Dodaj do ulubionych

????????????????????????

31.12.06, 13:22
Od roku mam przyjaciele z którym regularnie spotykam sie w celach nie zawsze
towarzyskich. Dobrze nam ze sobą. Mój mąż od wielu lat unika współzycia jak
ognia a jeśłi juz to raz dwa i koniec. Nie jestem tłumokiem ani
garkotłukiem , podobam sie mężczyznom i wielu maiło ochote nie tylko ze mną
porozmawiać. Długo zastanawiałam sie zanim zdecydowałam zdradzic po raz
pierwszy. Pzryjaciel zaspakaja mnie całokowicie, rozkwitłam, odmłodniałam,
jestem radosna i tryskam kobiecością. Mimo to mam takie dni jak naprzykład
dzisiaj Sylwester , że muszę zosatać w domu chociaz serce wyrywa sie z domu.
Mam dójkę dzieci i nie chce ujawniać się z czymkolwiek. Mam na szczęście
taka pracę, ze czesto wyjażdżam i mam dużą swobodę. Mąż nie protestuje bo ja
utzrymuję dom ale to nie oznacza, że zaniedbuje dom. Obowiązki gospodyni
wykonuje bez zarzutu i wszystko gra. Jednak źle mi z tym a rozsatć się z
przyjacielem jeszcze trudniej. Zastanawiam sie czy mój mąż jest ślepy i
głuchy?
Obserwuj wątek
    • forumowicz_pospolity Re: ???????????????????????? 31.12.06, 13:25
      po prostu dobrze sie maskujesz:)
    • klawy_marian Re: ???????????????????????? 31.12.06, 13:36
      Obstawiam, że też ma pewnie jakąś dupę na boku. Duże prawdopodobieństwo, że
      niejedną.
    • yagiennka Re: ???????????????????????? 31.12.06, 13:36
      Na pewno wszystkiego się domyśla. Sama sobie odpowiedziałaś - utrzymujesz dom a
      faceci sa wygodni i tchórze, czasem ta ich wygoda i tchórzostwo bierze górę nad
      honorem i poczuciem własnej wartości. Mąż powinien cie zwyczajnie zostawić. Żal
      twojego męża i dzieci, okłamujesz rodzinę i nie masz na tyle godności oraz
      zdrowego rozsądku aby poszukac rozwiązania problemu w swoim małżeństwie tylko
      idziesz po najmniejszej linii oporu. Rozpad twojego małżeństwa to kwestia czasu.
      • gapuchna Re: ???????????????????????? 31.12.06, 22:23
        Jagienko, a zastanów się głębiej? Czy rzeczywiście on jest taki biedny? Kto
        jest w tym związku bardziej biedny? Kobieta która jest mocno osamotniona w swych
        potrzebach, czy ten pan, któremu doradzasz odejście od żony (nota bene
        utrzymującej dom). Domysla się i .... nie walczy o kobietę? "Rozpad twojego
        małżeństwa to kwestia czasu" - a pewnie! Niech sobie Amazonka ułoży szczęśliwe
        życie!
        • itsnotme Re: ???????????????????????? 02.01.07, 09:48
          gapuchna napisała:

          > Kto
          > jest w tym związku bardziej biedny? Kobieta która jest mocno osamotniona w swyc
          > h
          > potrzebach, czy ten pan, któremu doradzasz odejście od żony (nota bene
          > utrzymującej dom).
          ciekawe jakby wyglądały odpowiedzi, jakby to facet utrzymywał dom i był
          osamotniony w swych potrzebach:))
          • szaraeminencja Re: ???????????????????????? 02.01.07, 09:57
            itsnotme napisał:

            > gapuchna napisała:
            >
            > > Kto
            > > jest w tym związku bardziej biedny? Kobieta która jest mocno osamotniona
            > w swyc
            > > h
            > > potrzebach, czy ten pan, któremu doradzasz odejście od żony (nota bene
            > > utrzymującej dom).
            > ciekawe jakby wyglądały odpowiedzi, jakby to facet utrzymywał dom i był
            > osamotniony w swych potrzebach:))

            Dość powszechny stan ....
            Oczywiście w takich przypadkach - facet to świnia.
            A może on jest wrażliwą duszą i nie chce skrzywdzić dzieci? ;->
            • itsnotme Re: ???????????????????????? 02.01.07, 10:06
              szaraeminencja napisał:

              > Dość powszechny stan ....
              > Oczywiście w takich przypadkach - facet to świnia.
              > A może on jest wrażliwą duszą i nie chce skrzywdzić dzieci? ;->

              Do tego altruistą, chce dobrze dla wszystkich. I żony i dzieci i kochanki. Dusza
              romantyczna, cierpi za miliony.. i nikt go nie rozumie:]
              • djo4 Re: ???????????????????????? 02.01.07, 10:30
                masz problem i musisz go rozwiazac, wsluchaj sie w siebie czego potrzebujesz.
                Nie mysl o mezu, o dzieciach bo zyjesz dla siebie w pierszwej kolejnosci, a
                dopiero pozniezj dla innych.
                • itsnotme Re: ???????????????????????? 02.01.07, 11:20
                  djo4 napisał:

                  > masz problem i musisz go rozwiazac, wsluchaj sie w siebie czego potrzebujesz.
                  > Nie mysl o mezu, o dzieciach bo zyjesz dla siebie w pierszwej kolejnosci, a
                  > dopiero pozniezj dla innych.

                  Dziękuję, Twoje rady są nieocenione. Od dziś zaczynam medytować, żeby wybadać
                  czego potrzebuję. Postaram się też nie myśleć o swoim mężu i dzieciach, może
                  jakoś przez to przebrnę:)
                  • szaraeminencja Re: ???????????????????????? 02.01.07, 11:51
                    Itsnotyou, na pewno Ci sie uda orzebrnąć.
                    Inni Ci pomogą dobrą radą i słowem...;)
                    • itsnotme Re: ???????????????????????? 02.01.07, 11:55
                      zaczynam się bać:)
                      • szaraeminencja Re: ???????????????????????? 02.01.07, 12:35
                        Spokojnie, ludzie są mądrzy, pomogą;/
                        I nie takie rzeczy można przeżyć:)
              • szaraeminencja Re: ???????????????????????? 02.01.07, 11:17
                itsnotme napisał:

                > szaraeminencja napisał:
                >
                > > Dość powszechny stan ....
                > > Oczywiście w takich przypadkach - facet to świnia.
                > > A może on jest wrażliwą duszą i nie chce skrzywdzić dzieci? ;->
                >
                > Do tego altruistą, chce dobrze dla wszystkich. I żony i dzieci i kochanki.
                Dusz
                > a
                > romantyczna, cierpi za miliony.. i nikt go nie rozumie:]


                Dodaje jeszcze kochanka żony obecnego i następnego:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka