12.09.04, 17:38
zimno jakos sie zrobilo u was tez??
Obserwuj wątek
    • Gość: katinka Re: zimno IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 12.09.04, 17:38
      nie moze byc inaczej :))
      • diastema Re: zimno 12.09.04, 17:41
        cholera a ja psa musze wyprowadzic a tam tak pizdzi jak na dworcu w kielcach ;(
        • Gość: katinka Re: zimno IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 12.09.04, 17:43
          dlatego tez mam zolwia, wodnego, cale zycie spedza w akwarium :)) ale u mnie AZ
          tak nie wieje, moze nie w te strone patrzysz? ;)
          • diastema Re: zimno 12.09.04, 17:44
            kurde no tak nad morzem zawsze wieje a ja sie codziennie dziwie....jeszcze jak
            sie na gorce mieszka to pizdzi jeszcze bardziej;)
            • jantoni.jajcorz Wcale nie zimno:)))) 12.09.04, 19:29
              diastema napisała:
              > kurde no tak nad morzem zawsze wieje a ja sie codziennie dziwie....jeszcze
              jak sie na gorce mieszka to pizdzi jeszcze bardziej;)

              Cały dzień pedałowałem nad morzem i nie piździło. Może ja jestem genetycznie
              odporny na piździenie(?):))
              • diastema Re: Wcale nie zimno:)))) 12.09.04, 22:04
                wiesz bo kobiety to bardziej odczuwaja bo im sie fryzury psuja :P
    • Gość: burunduk Re: zimno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.04, 17:54
      ponoć to był ostatni ciepły weekend, a ja spedziłam go jako idealna gospodyni
      domowa... troche się cieszę z tego zimna - ja też stygnę, a jak stygnę to mnie
      troche mniej szarpie...
      • Gość: katinka Re: zimno IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 12.09.04, 17:57
        a nieprawda! ostatni cieply bedzie za tydzien :) a jak chcecie sobie poogladac
        mapki, to zapraszam:
        weather.icm.edu.pl/
        • diastema Re: zimno 12.09.04, 17:58
          o nie ja w prognozy pogody nie wierze zawsze klamia:P
          • Gość: katinka Re: zimno IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 12.09.04, 18:01
            tfu tfu, ale nie moze byc inaczej, bo ja jade ogniskowac nad zalew szczecinski,
            w dzien mam zamiar poplywac i takie tam, musi byc cieplo i slonecznie i juz!
            ale teraz sino sie zrobilo, fakt. bylas juz z tym psem? ;)
            • diastema Re: zimno 12.09.04, 18:02
              nie jakos sie zberac nie moge a pies gdzies zasnal to znaczy sie ze jeszcze isc
              nie musi tak to bede inerpretowac :D
      • Gość: katinka Re: zimno IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 12.09.04, 18:04
        jak Cie szarpie to chodz... przytule... :)*
        • Gość: burunduk Re: zimno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.04, 19:19
          a pewnie bym była chetna... a wyrzuty sumienia leczysz?
          • Gość: katinka Re: zimno IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 12.09.04, 19:36
            jak trzeba, to tez :)
    • Gość: lady Re: zimno IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 12.09.04, 19:22
      i u mnie zimno...więc chyba czas na jesienne zakupki:)
      • diastema Re: zimno 12.09.04, 19:31
        ee nie tam zakupy trzeba sobie lady jakiegos chlopa do grzania znalesc ;)
        • Gość: lady Re: zimno IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 12.09.04, 19:32
          no wiem cholera! kolejnu weekend zleciał... i nic:( ja chyba jakaś lewa jestem
          • diastema Re: zimno 12.09.04, 19:38
            no tak a ja sobie zafundowalam dodatkowy tydzien z nauka to juz 3bedzie to
            kurde mi facet ostygnie albo sobie znajdzie w tym czasie inna go grzania
            cholera i sie nie dziwie bo jaki normalny by 3tyg wytrzymal zwlaszcza ze oboje
            sie jescze nie okreslilismy co do siebie ale zanim zaginelam bez wiesci to sie
            zapowiadalo tak milo;)
            • Gość: lady Re: zimno IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 12.09.04, 19:48
              zaproś go szybko do siebie zrób ciepłą kolacyjkę, Ty się odprężysz, On się
              rozgrzeje...:) i nie będzie obaw że ostygnie:)
              • diastema Re: zimno 12.09.04, 19:55
                dziewczyno to sie nie da poprostu ja nie jestem w stanie zrobic sobie kolacji
                do czwartku jestem chodzaca smiercia moze lepiej zeby mnie nie
                ogladal....zreszta szkoda gadac.........
                • Gość: katinka Re: zimno IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 12.09.04, 20:21
                  ejjj, tak nie mozna! Lady dobrze radzi :) zrob sobie mala MILUTKA przerwe,
                  rozerwij sie troszke, do czwartku mnostwo czasu a taki cieplutki wieczor doda
                  Ci skrzydel, zobaczysz! glowka w gore i nie smutaj sie :)*
                  • diastema Re: zimno 12.09.04, 20:32
                    a duzo by o nim gadac i nie bede zaczyanc bo jak zaczen to sie bede nad soba
                    uzalac a nie moge bo przeciez jestem najlepsza i takie tam;)
    • Gość: tony Re: zimno IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.04, 22:06
      moze i zimno:P nie wiem.bylem na meczu.tam zawsze jest goraco:DD
      • diastema Re: zimno 12.09.04, 22:16
        mowisz;)) ale chyba nie odpuszcze sobie chodzenie na mecz zeby sie tylko
        ogrzac ;)
      • Gość: Pauli Re: zimno IP: *.chello.pl 12.09.04, 22:17
        diastema, rzuc w kat nauke (na troszke:)) i zrob jak dziewczyny radza:))
        pozdrowionka
        P.

        PS. hihi i daj znac, czy kolacja sie udala;)
        • diastema Re: zimno 12.09.04, 22:22
          kolacja z przyjacielem hehe..... wiecie jakby to sie skonczylo upilibysmy sie i
          mieli beke ze wszystkiego i na tym koniec potem grzecznie spac i rano leczenie
          kaca ot przyjazn z facetem ktoremu nie umiesz powiedziec ze wiecie co.....
          • Gość: katinka Re: zimno IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 12.09.04, 22:30
            Ty chyba musisz do mnie maila wyslac i sie wyplakac, bo zaczynam sie o Ciebie
            martwic! :)) buziaki!
            • diastema Re: zimno 12.09.04, 22:32
              nie no spoko sluchajcie powiedzialam nie bede sie uzalac jest oki i jestem
              szczesliwa ;)
              • Gość: katinka Re: zimno IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 12.09.04, 22:33
                to mrygniecie Cie zdradzilo ;)
                • diastema Re: zimno 12.09.04, 22:37
                  to taki tik nerwowy ;)
          • Gość: lady Re: zimno IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 12.09.04, 22:30
            jak mawia mój znajomy Ty mu nie mów tylko pokaż>>>>:)))))))))
            • diastema Re: zimno 12.09.04, 22:32
              jasne ;))
    • Gość: szamanka Re: zimno IP: *.lodz.mm.pl 14.09.04, 11:30
      no mnie sie zrobiło na wardze, wielkie i obrzydliwe, musze jakąś maske kupić...
      • Gość: lady Re: zimno IP: 193.0.73.* 14.09.04, 12:06
        polecam maść vratizolin, mi pomaga a od zoviraxu rośnie...(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka