Dodaj do ulubionych

Witam wszystkich w Matrixowy Piątek

14.11.03, 08:00
No i jak łatwo się domyśleć doczłapalismy się do końca tygodnia.
I dziś czas obejrzeć Matrixunia :))))))

Nie słucham żadnych krytyk , że to dziecinada , to moja ulubiona baja i już.
Obserwuj wątek
    • leeshy Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 09:21
      Jesli chcesz, by nia zostala, nie idz na Rewolucje.
      Ale zrobisz to, co uwazasz, ze musisz zrobic.
      • sasha_m Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 09:29
        Nie wypada nie obejrzeć :-)
      • kaj25041 Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 09:34
        Witam wszystkich w piątek z rana. W Szczecinie dziś londyńska mgła i trochę
        mrozi, ale za to jaka piękna szadź.
        A jeśli chodzi o filmy to wybieramy się (z najlepszą z żon) w weekend do kina
        na "Good Bye Lenin", komedię nostalgiczną o NRD.
      • xoxo Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 17.11.03, 01:38
        leeshy napisał:

> Jesli chcesz, by nia zostala, nie idz na Rewolucje.
        > Ale zrobisz to, co uwazasz, ze musisz zrobic.

alez wymyslil-/pomijajac ze "rewolucja" jest ok/-to tak jakbys
        powiedzial: "przerwij czytanie ksiazki w polowie."
    • agas71 Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 09:34
      Witam witam....
      A mnie zasypało robotą...
      Ale za to jakie sny dzisiaj miałam! Wstawać mi się okropnie nie chciało :)
      • leeshy Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 09:37
        Koszmary znaczy sie?
        • sasha_m Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 09:38
          Ja myślę, że raczej erotyczne :-) M daleko, to takie sny się śnią ;-)
          • babik Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 09:44
            O mnie też często erotyki się śnią.
            Ale moja małżowinka pierwszoplanowej roli tam nie odgrywa :)))
            Przeważnie trzecioplanowa rola :))) (Kiedy jest najlepiej , właśnie wchodzi
            i............. wtedy się budzę zlany zimnym potem) :))
            • sasha_m Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 09:53
              To nie jest sen erotyczny, to jest koszmar, koszmar!!!
          • agas71 Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 09:45
            Sasha, ty wiesz co...
            • sasha_m Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 09:49
              No domyślam się, ale powiedz?
              • agas71 Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 09:56
                Ahe jeeee
                Całośc nie nadaje się na forum :)))
                ale wyobraź sobie poczucie, ze każdy mijany facet pada ci do stóp !
                • sasha_m Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 09:58
                  Eee tam, nie nadaje się, przecież to sen :-)
                  Pada do stóp i co dalej się dzieje?
                  • agas71 Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 10:03
                    No właśnie reszta nie nadaje się do publicznej wypowiedzi :))
                    Miałam sen, że byłam kimś w rodzaju femme fatale (w życiu niestety nie
                    przypominam tego typu nic a nic, może stąd taki sen, hehehe)
                    • sasha_m Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 10:14
                      No widzicie, i nic z tej kobiety nie da się wyciągnąć :-(
                      I już sobie poświntuszyliśmy... ;-)))
                      • agas71 Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 10:22
                        Jakbym miała łatwośc wypowiedzi na ten temat, założyłabym linie na 0700...i
                        jeszcze trzaskałabym kasę ze swoich snów hihihi ;)
                    • yaspis Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 10:39
                      cześć,
                      To generalnie przyjemny sen :)))
                      Mi natomiast śnił sie dzis w sytuacji mocno erotycznej nasz radca prawny i
                      muszę to raczej zaliczyc do kategorii koszmar ;)))

Pzdr
                      • agas71 Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 10:49
                        Ojojoj, a cóż to może znaczyć? Uzależnienie? Podległość służbową? Obawę? Tak
                        jakoś mi się to kojarzy.
                      • babik Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 10:51
                        Kurcze ja miałem coś podobnego :)))
                        Tylko śniła mi się koleżanka z pokoju , w którym urzęduję .
                        No jak się obudziłem to się strasznie śmiałem i byłem niezwykle zaskoczony , bo
                        generalnie kobitka ma koło 50 i nawet kijem bym jej nie dotknął.
                        • agas71 Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 11:00

• sasha_m Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 11:02
                            Nie umiem wytłumaczyć, ale też miewam takie sny..
                            • yaspis Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 11:18
                              Matko! Myślicie, że to az taka zła wrożba??? Cie parasol!( jak mawia mój
                              dziadek) :)))
                              • babik Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 13:35
                                No i po spotkanku :)))
                                Ale mi zaschło w gardzieli.
                                Braliście kiedyś udział w negocjacjach kontraktów na gdzieś tak około 1.5 mln
                                zł ??
                                Głupie uczucie .
                                • agas71 Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 13:47
                                  Na ponad 9 mln EURO ! (to nasz jak dotąd najwiekszy deal)
                                  • agas71 Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 13:51
                                    No właściwie to były dwie umowy ale z tym samym bankiem (na 6,2 i 3 mln EUR),
                                    tę drugą będziemy podpisywac w przyszłym tygodniu (mam nadzieję). Mój udział
                                    malutki był, ale istotny :))
                                    • babik Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 14.11.03, 15:03
                                      No to ładnie .
                                      My zamawiamy projekt informatyczny od firmy z którą już długi czas pracujemy.
                                      I nie powiem mój udział w tym projekcie jest zanczny :))))
                                      Jak dam dupy to już mnie tu nie ma :)))
                                      • agas71 Re: Witam wszystkich w Matrixowy Piątek 17.11.03, 09:19
                                        Jeżeli mają Wam zrobić system informatyczny, to współczuję ;(
                                        Łatwo się na tym "obślizgnąć" cholernie łatwo. Trzymam kciuki. U nas trwało
                                        dobrych parę lat i proces sądowy z firmą informatyczną tez był po drodze...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka