03.02.19, 14:04
W czym śpicie? Ja mam TShirty które były kupione jako piżama, czasem z krótkimi spodenkami których i tak nie używam. Czasem śpię w starych TShitrach których już nie nosze. A na dole bokserki. Nie wyobrażam sobie spania w długich spodniach od piżamy.
Obserwuj wątek
  • aaron.welman Re: Piżama 29.08.19, 20:44
   Od kiedy zacząłem spać nago nie wyobrażam sobie spania inaczej. Spróbujcie, a nigdy nie będziecie się ubierać pod kołdrę. Pamiętajcie, że jądra potrzebują być chłodniejsze, a Wy je chcecie trzymać w bokserkach, spodenkach nawet w nocy. Testosteron będzie wyższy, gdy będą chłodniejsze. Bokserki czy slipy podobnie podwyższają temperaturę ciała.
   • ultimate.strike Re: Piżama 30.08.19, 23:57
    Przynajmniej nauka nie idzie całkiem w las.

    Kwestie techniczne, nie testosteron będzie wyższy, a majtki i inne spodnie poprzez przegrzanie jąder powodują:
    a) obniżenie spermatogenezy (czyli produkcji spermy), częściowo neutralizowane hormonalnie ale tylko w pewnym zakresie,
    b) obniżenie płodności poprzez uszkodzenie DNA nasienia, tym razem całkowicie nieodwracalne,
    c) zwiększone ryzyko nasieniaka, nowotworu złośliwego,
    d) zwiększone ryzyko chorób genetycznych, cywilizacyjnych i nie tylko takich u dzieci, a następnie wnuków, prawnuków itd.
   • jogimis Re: Piżama 02.09.19, 15:49
    Zdaję sobie sprawę z zagrożeń, jednak nago się nie da, no po prostu się nie da ... Jak jestem podniecony, tak że zapładniałbym wszystkie samice to owszem, na golasa całą noc. Ale jak już spuszczę z kija i podniecenie mija, to nie ma opcji, muszę wskoczyć w koszulkę i bokserki.
     • ultimate.strike Re: Piżama 03.09.19, 03:20
      Jak w studni znalazłem poniemiecki motor to jeszcze mu się lampa świeciła. A bokserki zabijają, nie tylko Ciebie, te wszystkie samice z powodu swojego spodniowego nałogu zapładniasz uszkodzonym DNA, a potem świat zaludniają same ofiary spodni taty.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka