bitch.with.a.brain
04.06.06, 13:52
Panowie,dlaczego oczekujecie od kobiety wiernosci? Przeciez jest na swiecie
tylu róznych męzczyzn. Dlaczego nie moge sprobowac co tydzieć z innym?
Jestescie samolubami.albo kobieta jest tylko z wami albo wcale. I w dodatku za
prawdziwa kobiete uważacie taka, ktora wam ulegnie i da sie zmanipulowac,
uwierzy,że monogamia da jej szczęscie:)