 20:16
      Szatynki.
    • sanczez_80 Re: wolicie blondynki czy brunetki ?? 07.04.11, 16:39
      kolor wlosow ma 2go rzedne znaczenie. liczy sie naturalna uroda
    • s-orbona Re: wolicie blondynki czy brunetki ?? 09.05.11, 11:51
      Brunetki ftw! Znaczy się no, chcesz żyć i o czymś rozmawiać - brunetki. Sex? Blondynki xD
    • protogenes Re: zdecydowanie rudowłose 09.05.11, 11:55
      a przynajmniej coś koło tego jak kasztan, brąz
      Blondynki częściej mają w głowie tylko ciuchy i wypacykowane
      aha! i prezenty im w głowach od facetów

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka