oliwka86 24.10.05, 17:39 jakie kobiece perfumy działają na was panowie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mamba8 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 17:47 Pozwolę się wypowiedzieć...bo perfumy to moja ulubiona rzecz. Jeśli nawet Ci napiszą jakie im się podobają na tobie niekoniecznie muszą fajnie pachnieć. Najlepiej dobrać takie, które z zapachem twojej skóry tworzą niesamowity zapach. Poza tym perfumy to jak drugie ubranie-to ty musisz się w nich dobrze czuć :) Odpowiedz Link Zgłoś
asiulka81 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 17:53 J`adore Diora są przepiękne. Moje ulubione :))) Odpowiedz Link Zgłoś
mamba8 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 17:57 ja mam chyba z 10 buteleczek (no cóż ;) a do tego taki zestaw givenchy z próbkami. Generalnie do wyboru do koloru od okazji i nastroju ;) Ostatnio noszę wszędzie cacharel lou lou mmmmm jadore też ładne ;) Odpowiedz Link Zgłoś
asiulka81 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 18:03 To widze ze Ty perfumiara jestes! Ja to mam swoje dwa stałe zapachy, J`adore i L`eau Issey Miyake i od kilku lat jestem im wierna. Odpowiedz Link Zgłoś
mamba8 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 18:09 hmmm drugich nie znam....ale b. cenię jeśli kobiety nie noszą tego co wszystkie. Nie cierpię wchodzić do klubów i czuć kenzo flower na każdym kroku jeśli rozumiesz co mam na myśli :) Odpowiedz Link Zgłoś
asiulka81 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 18:12 Wiem, wiem, połowa moich kolezankek używa Kenzo :) Odpowiedz Link Zgłoś
oliwka86 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 18:07 mamba8 napisała: > Najlepiej dobrać takie, które z zapachem twojej skóry tworzą > niesamowity zapach. tylko problem w tym jak to dobrac? Odpowiedz Link Zgłoś
mamba8 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 18:10 wchodzisz psikasz w różnych zakażtkacvh ręki pare zapachów, które Ci się podobają. Odczekaj wtedy z godzinę i mmmm wąhaj :) Odpowiedz Link Zgłoś
jula09 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 18:25 Mambo widać że nie bardzo znasz sie na kupowaniu perfum. Jednorazowo możesz wypróbować najwyżej dwa zapachy. Węch szybko pezyzwyczaja sie do zapachu i inaczej odbieramy każdy kolejny. Odpowiedz Link Zgłoś
mamba8 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 18:33 parę...nie trzeba wszystkie wąhać naraz. Myślę, zresztą że to dotyczy więcej niż 2 zapachów. Nie powiedziałam, ze jestem ekspertką bo pewnie nie jestem. Ale pasjonatką napewno. Odpowiedz Link Zgłoś
jula09 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 18:46 To może nie mieszaj w głowch dziewczynom ktore uczą się kupowania perfum. Jednorazowo można powiąchać najwyżej dwa zapachu, trzeci odbierzemy juz inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś
mamba8 [...] 24.10.05, 18:50 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
iberia29 Re: kobiece perfumy-do juli09 24.10.05, 20:26 cozes jest taka uparta?Tak sie sklada, ze zmysl powonienia u kazdego czlowieka jest nieco inny, i sa osoby, ktore potrafia dobrze rozpoznawac wiecej niz 2 zapachy.... Odpowiedz Link Zgłoś
jula09 Re: kobiece perfumy-do juli09 24.10.05, 21:27 Iberio29 nie chodzi o rozpoznawanie zapachów ale o czy dobieranie perfum do zapachu własnego ciała. Odpowiedz Link Zgłoś
luke024 Re: kobiece perfumy 25.10.05, 00:04 to powachaj kawe i bedziesz mogla wiecej wachac :) Odpowiedz Link Zgłoś
jula09 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 18:00 A ja nie powiem jakich perfum uzywam, to moja słodka tajemnica, chociaż robią wrażenie szczególnie te wieczorowe. Odpowiedz Link Zgłoś
crazy_blond Re: kobiece perfumy 24.10.05, 19:04 Ja juz nie raz bylam pytana jakie nosze. Kiedys powiedzialam kumpeli jaki mam, kupila sobie.... i od tego czasu nie moge go z daleka wachac :-) Ja mam tez dwa, letni i zimowy, jestem wierna od paru ladnych lat! Odpowiedz Link Zgłoś
gres81 Re: kobiece perfumy 24.10.05, 19:40 niepamietam dokładnie nazwy hugo boss red? czy jakoś tak Odpowiedz Link Zgłoś
kejro Re: kobiece perfumy 25.10.05, 13:02 To było pytanie do PANÓW. A baby jak to baby, zawsze odpowiadają nie pytane. Odpowiedz Link Zgłoś
istna Re: kobiece perfumy 25.10.05, 13:31 Bo faceci, nawet jeśli wiedzą co im się podoba, to nie mają pojęcia, jak to się nazywa:) (z tej akurat branży) Odpowiedz Link Zgłoś
kuba_halford Re: kobiece perfumy 25.10.05, 14:50 takie o nucie zapachowej jakby zdziadzialy samiec jaka naszczal mi do kieszeni od spodni Odpowiedz Link Zgłoś
lambert77 Re: kobiece perfumy 25.10.05, 15:06 zdecydowanie dune diora - jakoś na mojej żonie doprowadzają mnie do szaleństwa chociaż nie powiem kiedy pachnie różnego rodzaju balsamami waniliowymi itd itd :) taka cukierkowa jest wtedy ehhhh siem rozmarzyłem. Odpowiedz Link Zgłoś