Gość: xy2
IP: .48.213.* / 80.51.176.*
14.12.04, 20:35
co powiecie na taka sytuacje:
rozmawialam przed chwila ze znajomą. dziewczyna w 8 miesiacu ciaży. jest
przerazona wizja porodu. rozmawiala z mezem o cesarce tzw. na prosbe
pacjentki. kosztuje to ok. 600-700 zl. maz jej odpowiedzial ze kobety od
wiekow rozdzily, a te pieniadze mozna przeznaczyc na cos innego.
czy wy wszyscy tacy jesteście?