Dodaj do ulubionych

do facetów

IP: *.ino.tvknet.pl / *.ino.tvknet.pl 03.11.04, 16:02
To nie jest odezwa, żeby jasne było. Jestem w pewnej zagmatwanej sytuacji,
tak niejasnej i niepewnej dla mnie. Naprawdę wszystko jest niewiadomą,
zwłaszcza to, jak zakończy się historia mojej znajomości. Powiedzcie mi Wy,
faceci, kiedy??? Kiedy następuje u was próba przełamania "strachu" przed
czuciem - do tego stopnia, że zaczynacie mówić o swoicm problemie,
zastanawiać się, czy jest jakiś sposób, by to w sobie zmienić i spróbowac
jednak zaufać kobiecie, spróbować, nawet, jeśli bardzo boicie się odrzucenia?
Kiedy Wasze próby odepchnięcia obiektu, dla którego chcielibyście się
przełamać, odwracają się przeciwko Wam? Jak? No na przyklad robicie jakieś
małe świństewko, które miało dokuczyć Jej, a ono trafia w Was samych i to z
ogromną siłą??? Kiedy, pliiiiis. Zagubiłam się i momentami jest mi już
wszystko jedno, co będzie, do tego stopnia, że nie chce mi się wyciągać ręki,
tłumaczyc... Dziecinada, czy rzeczywiście ów strach może być tak porażający?
Obserwuj wątek
    • Gość: Max Re: do facetów IP: *.mad.east.verizon.net 03.11.04, 16:11
      napisz cos konkretnego to ci doradzimy.
      jesli facet cie odpycha, jak to napisalas, to pytanie nie powinno byc kiedy cie
      pokocha zamiast kiedy sie przelamie.
      • Gość: max popraweczka:-) IP: *.mad.east.verizon.net 03.11.04, 16:12
        oczywiscie mialo byc: to pytanie powinno byc kiedy cie
        pokocha zamiast kiedy sie przelamie.

    • gomory Re: do facetów 03.11.04, 16:12
      Podchodzac w tak zawily sposob, masz male szanse zrozumiec jakiegokolwiek
      faceta. No chyba ze niezle ziolo spalilas przed wklepaniem tych liter ;).
      • p-iotr Re: do facetów 03.11.04, 17:32
        Wczuj sie troche Gomory!
        Ty szowinisto meski jeden!
        :)

        • Gość: katinka Re: do facetów IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 03.11.04, 17:37
          P-iotr :)) ale wiesz... ja tez sie probowalam wczuc i... nic, zupelnie nic.
          nawet nie wiem, o co chodzi ;)
          • p-iotr Re: do facetów 03.11.04, 17:47
            Kati - ja tez nie wiem ossochozzi. Ale Gomory ma pecha ze sie pierwszy z tym
            odkryl. ;)

            pzdr.
    • daimona Moze ona "Pręgi" oglądała? 03.11.04, 17:46
      a przynajmniej odnosze wrażenie, że chodzi jej o takie zachowanie faceta, jak
      to głównego bohatera tego filmu. W przybliżeniu ;)

      Nie wiem, czy to coś wyjaśniło ;-)
    • Gość: prion Re: do facetów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.04, 18:00
      Motyla noga, co to za niezborny belkot?! Joyce'a sie naczytalas?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka