diastema 12.09.04, 17:38 zimno jakos sie zrobilo u was tez?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: katinka Re: zimno IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 12.09.04, 17:38 nie moze byc inaczej :)) Odpowiedz Link Zgłoś
diastema Re: zimno 12.09.04, 17:41 cholera a ja psa musze wyprowadzic a tam tak pizdzi jak na dworcu w kielcach ;( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katinka Re: zimno IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 12.09.04, 17:43 dlatego tez mam zolwia, wodnego, cale zycie spedza w akwarium :)) ale u mnie AZ tak nie wieje, moze nie w te strone patrzysz? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
diastema Re: zimno 12.09.04, 17:44 kurde no tak nad morzem zawsze wieje a ja sie codziennie dziwie....jeszcze jak sie na gorce mieszka to pizdzi jeszcze bardziej;) Odpowiedz Link Zgłoś
jantoni.jajcorz Wcale nie zimno:)))) 12.09.04, 19:29 diastema napisała: > kurde no tak nad morzem zawsze wieje a ja sie codziennie dziwie....jeszcze jak sie na gorce mieszka to pizdzi jeszcze bardziej;) Cały dzień pedałowałem nad morzem i nie piździło. Może ja jestem genetycznie odporny na piździenie(?):)) Odpowiedz Link Zgłoś
diastema Re: Wcale nie zimno:)))) 12.09.04, 22:04 wiesz bo kobiety to bardziej odczuwaja bo im sie fryzury psuja :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: burunduk Re: zimno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.04, 17:54 ponoć to był ostatni ciepły weekend, a ja spedziłam go jako idealna gospodyni domowa... troche się cieszę z tego zimna - ja też stygnę, a jak stygnę to mnie troche mniej szarpie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katinka Re: zimno IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 12.09.04, 17:57 a nieprawda! ostatni cieply bedzie za tydzien :) a jak chcecie sobie poogladac mapki, to zapraszam: weather.icm.edu.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
diastema Re: zimno 12.09.04, 17:58 o nie ja w prognozy pogody nie wierze zawsze klamia:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katinka Re: zimno IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 12.09.04, 18:01 tfu tfu, ale nie moze byc inaczej, bo ja jade ogniskowac nad zalew szczecinski, w dzien mam zamiar poplywac i takie tam, musi byc cieplo i slonecznie i juz! ale teraz sino sie zrobilo, fakt. bylas juz z tym psem? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
diastema Re: zimno 12.09.04, 18:02 nie jakos sie zberac nie moge a pies gdzies zasnal to znaczy sie ze jeszcze isc nie musi tak to bede inerpretowac :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katinka Re: zimno IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 12.09.04, 18:04 jak Cie szarpie to chodz... przytule... :)* Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: burunduk Re: zimno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.04, 19:19 a pewnie bym była chetna... a wyrzuty sumienia leczysz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katinka Re: zimno IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 12.09.04, 19:36 jak trzeba, to tez :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lady Re: zimno IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 12.09.04, 19:22 i u mnie zimno...więc chyba czas na jesienne zakupki:) Odpowiedz Link Zgłoś
diastema Re: zimno 12.09.04, 19:31 ee nie tam zakupy trzeba sobie lady jakiegos chlopa do grzania znalesc ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lady Re: zimno IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 12.09.04, 19:32 no wiem cholera! kolejnu weekend zleciał... i nic:( ja chyba jakaś lewa jestem Odpowiedz Link Zgłoś
diastema Re: zimno 12.09.04, 19:38 no tak a ja sobie zafundowalam dodatkowy tydzien z nauka to juz 3bedzie to kurde mi facet ostygnie albo sobie znajdzie w tym czasie inna go grzania cholera i sie nie dziwie bo jaki normalny by 3tyg wytrzymal zwlaszcza ze oboje sie jescze nie okreslilismy co do siebie ale zanim zaginelam bez wiesci to sie zapowiadalo tak milo;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lady Re: zimno IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 12.09.04, 19:48 zaproś go szybko do siebie zrób ciepłą kolacyjkę, Ty się odprężysz, On się rozgrzeje...:) i nie będzie obaw że ostygnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
diastema Re: zimno 12.09.04, 19:55 dziewczyno to sie nie da poprostu ja nie jestem w stanie zrobic sobie kolacji do czwartku jestem chodzaca smiercia moze lepiej zeby mnie nie ogladal....zreszta szkoda gadac......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katinka Re: zimno IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 12.09.04, 20:21 ejjj, tak nie mozna! Lady dobrze radzi :) zrob sobie mala MILUTKA przerwe, rozerwij sie troszke, do czwartku mnostwo czasu a taki cieplutki wieczor doda Ci skrzydel, zobaczysz! glowka w gore i nie smutaj sie :)* Odpowiedz Link Zgłoś
diastema Re: zimno 12.09.04, 20:32 a duzo by o nim gadac i nie bede zaczyanc bo jak zaczen to sie bede nad soba uzalac a nie moge bo przeciez jestem najlepsza i takie tam;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tony Re: zimno IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.04, 22:06 moze i zimno:P nie wiem.bylem na meczu.tam zawsze jest goraco:DD Odpowiedz Link Zgłoś
diastema Re: zimno 12.09.04, 22:16 mowisz;)) ale chyba nie odpuszcze sobie chodzenie na mecz zeby sie tylko ogrzac ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pauli Re: zimno IP: *.chello.pl 12.09.04, 22:17 diastema, rzuc w kat nauke (na troszke:)) i zrob jak dziewczyny radza:)) pozdrowionka P. PS. hihi i daj znac, czy kolacja sie udala;) Odpowiedz Link Zgłoś
diastema Re: zimno 12.09.04, 22:22 kolacja z przyjacielem hehe..... wiecie jakby to sie skonczylo upilibysmy sie i mieli beke ze wszystkiego i na tym koniec potem grzecznie spac i rano leczenie kaca ot przyjazn z facetem ktoremu nie umiesz powiedziec ze wiecie co..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katinka Re: zimno IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 12.09.04, 22:30 Ty chyba musisz do mnie maila wyslac i sie wyplakac, bo zaczynam sie o Ciebie martwic! :)) buziaki! Odpowiedz Link Zgłoś
diastema Re: zimno 12.09.04, 22:32 nie no spoko sluchajcie powiedzialam nie bede sie uzalac jest oki i jestem szczesliwa ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katinka Re: zimno IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 12.09.04, 22:33 to mrygniecie Cie zdradzilo ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lady Re: zimno IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 12.09.04, 22:30 jak mawia mój znajomy Ty mu nie mów tylko pokaż>>>>:))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szamanka Re: zimno IP: *.lodz.mm.pl 14.09.04, 11:30 no mnie sie zrobiło na wardze, wielkie i obrzydliwe, musze jakąś maske kupić... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lady Re: zimno IP: 193.0.73.* 14.09.04, 12:06 polecam maść vratizolin, mi pomaga a od zoviraxu rośnie...( Odpowiedz Link Zgłoś