Dodaj do ulubionych

wysoki facet

10.08.05, 16:55
co sadzicie o parze : on 190 cm wzrostu a ona tylko 165...?
Obserwuj wątek
    • boston5 Re: wysoki facet 10.08.05, 16:57
      mowisz o nas?

      bardzo fajna z nas para..
    • seksoholik Re: wysoki facet 10.08.05, 16:57
      Jak to co sądzimy?

      To nie ma szans powodzenia.

      Rzuć go zanim on to zrobi!
      • chantal11 Re: wysoki facet 10.08.05, 17:02
        a jakie macie IQ?
        oto w tym wszystkim chodzi,nie o wzrost!
        • seksoholik Re: wysoki facet 10.08.05, 17:03
          Wiem jedno. Ona ma za niskie. :)
        • miss_e Re: wysoki facet 12.08.05, 14:23
          IQ swoja droga,ten wątek dotyczy tylko wzrostu, a raczej sporej roznicy...
      • seerena Re: wysoki facet 10.08.05, 17:02
        Znałam jedna taką parę, bardzo podobne wzrosty :) Fajnie razem wyglądali. Jeśli
        nikomu z was to nie przeszkadza to nie widze problemu.
        • seksoholik Re: wysoki facet 10.08.05, 17:04
          > bardzo podobne wzrosty :)

          Wzrosty.

          Skąd wzięłaś to słowo? Chyba ze statystyki. :)
    • genialnazwyboru Re: wysoki facet 10.08.05, 17:01
      miss_e napisała:

      > co sadzicie o parze : on 190 cm wzrostu a ona tylko 165...?


      Ty myjesz podłogę a on myje okna :)
      • seksoholik Re: wysoki facet 10.08.05, 17:02
        Jesteś genialna. :)
        • neder Re: wysoki facet 10.08.05, 17:04
          najpierw go rzuć a potem daj mi jego numer telefonu.
        • genialnazwyboru Re: wysoki facet 10.08.05, 17:04
          A Ty seksoholik:)
          • seksoholik Re: wysoki facet 10.08.05, 17:05
            Genialnie to ujęłaś :)
            • genialnazwyboru Re: wysoki facet 10.08.05, 17:07
              seksoholik napisał:

              > Genialnie to ujęłaś :)

              Tylko tak potrafię - taka wada:)
              • seksoholik Re: wysoki facet 10.08.05, 17:10
                Z tą wadą da się na szczęście żyć.

                Teraz jestem ciekaw Twoich zalet. :)
                • genialnazwyboru Re: wysoki facet 10.08.05, 17:15
                  Najwartosciowszą zaletą jest to,ze w odpowiednim momencie przestaję "mówić",zeby
                  nie było wątpliwości co do mojego geniuszu:)
                  • seksoholik Re: wysoki facet 10.08.05, 17:19
                    Hmm... Czyli masz wyczucie chwili. Potrafisz budować nastrój.

                    To duża zaleta. :)

                    A przepraszam nie przedstawiłem się pani...

                    Seksoholik... Od urodzenia... :)
                    • genialnazwyboru Re: wysoki facet 10.08.05, 17:21
                      Obejdzie się bez przedstawiania,bo ja się właśnie pożegnałam:)
                      • seksoholik Re: wysoki facet 10.08.05, 17:23
                        Kiedy? Nie zauważyłem. :)
                        • genialnazwyboru Re: wysoki facet 10.08.05, 17:26
                          Traktowałeś mnie jak powietrze ,najwyraźniej:)

                          Dobra idę już stąd ,ja nie piszę na forumach już,cześć.
                          • seksoholik Re: wysoki facet 10.08.05, 17:28
                            Wcale nie traktowałem Cię jak powietrze.

                            Cześć
                            • genialnazwyboru Re: wysoki facet 10.08.05, 17:31
                              Przecież to był żart w odniesieniu,ze nie zauwazyłeś,ze sie pożegnałam:)
                              Sex przysłonił Ci rozum:)

                              Ja poprostu nie wciągam się w forumowe gadki.

                              Cześć !
                              • seksoholik Re: wysoki facet 10.08.05, 17:39
                                > Sex przysłonił Ci rozum:)

                                Chciałbym :)
                                • genialnazwyboru Re: wysoki facet 10.08.05, 17:54
                                  Chcieć to móc,no chyba,ze Ty już nie możesz:)))

                                  Nieważne,idę już ,cześć.
                                  • seksoholik Re: wysoki facet 10.08.05, 17:57
                                    Ja zawsze mogę poza tymi chwilami kiedy choruję na impotencję. :)
                                    • genialnazwyboru Re: wysoki facet 10.08.05, 18:01
                                      Impotencja to nie choroba - to znak,ze Bóg ma Cię w swojej opiece:)

                                      Dobra,już sie nie odezwę.czesc.
                                      • seksoholik Re: wysoki facet 10.08.05, 18:05
                                        Mam jednak nadzieję, że to szatan się mną opiekuje bardziej. :)
    • squirrel22 Re: wysoki facet 10.08.05, 20:23
      ja też mam 165 cm i podobają mi się wysocy faceci. uważam że to żadna
      przeszkoda. znam jedna parę gdzie ona sięga ledwo ponad pas :)
      • squirrel22 Re: wysoki facet 10.08.05, 20:24
        *jemu ledwo ponad pas :)
    • iberia29 Re: wysoki facet 11.08.05, 09:05
      ja mam 168 a moja lepsza polowa 186 -nie moglo byc lepiej ;-)))
    • alina82 Re: wysoki facet 13.08.05, 20:55
      Ja 160 cm, a on 185 cm. Ja 48 kg, a on 40 kg więcej. Czasami jest zabawnie,
      szczególnie w chwilach niesień, kiedy jestem przypadkowo przygniecana,
      przyduszana jego masą ciała.. Od czasu do czasu wytrze mi kurz z lampy albo
      przerzuca mnie przez ramię:)Jego krok to moje dwa, widzi co się dzieje za moimi
      plecami... wiele można wymieniać.

      Pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka