miss_e 10.08.05, 16:55 co sadzicie o parze : on 190 cm wzrostu a ona tylko 165...? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
boston5 Re: wysoki facet 10.08.05, 16:57 mowisz o nas? bardzo fajna z nas para.. Odpowiedz Link Zgłoś
seksoholik Re: wysoki facet 10.08.05, 16:57 Jak to co sądzimy? To nie ma szans powodzenia. Rzuć go zanim on to zrobi! Odpowiedz Link Zgłoś
chantal11 Re: wysoki facet 10.08.05, 17:02 a jakie macie IQ? oto w tym wszystkim chodzi,nie o wzrost! Odpowiedz Link Zgłoś
miss_e Re: wysoki facet 12.08.05, 14:23 IQ swoja droga,ten wątek dotyczy tylko wzrostu, a raczej sporej roznicy... Odpowiedz Link Zgłoś
seerena Re: wysoki facet 10.08.05, 17:02 Znałam jedna taką parę, bardzo podobne wzrosty :) Fajnie razem wyglądali. Jeśli nikomu z was to nie przeszkadza to nie widze problemu. Odpowiedz Link Zgłoś
seksoholik Re: wysoki facet 10.08.05, 17:04 > bardzo podobne wzrosty :) Wzrosty. Skąd wzięłaś to słowo? Chyba ze statystyki. :) Odpowiedz Link Zgłoś
genialnazwyboru Re: wysoki facet 10.08.05, 17:01 miss_e napisała: > co sadzicie o parze : on 190 cm wzrostu a ona tylko 165...? Ty myjesz podłogę a on myje okna :) Odpowiedz Link Zgłoś
neder Re: wysoki facet 10.08.05, 17:04 najpierw go rzuć a potem daj mi jego numer telefonu. Odpowiedz Link Zgłoś
genialnazwyboru Re: wysoki facet 10.08.05, 17:07 seksoholik napisał: > Genialnie to ujęłaś :) Tylko tak potrafię - taka wada:) Odpowiedz Link Zgłoś
seksoholik Re: wysoki facet 10.08.05, 17:10 Z tą wadą da się na szczęście żyć. Teraz jestem ciekaw Twoich zalet. :) Odpowiedz Link Zgłoś
genialnazwyboru Re: wysoki facet 10.08.05, 17:15 Najwartosciowszą zaletą jest to,ze w odpowiednim momencie przestaję "mówić",zeby nie było wątpliwości co do mojego geniuszu:) Odpowiedz Link Zgłoś
seksoholik Re: wysoki facet 10.08.05, 17:19 Hmm... Czyli masz wyczucie chwili. Potrafisz budować nastrój. To duża zaleta. :) A przepraszam nie przedstawiłem się pani... Seksoholik... Od urodzenia... :) Odpowiedz Link Zgłoś
genialnazwyboru Re: wysoki facet 10.08.05, 17:21 Obejdzie się bez przedstawiania,bo ja się właśnie pożegnałam:) Odpowiedz Link Zgłoś
genialnazwyboru Re: wysoki facet 10.08.05, 17:26 Traktowałeś mnie jak powietrze ,najwyraźniej:) Dobra idę już stąd ,ja nie piszę na forumach już,cześć. Odpowiedz Link Zgłoś
seksoholik Re: wysoki facet 10.08.05, 17:28 Wcale nie traktowałem Cię jak powietrze. Cześć Odpowiedz Link Zgłoś
genialnazwyboru Re: wysoki facet 10.08.05, 17:31 Przecież to był żart w odniesieniu,ze nie zauwazyłeś,ze sie pożegnałam:) Sex przysłonił Ci rozum:) Ja poprostu nie wciągam się w forumowe gadki. Cześć ! Odpowiedz Link Zgłoś
seksoholik Re: wysoki facet 10.08.05, 17:39 > Sex przysłonił Ci rozum:) Chciałbym :) Odpowiedz Link Zgłoś
genialnazwyboru Re: wysoki facet 10.08.05, 17:54 Chcieć to móc,no chyba,ze Ty już nie możesz:))) Nieważne,idę już ,cześć. Odpowiedz Link Zgłoś
seksoholik Re: wysoki facet 10.08.05, 17:57 Ja zawsze mogę poza tymi chwilami kiedy choruję na impotencję. :) Odpowiedz Link Zgłoś
genialnazwyboru Re: wysoki facet 10.08.05, 18:01 Impotencja to nie choroba - to znak,ze Bóg ma Cię w swojej opiece:) Dobra,już sie nie odezwę.czesc. Odpowiedz Link Zgłoś
seksoholik Re: wysoki facet 10.08.05, 18:05 Mam jednak nadzieję, że to szatan się mną opiekuje bardziej. :) Odpowiedz Link Zgłoś
squirrel22 Re: wysoki facet 10.08.05, 20:23 ja też mam 165 cm i podobają mi się wysocy faceci. uważam że to żadna przeszkoda. znam jedna parę gdzie ona sięga ledwo ponad pas :) Odpowiedz Link Zgłoś
iberia29 Re: wysoki facet 11.08.05, 09:05 ja mam 168 a moja lepsza polowa 186 -nie moglo byc lepiej ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
alina82 Re: wysoki facet 13.08.05, 20:55 Ja 160 cm, a on 185 cm. Ja 48 kg, a on 40 kg więcej. Czasami jest zabawnie, szczególnie w chwilach niesień, kiedy jestem przypadkowo przygniecana, przyduszana jego masą ciała.. Od czasu do czasu wytrze mi kurz z lampy albo przerzuca mnie przez ramię:)Jego krok to moje dwa, widzi co się dzieje za moimi plecami... wiele można wymieniać. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś