Dodaj do ulubionych

kobiece perfumy

24.10.05, 17:39
jakie kobiece perfumy działają na was panowie?
Obserwuj wątek
    • mamba8 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 17:47
      Pozwolę się wypowiedzieć...bo perfumy to moja ulubiona rzecz.
      Jeśli nawet Ci napiszą jakie im się podobają na tobie niekoniecznie muszą
      fajnie pachnieć. Najlepiej dobrać takie, które z zapachem twojej skóry tworzą
      niesamowity zapach. Poza tym perfumy to jak drugie ubranie-to ty musisz się w
      nich dobrze czuć :)
      • asiulka81 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 17:53
        J`adore Diora są przepiękne. Moje ulubione :)))
        • mamba8 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 17:57
          ja mam chyba z 10 buteleczek (no cóż ;) a do tego taki zestaw givenchy z
          próbkami. Generalnie do wyboru do koloru od okazji i nastroju ;)
          Ostatnio noszę wszędzie cacharel lou lou mmmmm
          jadore też ładne ;)
          • asiulka81 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 18:03
            To widze ze Ty perfumiara jestes! Ja to mam swoje dwa stałe zapachy, J`adore i
            L`eau Issey Miyake i od kilku lat jestem im wierna.
            • mamba8 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 18:09
              hmmm drugich nie znam....ale b. cenię jeśli kobiety nie noszą tego co
              wszystkie. Nie cierpię wchodzić do klubów i czuć kenzo flower na każdym kroku
              jeśli rozumiesz co mam na myśli :)
              • asiulka81 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 18:12
                Wiem, wiem, połowa moich kolezankek używa Kenzo :)
      • oliwka86 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 18:07
        mamba8 napisała:

        > Najlepiej dobrać takie, które z zapachem twojej skóry tworzą
        > niesamowity zapach.

        tylko problem w tym jak to dobrac?

        • mamba8 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 18:10
          wchodzisz psikasz w różnych zakażtkacvh ręki pare zapachów, które Ci się
          podobają. Odczekaj wtedy z godzinę i mmmm wąhaj :)
          • jula09 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 18:25
            Mambo widać że nie bardzo znasz sie na kupowaniu perfum.
            Jednorazowo możesz wypróbować najwyżej dwa zapachy.
            Węch szybko pezyzwyczaja sie do zapachu
            i inaczej odbieramy każdy kolejny.
            • mamba8 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 18:33
              parę...nie trzeba wszystkie wąhać naraz. Myślę, zresztą że to dotyczy więcej
              niż 2 zapachów. Nie powiedziałam, ze jestem ekspertką bo pewnie nie jestem. Ale
              pasjonatką napewno.
              • jula09 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 18:46
                To może nie mieszaj w głowch dziewczynom ktore uczą się kupowania perfum.
                Jednorazowo można powiąchać najwyżej dwa zapachu,
                trzeci odbierzemy juz inaczej.
                • mamba8 [...] 24.10.05, 18:50
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • iberia29 Re: kobiece perfumy-do juli09 24.10.05, 20:26
                  cozes jest taka uparta?Tak sie sklada, ze zmysl powonienia u kazdego czlowieka
                  jest nieco inny, i sa osoby, ktore potrafia dobrze rozpoznawac wiecej niz 2
                  zapachy....
                  • jula09 Re: kobiece perfumy-do juli09 24.10.05, 21:27
                    Iberio29 nie chodzi o rozpoznawanie zapachów ale o czy dobieranie perfum do
                    zapachu własnego ciała.
                • luke024 Re: kobiece perfumy 25.10.05, 00:04
                  to powachaj kawe i bedziesz mogla wiecej wachac :)
    • jula09 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 18:00
      A ja nie powiem jakich perfum uzywam,
      to moja słodka tajemnica, chociaż robią wrażenie
      szczególnie te wieczorowe.
    • krecilapka Re: kobiece perfumy 24.10.05, 18:27
      Ice Blue - Salvadore Dali
      • crazy_blond Re: kobiece perfumy 24.10.05, 19:04
        Ja juz nie raz bylam pytana jakie nosze. Kiedys powiedzialam kumpeli jaki mam,
        kupila sobie.... i od tego czasu nie moge go z daleka wachac :-)

        Ja mam tez dwa, letni i zimowy, jestem wierna od paru ladnych lat!
    • gres81 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 19:40
      niepamietam dokładnie nazwy hugo boss red? czy jakoś tak
    • kejro Re: kobiece perfumy 25.10.05, 13:02
      To było pytanie do PANÓW. A baby jak to baby, zawsze odpowiadają nie pytane.
      • istna Re: kobiece perfumy 25.10.05, 13:31
        Bo faceci, nawet jeśli wiedzą co im się podoba, to nie mają pojęcia, jak to się
        nazywa:) (z tej akurat branży)
    • kuba_halford Re: kobiece perfumy 25.10.05, 14:50
      takie o nucie zapachowej jakby zdziadzialy samiec jaka naszczal mi do kieszeni
      od spodni
    • lambert77 Re: kobiece perfumy 25.10.05, 15:06
      zdecydowanie dune diora - jakoś na mojej żonie doprowadzają mnie do szaleństwa
      chociaż nie powiem kiedy pachnie różnego rodzaju balsamami waniliowymi itd
      itd :) taka cukierkowa jest wtedy ehhhh siem rozmarzyłem.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka